michal26
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Oleśnica
41 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@norbi77 to prawda. Ja się z tym zgadzam, ale też trzeba się dostosować! Popełniliśmy sporo błędnych wyborów, gdzie w tym Olmo królował.
Czemu tak mało gramy na Lewego? W takim meczu aż się o to prosi. A tak? To wiadomo - to nie Camp Nou. Nie da się grać tak finezyjnie
1
@macio_944 myślę, że nic. Nasza natura. Aczkolwiek konstruktywna krytyka się należała naszym :) Indywidualności zrobiły nam różnice.
Mówię. Musimy mądrzej grać, podejmować lepsze decyzje, bo z tym mamy problem. Cancelo i Pedri naprawdę super na ten moment. Fermin się przebudził. Za mało też Lewego wykorzystujemy. Zwłaszcza w takim meczu Z TAKIM przeciwnikiem
11
Pedri. Boże chroń go za wszelką cenę! Co za podanie!!
0
@norbi77 o właśnie tak, jak teraz strzelili bramkę. Da się? Da!
0
@norbi77 no normalnie, a jak mają grać? Juz nie przesadzajmy.
1
@macio_944 wilcze doły, jak w średniowieczu
3
Co ci komentatorzy? XD jaka lewa kostka? Hahaha xD
Chłop się za prawą nogę trzyma, a ci, że lewa kostka xD
4
No i jeszcze tego brakowało! Maldini kontuzja.
0
Getafe Getafem, ale zupełnie szczerze, to nasi totalnie nic nie grają. Może poza paroma zawodnikami jak Pedri, Cancelo. Piłki się im odbijają jak od sęków, niedokładnie zagrywają, podejmują złe decyzje. Olmo to jest kwintesencja podejmowania złych decyzji. Kounde to samo. Roony coś próbuje, ale słabo w ataku. Niedokładnie. Fermin i Gavi to biegają głupio.
Muszą coś zmienić, bo tak się nie da wygrać meczu.
0
Aj Roony! To była setka!
1
@DonAndresFCB Mitrut?...
0
@Piotrek1993 dzięki :)
1
No po 30 minutach trzeba powiedzieć jasno - Kounde do zmiany.
Chyba zaryzykowałbym i Ferrana lub Rashforda wpuścił za niego już w przerwie.
Francuz ma żółtą + totalnie bezproduktywny w ataku jest. Psuje wszystko.
No i byśmy zagrali na 2 "10", 2 skrzydłowych i Lewego. Tak to widzę.
1
@Luciano99 no tak. To też prawda xD
1
Swoją drogą nie kojarzę za bardzo tego sędziego. Prowadził już nasze mecze?
0
Swoją drogą. Panowie. Jak wielu z nas twierdzi, że Atletico gra topornie, defensywie, agresywnie, to to i tak jest pikuś przy tym, co uprawia Bordalas ze swoim Getafe xD
0
Sędzia już ślepy jest.
0
@Piotrek1993 zupełnie go nie widać na murawie
0
Kurcze Olmo. Co się chłopie z Tobą dzieje? :/
0
@nwchades no więc właśnie. Tylko dochodzi też tutaj do tego, że akurat dwóch polityków zginęło, którzy byli antysystemowi i byli bardzo prospołeczni.
To jest podstawa do teorii spiskowej. Czy tak jest? Nie wiem. Na razie więcej zdecydowanie sugeruje, że to po prostu był zwykły wypadek i chichot losu.
0
Super skład. Aczkolwiek ja i tak bym spróbował tym Cancelo na skrzydle na Fermin zamiast Olmo. Olmo wtedy w drugiej połowie by sobie wszedł.
1
@macio_944 akurat Militao mi trochę szkoda jest..w sumie spoko gracz.
Ja go kojarzę, jako przeciwieństwo Rudigera, który wiecznie szuka zwady na boisku..plus jest lepszym obrońcą od tego psychopaty
0
@Bykunn nie wiem jak tutaj było, ale Twój argument, że przy każdej śmierci polityka jest potrzeba szukania sensacji jest błędna.
Generalnie politycy ot tak nie giną. Ogólnie ludzie ot tak nie giną. Pomijam już kwestie Leppera, bo to jest wręcz oczywiste, że tam coś się nie klei i pewnie gościa "odstrzelono".
Zadziwiające jest jednak to, że zarówno Litewka, jak i ten poseł od Kukiza, zwyczajnie byli BARDZO aktywni i zajmowali się sprawami...niezbyt korzystnymi dla pewnych środowisk.
I oczywiście - może to być przypadek. Ja tego nie wykluczam. Podaj mi jednak liczbę wypadków śmiertelnych w XXIw. Wśród polityków, posłów, senatorów. Kto zginął? Kto miał ewentualnie bardzo, ale to bardzo ciężko wypadek?
Pominiemy tutaj Millera i jego słynny lot, a także Katastrofę Smoleńską.
Po prostu. Wypadek drogowy. Jacy posłowie, senatorowie zginęli w wypadkach na drodze?
0
@mekston nie wiadomo jeszcze. Nie ma na ten moment statusu "questionable". Reaves w teorii był gotowy na dzisiaj nawet, także on już wróci. Samo to już dużo da, bo wtedy mogą grać trójką obwodowych cały mecz (Reaves, Kennard, Smart). Nie będą musieli korzystać z usług Bronego xD
Wracają do pytania - pogłoski są, że na G3 będzie na 95% gotowy i trwa walka z czasem, by na G1 był.
2
@Safrani WTF xD
No przyznaje, takiego postulatu jeszcze nie widziałem na swoim życiu xD
Ja jestem przeciwnikiem socjali, więc.. :)
0
@Deathwing112 no dokładnie. Chłop 41 lat, a walczy niesamowicie
0
@mekston nie musi, ale jednak Doncić musiałby szybko wrócić. Ja jednak typuje 4:0, ale po walce. OKC mają genialną ławkę.
7
41 lat. Zdrowy chłop.
Lakers 3:0 Houston Rockets.
Na dobrą sprawę Reaves spokojnie sobie może odpuścić mecz nr 4. Lakers praktycznie są już w kolejnej rundzie.
Doncić też prawdopodobnie od G1 będzie dostępny, ale to się jeszcze okaże, czy nie przeczekają do G3.
@Encore @fart @FCB24 @mekston @adi7adi8 @takisobiektos @kamyk_23
0
@Encore powiem Ci, że poziom meczu delikatnie mowiąc - nie jest wybitny xD
Reaves swoją drogą na 95% wraca na G4, chyba że takiej konieczności nie będzie..jak tutaj wygrają, to chyba dadzą mu i za 3 dni odpocząć
1
@Encore no wiesz. Mimo wszystko ja wygrają dzisiaj i za 3 dni, to będzie ciekawie.
Niemniej - potem OKC i łatwe 4:0 niezależnie z kim będzie grać Oklahoma. No chyba, że wróci Doncić na pierwszy mecz, to 4:1 xD