0

@takisobiektos West Ham musi, albo bardzo wysoko wygrać a Tottenham zremisować, albo po prostu wygrać, a Tottki musiałyby przegrać. Nie wierzę w to, ale to futbol, więc...

3

@Kgorecki2500 dokładnie. To jest BARDZO dobry zmiennik.

Wskaż mi zmiennika, który w tym sezonie więcej zaliczył w kanadyjskiej?
Super zawodnik. Nie pyszczy się o hajs, nie ma pretensji zbyt wielkich, jak akurat nie gra. Strzela, asystuje. Na pierwszy skład się nie nadaje. Na rezerwę - a i owszem.
Ten sezon 21G + 3A

Dzielił pierwszy skład na wspołe z Lewym na zmianę

3

@Bykunn zacznijmy od tego, że regularnie seks poprzez Tindera, etc. Uprawia 5-10% chłopa i więcej co prawda, bo kilkadziesiąt % kobiet. No takie są statystyki.
W związkach małżeńskich czy po prostu partnerskich ten seks także oczywiście jest dość regularny, ale w wielu małżeństwach nie tak, jak niektórym się wydaje.

No takie są statystyki, które ciągle spadają.

1

@Kgorecki2500 Ferran jest zmiennikiem. Potrzebujemy kozaka na "9" i tyle. Tutaj nie ma innych alternatyw

3

@Roobo czyli prawdziwy demokrata. Ja w ogóle nie kupuję idei bojkotu referendum. To głupota wręcz.

Miszalski na tym przegra i KO na tym przegra. Poza Nową Lewicą i KO, to przedstawiciel KAŻDEGO pozostałego kandydata w wyborach w 2024 - zachęcał do wzięcia udziału w referendum.
Frekwencja będzie miała 35% gdzieś i to przewalą srogo. A tak? Byłoby 55-60% i by wynik decydował, gdzie moim zdaniem mieliby większe szanse

Jeszcze pecha ma Miszalski, bo idealna pogoda na głosowanie i jeszcze mecz Wisły, gdzie ludzie myślą "dobra, przed meczem skoczymy Synek". A tak by z chaty nie wyszli.

1

@gumaz
Łap to np.



Ludzie dużo tego wrzucają. Dużo tutaj jest kart. Koło 200 na spokojnie

2

@Kgorecki2500 ale my nie potrzebujemy zmiennika, tylko chłopa co nam strzeli 30 goli w lidze, albo przynajmniej te 25

9



Zandberg miał 10% w Krakowie w maju.

To tak gwoli tego, co się dzisiaj dzieje w stolicy Małopolski.

To nie jest referendum PiSowskie. To nie jest referendum Konfederackie.
To jest referendum wybitnie antyMiszalski. Człowiek, którego nawet ja poznałem, jako człowieka butnego, aroganckiego, pysznego i bezczelnego, a nie jestem nawet z Krakowa xD nie wiem, kto jest odpowiedzialny za jego decyzję, lub PR, ale dał ciała, bo dokładnie tak się chłop zachowywał i tak dał się poznać xD

Na referendum idą konserwatyści, kibice, katolicy, ale także wyborcy partii Razem, czy też zwykli wkurzeni obywatele, którzy dostali mocno po kieszeni.

I jeszcze od tego, co zajął trzecie miejsce 2 lata temu. Ex Platformiarz:


@gumaz @Kgorecki2500 @Roobo @JimMorrisonFCB @GeneralXavi @Criss18Barca

0

@MsBarca no i jak to brzmi? "Nasz Joselu". To się samo komentuje

1

@marcin62 no co za debil z niego xD

1

@dingoDingo zacznijmy od tego, że 50% ludzi w wieku 18-29 to single, a 30 parę % nigdy nie było w związku lub relacji intymnej. 18-24 jeszcze większy %, bo tam dochodzi do 50% bez relacji i seksu, więc sam sobie odpowiedz, czy to normalne

1

@Criss18Barca nie no. Frekwencji nie będzie wyższej niż 40%. Prawie na to szans nie ma. Należy się spodziewać najniższej, w porównaniu do jakichkolwiek wyborów ogólnokrajowych.
Inna ranga w ogóle. Pamiętajmy, że tylko parę procent wyborców KO i Nowej Lewicy pójdzie do wyborów. Spora część Konfy, Korony, PiSu. No i połowa Razem. Ale dalej to nie da 40%.
Ja typowałem 30%. Po obserwacji Twittera daje takie 35-37%

Dużo osób pisze, że stało w kilkunastoosobowej kolejce i to o 10:00.

Pamiętajmy też jaka struktura wyborcy jest dzisiaj:
Kibice, katolicy, konserwatyści (KKK hehehe)

Także...16-19 nie będzie za dużo ludzi, by nie powiedzieć wprost - pustki będą w lokalach.
Wszystko co będzie, to do 16 i dopiero po meczu i po mszach wieczornych pewnie się rzucą (19-21).

Natomiast do 16 już może być ponad 25%. Tak myślę

0

@gumaz to jeden gościu tak napisał. Ja widziałem zdjęcia sprzed godziny 9:00 i kilkadziesiąt głosów było już.
Także...różne szacunku są.

Peak będzie 14:00-16:00 bo przed meczem. To będzie największy peak moim zdaniem

0

@Safrani no niby tak, ale w praktyce - zabrakło paru minut. Na moje, gdyby nie czerwona, to Gieksa by nie strzeliła.

0

@Roobo jak tam frekwencja w Krakowie?

1

@Safrani i gratki. Całe szczęście dalej w lidze jesteście

Btw. Legia co pech, nie? A było tak blisko tego scenariusza o którym pisałem. Śmiało można powiedzieć, że było to realne :)

0

@mekston przede wszystkim 12 stopni ma być. To już dużo może zmienić.

0

@mekston niech się rozwalą na starcie błagam...

Jak ja nie trawie tego Georga...masakra. Kimiego lubię akurat

0

@FcPortoFan1999 no, ale dla jednej (lub dwóch) nie wystarczy

1

42 pkt nie starczy do utrzymania się w La Lidze xD niebywały poziom

2

Gol Lewego!! Tak jest!!

1

Nie no Balde jest tragiczny po prostu. Gościu w ogóle nie myśli. Totalnie zgubił pewność siebie...
Musi iść do innego klubu

3

Ferran co teraz porobił xD

1

@czosnekfcb no nie powiedziałbym. Walczyli. Czerwona kartka dla bramkarza. Sytuacja losowa.

2

@adi7adi8 dokładnie. Już było dobrze...ech. szkoda. Legia znacznie więcej by ugrała w Europie

1

I nie ma Legii w pucharach hahaha

2

Ale jaja w Szczecinie hahaha

1

Ale to Grosicki zmaślił teraz...byłoby 2:0 i po temacie

0

@mekston no to stara zasada mówi - jak jest niejasność, to karać nie wolno

3

Ishak co z kibicami się bawi xDDD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?