michal26
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Oleśnica
41 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Kgorecki2500 nie no. Raczej w RN zamknięta droga dla niego. Prędzej do Brauna
3
@Kgorecki2500 Pełczyńska miała jedną jedyną okazję, by wyjść z twarzą i się obronić przed wyborcami. Właśnie tracą ostatnich wyborców. Na moje to 1% to jest max, co będą mieć.
2
@Rastafarnianin nigdy nie pojmę, że w KK jest post w piątek od mięsa xD
W sensie czemu w XXIw. Jeszcze to jest
0
@tbas no wg mnie są w stanie współpracować, ale to nie będzie łatwe. Coś, jak z Orbanem...
0
@Cochise no dokładnie. Dlatego ostatnie co się powinno wydarzyć, to antagonizowanie AfD i w Niemczech i u nas. Musimy być gotowi na współpracę. Jak będziemy robić sobie wrogów, to będzie lipa.
Straszna alternatywa (nomen omen) nas czeka..
0
@tbas marzec 2029, ale oni tam nie dotrwają. Typuje wcześniejsze w przyszłym roku.
Poparcie dla rządu, to kilkanaście procent obecnie.
0
@chosenone bo obiektywnie Scholz był TRAGICZNY. I dla Niemców, i dla nas. Ot paradoks.
No, ale tak. Co do zasady - jak są problemy, dramatyczne wydarzenia, kryzysy w kraju i wszystko leci na łeb na szyję, to uciekamy w radykalizmy. Taka natura człowieka.
0
@Kgorecki2500 no zależy od układu..
Możliwe, że nawet 45%
Niemniej. To Niemcy czeka. Tam nic nie gra, jest co raz gorzej. Migranci rozwalający kraj też nie pomagają.
0
Ja Wam mówię. AfD będzie zaraz mieć 30 parę procent. Niemcy wybierają cały czas ten idiotyczny rząd SPD + CDU/CSU
Merz notuje fatalne notowania. Tylko kilkanaście procent popiera go, jako kanclerza.
Czekają nas ciekawe czasy.
Szykujmy się na nowe za naszą zachodnią granicą.
Gdyby w całych Niemczech decydowały wyniki sondażowe z NRD (są rejony, gdzie mają pod 50%), to w Niemczech samodzielnie (lub prawie samodzielnie) rządziłoby AfD
@Kgorecki2500 @gumaz @Safrani
0
@clyde na pewno jako koleżanki z pracy, to spoko, ale szefowej, czy kierowniczki, to nie chciałbym mieć kobiety. Statystycznie oczywiście.
Kiedyś, jak pracowałem na etacie, to miałem właśnie i to masakra była xD
Zrobienie grafiku już powodowało konflikty, bo po złości chyba nie chciała dać tak, jak wszyscy chcieli xD
Już nie mówiąc o innych aspektach
0
@Eto'o9 R10 powiem Ci więcej. Panichelli u nas w pierwszym sezonie w lidze zdobędzie 20+ goli. Myślę, że ok. 25-27 jak mu zdrowie dopisze.
0
@Eto'o9 R10 słuchaj. Oshimen, jak może śledziłeś moje wpisy, to TEŻ JEST MOJE MARZENIE!
To jest zupełnie inna klasa piłkarza..
Guirassy? No sorry, ale nie. Chłop ledwo w niemieckiej lidze strzela.
Panichelli, to jest gościu o GIGANTYCZNYM potencjale. Jak odpowiednio pokieruje swoją karierą, to będzie przekot. Widać w nim to.
On mi trochę Giroud przypomina.
Według mnie pasowałby do nas. U nas miałby kto mu asystować.
Ma niezłe liczby, jest młody, nie kosztowałby 100 milionów, tylko pewnie koło 40
0
@Gall nie no. Jak nie mamy nic?
Atak mamy świetny przecież. Super skrzydła, Lewy mimo wszystko, to Lewy.
Mamy najwięcej goli w lidze. W LM chyba PSG tylko nas wyprzedza. No może teraz też Bayern.
Także naprawdę mamy super pomoc i naprawdę niezły atak. My akurat zawsze mnóstwo sytuacji kreowaliśmy.
Wiadomo - mamy braki kadrowe. Brakuje nam naprawdę super napadziora. Takiego Lewego sprzed 6 lat xD
Obrona, to się zgadzam. Totalny dramat
1
@Eto'o9 R10 dokładnie. O nic więcej nie prosimy (bo jednoczę się z Tobą w tych oczekiwaniach).
Bastoni, Panichelli (Strasburg) i ktoś na LS i gra gitara.
Oczywiście Cancelo i Roony zostają!
8
@norbi77 pokazali kim są tak naprawdę. Hieny i tyle.
10
@adi7adi8 nie no. Sami się jorbnęli i zmienili filmik, także to był błąd. Na moje - celowy. Tam oni mają ciepło teraz i są bezwzględni.
0
@takisobiektos dzisiaj, to Boston i Spurs meldują się w półfinale konferencji swoich ;)
0
@Gall widziałem, jak wygląda gra obronna PSG i Bayernu. Niczym się od naszej nie różni. Każda z tych drużyn (w tym my) ma tylko pomoc i atak. Nic więcej. Obronę to ma Atletico, czy jakiś nawet ten Arsenal.
2
Bramkarz minutę leżał, wcześniej Hakimi z 2 minuty. Sędzia tutaj powinien zakończyć w 98 minucie
3
@Gall widzisz jak wygląda ich gra obronna? XD
6
@michaleu jest nawet teoria, że każdą możliwą sytuację da się przedstawić za pomocą kiepskich xD nie pamiętam tylko jak się nazywała
4
@MOLESTA to zakażmy jeszcze złota i dolara. Też przestępcy wykorzystywali te waluty do przestępstw, piramid finansowych, etc.
Pomijam, że nie jesteś w stanie tego zakazać ustawą xD
6
@tbas zacznijmy od tego, że Kaczyński nie wie co to jest krypto i jak działa xD
0
@takisobiektos to prawda. Ale z drugiej to pokolenie niemoralne, czyli te stare dziady, co za komuny często kooperowali z SB i innymi, to już też wymiera.
Mimo wszystko pokolenie księży 25-45 lat, to inne pokolenie, bardziej właśnie moralne. Nie wiem. Taką mam optykę przynajmniej.
9
Jarek! Rządź w PiS przynajmniej do wyborów 27!
Nie zmieniaj się, proszę!
Ja proponuję zakazać ustawowo ubójstwa i inflacji. Ależ wtedy Polska by była piękna!
@gumaz @Safrani @JimMorrisonFCB @Kgorecki2500
3
@LOPEZ16 nie no. U mnie totalnie zmieniło. Przestałem słychać ich nowych kawałkow. Ona ma świetny głos, ale to już nie jest ten Linkin Park akurat. Życzę im wszystkiego dobrego, ale to nie to.
1
@takisobiektos ale to byłaby klasyka KK akurat xD ja dlatego odszedłem. Sprzedają się i tyle.
A znam wielu księży, naprawdę wspaniałych, którzy nie dali się sprzedać
6
@Arden oglądałem o nim materiał bodaj na Zbrodnia Ikara.
Grubo ogólnie. Ale tam jeszcze większe zwyrodnialce czekają, by wyjść :)
5
@Bykunn wiadomo - jak człowiek okłamie księdza, to ten nie ma prawa i nie ma jak tego zweryfikować. Natomiast jeśli chłop wprost mówi, że żyje z dziewczyną bez ślubu w jednym mieszkaniu, no to sorry, ale gdyby ksiądz się zgodził na taką kandydaturę, to już w ogóle upadły by jakiekolwiek ideały w tej instytucji (i tak przesiąkniętej do szpiku ekumenizmem, czy kryciem pedofilii).
Sprawa jest prosta. Ja w to nie wierzę, ale jeśli są uznane zasady, że powinno być tak tak i tak i że rzekomo to prowadzi do zbawienia, to powinno się tego trzymać. I tyle.
0
@arasz1819 Dobrze mówi, że Brauna. To środowisko od Korwina, czyli od Brauna. Cały czas był Korwinowy i odszedł z Konfy, jak tylko pozbyto się Korwina