michal26
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Oleśnica
41 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@RoberDzik w sensie w fazie play-off kiedy nas ostatnio pchnęli, to była Remontada z PSG?
Ogólnie w Erze VAR już bardzo ciężko o "pchanie". Tutaj w obu meczach sędziowie na więcej pozwalali, co z definicji nas uderzało. Innymi słowy - jak były faule, czy na styku coś, to z reguły inicjowali gracze Atletico.
Dlatego mamy dyskusje, czy należały się karne, czy też nie.
Natomiast obie czerwone zasłużone. Bramki uznane (lub te nieuznane) prawidłowo. Za mało żółtych zdecydowanie.
3
@Konradowskyy no jestem skłonny stwierdzić, że masz rację. Zdecydowanie mniej mnie boli ta druga czerwona, niż ta pierwsza.
1
@trolownik ja nie widzę tego spadku formy Pedriego.
1
@norbi77 no, ale jednak jakby było 3:0, to by byli obsrani dalej
0
@RosjaninBut przecież obie czerwone zasłużone. Ja nie wiem. Wy znacie w ogóle przepisy?
Można dyskutować, czy powinien być karny na Olmo. To kwestia interpretacji. Natomiast tutaj nie ma pola do dyskusji. Obaj wychodzili sam na sam. Nie było to w polu karnym. Ewidentnie czerwone
0
@barteq jedno miał. Ten przerzut do Roonego. No, ale dalej. Co to do cholery był za występ. Nie wykupujmy gościa, bo jest dramatyczny. Najbardziej chimeryczny piłkarz. Nie wiesz czego się spodziewać po nim. Nie pasuje do nas
0
@BojanKriKicz możliwe, że tak było.
0
@ElKamil bo Pedri rozgrywał bardzo dobrze piłkę. Olmo miał kilka groźnych strat i do tego zmaślił dwie setki. No do cholery jest jednak różnica między ich występami.
0
@mekston nie no. O skuteczności pisałem. Właśnie przez to przegraliśmy. Nie rozumiem tego
3
@Meckie wiesz o tym, że gramy tak efektownie m.in. dzięki wysokiej linii obrony? Problem jest w kadrze, a nie w samym sobie ustawieniu.
0
@ryzy21 akurat z jego babola padła pierwsza bramka. Przy drugim - Fermin trafia w bramkarza
12
Przegraliśmy przez obronę. My potrzebujemy rewolucji. Gdyby nie Joan Garcia, to bysmy nawet tego meczu nie wygrali.
Do tego indolencja w ataku. Super początek spotkania. Szkoda, że nie wpadło na 3:0, bo stawiam dolary przeciwko orzechom, że Atletico by się z tego nie podniosło.
No, ale jak się nie wykorzystuje setek, to tak jest. Ja się pytam, co dzisiaj odwalał Olmo? Druga połowa tragiczna. Błąd Flicka, że go nie zmienił. Wejście Rashforda i zejście Ferrana zwyczajnie przemilczę, bo brak słów.
Walczyli chłopaki, ale to za mało. Mieliśmy tyle sytuacji w dwumeczu, że to się w pale nie mieści. Sami jesteśmy sobie winni. I tak. Sędziowanie mogło być lepsze, ale do cholery my tutaj sami mogliśmy to wybrać. Zamiast tego Araujo i Olmo walą w decydującym czasie - w trybuny.
2
Ciekawe ile setek my byśmy potrzebowali, by wygrać dwumecz?
W pierwszym meczu było tak sobie, ale w rewanżu, to my setek mieliśmy chyba z 8.
3
Araujo miał setkę na wagę dogrywki
1
@Hubertusk każdy normalny zespół by bronił w tej sytuacji. Mieli więcej sytuacji w drugiej połowie, niż my
0
Bez sensu te wrzutki
0
Znowu sami sobie to robimy. Nie wiem po co ten Rashford wszedł. Potem debilny faul
1
Będzie czerwona jak nic
0
Po co ten Rashford wszedł to ja nie wiem..
12
No to znając życie da czerwo Gaviemu za to xD
0
Olmo zostaje...nie wierzę.
0
Olmo jest do zmiany na już. Lewy za niego
0
No spalony cholibka
0
Odblokował się Rekin haha! Super Barca!!!
0
Cancelo też już kartkę powinien wyłapać..
0
@Safrani przecież ja nie kłócę się, że zarobki tam są niższe xD
Twierdzę tylko, że w Japonii są na poziomie Francji czy Niemiec. Tylko tyle. Nic ponad to
9
Mecz tak dynamiczny, że nie zdążyłem nawet na chwilę skoczyć do lodówki po piwo. Takie mecze aż chce się oglądać. Po przerwie trzeba powtórzyć. W końcu wpadnie i trzeci i czwarty gol
0
No nie no. Za to chyba nie powinno być karnych. Rozumiem naszą frustrację, ale gdyby tam podciął Olmo, to ok. Za mały kontakt IMO
0
Albo jednak nie karny..
Tak czy siak. Bardziej uzi groźnych sytuacji stwarzamy
0
No to chyba jest karny jednak