1

@APTAPT no dokładnie. Alaves sobie winne. Masakrycznie nieskuteczni

0

Jakim cudem to Alaves jeszcze gola nie strzeliło, to ja nie wiem

1

@partymaker albo siostra ma urodziny? Jak nie ma siostry, to może jakaś siostra kolegi ma? Braziole lubią takie imprezy

7

Orłowski to jest kurła debil. Tak. Sędzia popełnił błąd wywalając Camavingę, a nie ten cymbał niebiały, który złapał piłkę i grał na czas xD

0

W ogóle Barca w sumie do El Clasico w pełnym składzie może przystąpić. Raphinha powinien już wrócić na spokojnie.
Nie wiem jak Christensen i czy w ogóle zarejestrowany jest chłop xD

0

@Kgorecki2500 ja rozmawiam o tym, jak to powinno wyglądać, a nie jak wygląda.

Teraz masz 50 gr za butelkę plastikową i 1 zł za szklaną. Ja proponuję, by było 1/3 tego, może nawet 1/4 tego, ale BEZ POBORU OPŁATY WCZEŚNIEJ.
Operator zarabia wyłącznie na surowcu. Ewentualnie ten obowiązek przerzucamy na supermarkety.
W ten sposób unikamy konieczności odbioru swoich pieniędzy i wcześniejszego pobrania ich. Jeszcze lepsza ekologia, bo żule tak czy siak będą zbierać ten surowiec. Dzieciaki także. Widzą butelkę, to zbierają i zanoszą. Worek butelek, to nie byłoby jak teraz 20-30 zł, ale 7-12 zł. Do tego spokojnie można dorzucić małpki.
Do tego wrzucać możnaby od razu wszystkie butelki na raz, a nie pojedyczno. Dzięki czemu oszczędzamy czas.

Kurcze. Czego nie rozumiesz, to postaram się wytłumaczyć. Tylko konkretne pytanie musialbyś zadać.

0

Wiadomo kto strzelił xD

1

@Safrani i słusznie. Bardzo się cieszę, że osiągnęliście taki sukces ;)
Z ciekawości - w co planujesz ulokować kapitał uzyskany ze sprzedaży udziałów? Raczej w skarpecie nie będziesz trzymać tych hajsów za udziały :)

0

@maroon zależy od butelkomatu. Ja widziałem kilka takich, co wrzucasz jak do zsypu

1

@Kgorecki2500 ale czy Ty rozumiesz, że właśnie nie zostałoby doliczone, bo cena byłaby taka, jak jest, a jedynie operator tych systemów wypłacałby koszt ok. Połowy wartości surowca. Ewentualnie można nałożyć na supermarkety obowiązek posiadania takiego systemu.

2

@Giwera ja kibicuję Osie od czasów, gdy grał z kitką jeszcze. W wieku 7-8 lat zacząłem oglądać snooker

0

@Kgorecki2500 no, ale dzięki temu systemowi o którym Ci pisze - masz alternatywę.
Powiem więcej. Wszyscy by zyskali. Jak nie chcesz iść, to wyrzucasz do normalnego pojemnika, żółtego, lub zielonego.
Ewentualnie zule by wyjmowali i zanosili do butelkomatu.
Butelkomat by wypłacał 30% tych kwot co teraz i wszyscy by byli zadowoleni.
Dla Ciebie NIC by się nie zmieniło. Nie płacił byś więcej w sklepie. Ba! Zyskałbyś alternatywę.

1

@Safrani wiedziałem, że popieprzyłem skróty xD
Super info

A co do Twojej spółki. Ok. Teraz już kumam. Od podstaw budowałeś, czy "dołączyłeś, by przeskalować biznes"? :)

0

@Kgorecki2500 w sensie czemu?
Idea, że każdą plastikową lub szklaną butelkę (KAŻDĄ) możesz oddać, ale w zamian otrzymujesz mniej hajsu, ale nie jest od Ciebie pobierany, to jest idea słuszna. Plus nie wymagałoby to wrzucania każdej pojedynczej butelki, tylko jak w Szwecji, albo u nas w Selgrosie, że wrzucasz wszystkie na raz. Super idea. Recykling, ekologia i ekonomia. Tak powinno być.

2

@Kgorecki2500 w Niemczech to przede wszystkim fajnie to działa.
Wkurza mnie to powoływanie się na inne kraje tak, jakby wszędzie ten system działał tak samo.

W Norwegii jest to fajnie zrobione. A u nas klasycznie. Zrobiono po polsku, czyli byleby zrobić i by odpowiedni ludzie zarobili. A szkoda, bo sam pomysł kapitalny

0

@Hellrider no, a te PCRy? Nie buduje się tego szybciej?

0

@Safrani Pan w służbach pracujesz? :O

0

@Aragorn33 jeśli to prawda, to Interpol powinien go ścigać..

0

@Safrani to ja tak samo miałem z tym, co odwalił Palikot. Rozmawiałem z Ojcem przy okazji wspólnych zakupów w Kauflandzie, jak Whisky kupowałem haha xD
Czasami się ma tę intuicję

4

18

@Kgorecki2500 rządzą nami ci z państwa, które znajduje się tam, gdzie chce

0

@Safrani no, ale tą lokalizację teraz, co już mamy, to przecież jak rozumiem - badania dawno zrobione? A i tak zanim powstanie, to Ty już na emeryturę będziesz szedł xD

0

@Encore to jest casus Lakers z Luką i Reavesem. Potężni w ataku, słabi w defensywie...

19



Nie rozumiem czemu w tej sytuacji, cały zarząd spółki + oczywiście Pan Kral nie zostało zwyczajnie zatrzymani przez CBŚ?

Przecież to wałkiem śmierdzi na kilometr

0

@Encore no i ciężko się nie zgodzić. Denver jest słabsze niż myślałem.

0

@Safrani ogólnie ma być na dniach ogłoszona lokalizacja drugiej elektrowni atomowej.
Ciekawi mnie tylko, czy to trwa tylko i wyłącznie ze względu na biurokrację? Jak myślisz?

OZE oczywiście być musi. PV super opcja. Do tego jakieś biogazownie

0

@Safrani atom + OZE. Jestem za.

0

@Kgorecki2500 Andrzej Zaucha też zrobił klimat tym intro

0

@Encore pewnie, że super ceny, a jak za darmo, to jeszcze lepiej :)

9



Myślicie, że jak go zapytają w pierdlu co zrobił, że siedzi, to odpowie "makowca wpieprzałem"?

XD

@Kgorecki2500 @tomek8756

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?