michal26
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Oleśnica
41 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@RosjaninBut no oczywiście, że tak. Pod tym kątem patrzę. Wystarczy zobaczysz, jaką robi różnicę na boisku.
0
@JanuszKorwinMikke nie. Nie na podstawie jednego turnieju. Dałem Ci tylko przykład..
0
@malicinho np. kto uważa, że to jest typowa "9"?
Sugerujesz, że nie zagrał ani jednego meczu w tym sezonie, jako jedyny środkowy napastnik i najbardziej wysunięty?
0
@Solenya na Getafe zastąpił 1:1 Sorlotha i na jego pozycji grał. Trochę było takich meczów. Inna kwestia, że on lubi schodzić. No, ale Kane też lubi.
Warto jednak zauważyć, że to NIE JEST TYPOWA 9, TYLKO COFNIĘTY NAPASTNIK. Taki Griezmann, tylko że mniej "defensywny", szybszy i z większym ciągiem na bramkę.
I nie wiem który raz już to powtarzam, że nie traktuje go jako typowego "9"
2
@Cryptolis tylko, że Ty dalej patrzysz na to, jak Alvarez gra w Atletico. Ja wcale nie kwestionuje tego, że to "nie jest typową "9""
No bo NIE JEST! Sam powiedziałem, że to jest cofnięty napastnik. Walczycie z chochołem, którego sami postawiliście.
Ja dalej twierdzę, że Lewy zostanie z dużo niższą pensją i Julian zastąpi Ferrana. W to wierzę, choć co raz mniej na to wskazuje, że to właśnie Ferran, a nie Lewy odejdzie.
Niemniej - My potrzebujemy mobilnego napastnika, potrafiącego grać piłką. Oczywiście - super mieć mobilnego "9" z prawdziwego zdarzenia, ale może tylko 2-3 jest dostępnych na rynku, a nawet nie wiem, czy ktokolwiek.
Zatem - wolę mieć cofniętego napastnika, który będzie grał u nas umownie na "9", aniżeli kloca na środku, z którym nie rozegrasz piłki.
1
I to jest "Dudek Dance" a nie to, co Jurek robił, że wychodził na piąty metr przed bramkę xD
Kapitalny ten bramkarz jest
3
@malicinho zresztą dzisiaj w sumie też wyszedł jako ten podstawowy na "9"...
Problemem jest głównie cena.
Poza tym Barcelona nie potrzebuje typowych "9" w rozumieniu Ibry, czy Sorlotha. Lewy się wpasował, bo wiadomo - to Lewy. Wielokrotnie jednak było widać, że ma problemy w grze kombinacyjnej, a takową gramy
3
@malicinho Julian Alvarez to przede wszystkim środkowy napastnik. Nie wiem ile razy trzeba to tłumaczyć. Nie jest to typowa "9". Simeone ustawia go w meczach często za Sorlothem, ale to nie oznacza, że on nie potrafi grać w pojedynkę na środku..
Owszem, jako ten cofnięty to gra świetnie, choćby dzisiaj. No, ale czy w Argentynie na mundialu grał źle?
12
Julian "przeciętny" Alvarez xD
0
@Encore wszystko zależy od ceny i czy będziemy mieli alternatywę. Jak przyjdzie Oshimen, to spoko
0
@czlowiektyczka gdzie średniak xD
0
@JanuszKorwinMikke no mimo wszystko Alvarez gra też na "9". W Argentynie regularnie. Całe MS w Katarze grał na tej pozycji. Był wybitny
0
@Encore nie będzie. Ma klauzulę chyba. Ja coś czytałem, że 80 milionów wystarczy, ale nie wiem na ile to prawda
Edit. A nie. Ma 500 milionów klauzulę. To faktycznie - Atletico go nie puści za mniej niż 100. Co i tak uważam - warto.
Pensje ma 15 brutto z bonusami. Do przeżycia.
0
@Derean to też jest w sumie ciekawe, bo Alvarez najlepiej gra, jak ma przed sobą napastnika. Julian to taki cofnięty napastnik. Jak wiemy - nie gramy taką formacją. Niemniej może jednak ma potencjał na tyle duży, by się odnaleźć.
Zdecydowanie wolę jego, aniżeli Sorlotha i tym podobnych..
5
Świetnie ujął to komentator. "Julian Alvarez przerasta wszystkich na murawie, boiskową inteligencją."
Główny powód, dla którego należy go pozyskać latem wszystkimi możliwymi środkami. On i Bastoni to priorytet.
0
@Derean no w lidze jednak też jesteśmy mocni. Najwięcej trofeów mamy na tle innych w ostatnim czasie
5
Nie mogę przeboleć tego, że my w tym sezonie tak się sfrajerzyliśmy z tymi mierdami i w LM i w CdR...
1
@FcPortoFan1999 no wszystko zależy od tego, jak ten "piąty" i ci tuż za nim, grać będą. Nie mam przekonania, by Zagłębie, Wisła Płock, GKS, Motor raptem teraz punkty zdobywali. Raczej, poza Gieksą, to są w słabszej dyspozycji
0
Wilfredo to jest nadsiatkarz. Demoluje Warszawę. Najlepsza drużyna w przyjęciu w całej lidze. Tak tylko przypominam xD
0
@FcPortoFan1999 no dlatego jak mam wybór oni, albo jakieś Wisły Płock, to wolę Gieksę
0
@arasz1819 w Polsce to samo będzie. Trump dalej będzie odwalał i PiS przerżnie sromotnie. Izrael też będzie jeszcze dokonywał morderstw. Konfa i Razem będą grzały temat Izraela i USA.
2
@Kgorecki2500 prześledziłem wyniki w JOWach i Ci powiem, że zagranica (o ile mogła tam głosować na to, bo tego nie wiem), czy też dokładne liczenie (w każdym razie w niedzielę nie było takich różnic), to sytuacja jest taka, że Fidesz prawie przewaliło całkowicie.
W tych, co była najmniejsza różnica (do 650 głosów przewagi przy okręgach ok. 50k), to partia Orbana wygrała wszystkie okręgi. Większość po 200 głosów przewagi, mimo iż w niedzielę po 1-3k przewagi tam było.
No i krótko pisząc - prawie Tisza miała jeszcze 5 mandatów więcej xD czyli 146 by mieli na 199. Niesamowity pogrom. Rzeź
1
@FcPortoFan1999 z punktu widzenia europejskich pucharów - dobry wynik. Wolę Zabrze, niż Zagłębie Lubin, Wisłę Płock, a nawet GKS Katowice.
W ciemno biorę taką kolejność:
Lech, Jaga, Górnik Zabrze, Raków Częstochowa (obojętnie czy Raków, czy Zabrze z PP. Chociaż lepiej, by Raków), no a na 5 GKS Katowice/Legia Warszawa. Nikt inny
2
@Herato no, ale mów co chcesz. Mężczyźni, a zwłaszcza "samce alfa" jakim często są piłkarze - ostatnie co będą robić, to słuchać się kobiety. Zwłaszcza w piłce nożnej. To nie tenis, biathlon czy jakiś inny sport, gdzie kobiety coś tam osiągają w porównaniu do mężczyzn.
Także IMO - to nie wypali. Po prostu. Życzę jej powodzenia, bo byłaby pionierką, ale męskie ego jest nie do pokonania.
0
Mecz w Zabrzu idealny, by padł z dupy gol dla Korony w 92 minucie na 0:1..
Ale rzuciłem klątwę haha
0
Przypominam, że Bogdanka Luk Lublin walczy o finał PlusLigi z Projektem Warszawa. Faworytem drużyna Leona.
0
Widzew to jest taki mem, że naprawdę nie mam słów na to hahahaha
0
@FcPortoFan1999 typ w ogóle nie powinien grać. Dziwię się trenerowi Widzewa, że nie zmienia go
0
@FcPortoFan1999 no i obok Piastu i Arki
0
Fornalczyk jest tak tragiczny, że to szok. Chłop literalnie nie ma nic poza szybkością. I jeszcze mały jest, to mu to gówno daje.