1



@FcPortoFan1999 i tyle w temacie. Gol uznany prawidłowo..
Nawet sprawdziłem. Przepis taki istnieje. Musiałby być postawiony krok przez Fatigę. Na Stopklatce widać było, że krok nie został zrobiony jeszcze.

0

@malypuzon no to prawda. Trzeba patrzeć perspektywicznie.
To nie siatkówka, gdzie wiemy, że czołówka ligi tak czy siak sobie dobrze poradzi...

W piłce nożnej jednak ten Raków, Lech, Legia, Jaga są JAKĄŚ TAM gwarancją. Wiadomo. Będą wtopy. No, ale jednak nie aż takie. Dalej wierzę w to, że Raków finalnie będzie 3. Jaga mistrzem, Lech drugi (no, albo na odwrót). Czwarty niech będzie ten Górnik Zabrze, a 5 miejsce finalnie dla Legii Warszawa. Będzie bardzo ciężko o to, ale wierzę, że tak będzie.

0

Z polskiego punktu widzenia w europejskich pucharach - bardzo cieszy porażka AEK Ateny oraz...AZ Alkmaar.
Ależ szkoda, że nie daliśmy radę z tym Szachtarem. Holendrzy byli do ogrania jak widać.

2

@PatrychoO Remontada z Rashfordem na skrzydle...ech
No raczej ja tego nie widzę. Może Flick zaskoczy ustawieniem. Na to gorąco liczę. Raczej Raphinha nie wróci na ten mecz.

0

@FcPortoFan1999 no teraz sobie muszą radzić. Będzie ciężko teraz Porto..

0

@FcPortoFan1999 a mogli PIETUSZEWSKIEGO zarejestrować:)

0

@lucca87 nie no. Mam nadzieję, że awansujemy.
To, że teraz tak zagraliśmy, to nie znaczy, że w rewanżu tak będzie.
Oczywiście rozum podpowiada co innego. No, ale sercem za Barcą i oby było takie 4:1 na wyjeździe dla nas :)

1

I brawo Raków. Świetna postawa Zycha

3

Ale meczycho. Piękno piłki

0

@19xavi93 no z tych powtórek ciężko coś innego powiedzieć niż "brak wyraźnego momentu faulu", a co za tym idzie - brak karnego.
Chciałbym to z innych powtórek obejrzeć.

0

@19xavi93 nie chce mi się szukać tej powtórki, której ujęcie pokazywało Brunesa i w tle właśnie Diabi Fadige. Tam dobrze było widać, że jeszcze stopa była lekko w powietrzu.

0

No i git. Tutaj też moim zdaniem karnego nie było.

3

Ależ meczycho. 3:3!!

1

@takisobiektos no z tej perspektywy nie widać dokładnie. Dobrze było widać, jak była kamera z bliskim przybliżeniu od strony bramki. Lekko miał jeszcze w powietrzu

0

@19xavi93 patrzyłem specjalnie na nogę Fadigi i nie nie dotknął, kiedy piłkę dotykał Brunes. Dotknął tak jakby w momencie strzału...mocno na styku

0

@19xavi93 wg mnie w momencie dotknięcia piłki przez Brunesa - Diabi Fadiga miał jeszcze stopę lekko w powietrzu. Liczy się kontakt z polem karnym, a nie wychylenie się w stronę pola karnego. I na moje tak było. Na jednej powtórce to było widać.

0

@Bernard777 no, ale kiedy to było..

0

@FcPortoFan1999 raczej da. No, ale tak. Nie musi dać.

0

@Hosh ja tam jednak wolę, by GKS jak chce awansować, to do LKE przez ligę :)

1

@adi7adi8 Legia jeszcze ma szansę na 5 miejsce. Jak sobie patrzyłem na terminarz Legii, to przy obecnej dyspozycji, to spokojnie mogą zdobyć 15-16 pkt do końca sezonu. Takie 49 pkt mogłoby dać 5 miejsce na koniec sezonu. Wyżej nie będzie.
Kluczowe będzie, czy pokonają w najbliższym czasie Lubin i Zabrze. Jak oba mecze wygrają, to mają pewnik, że nie spadną

3

@marcin62 ona zarabia tyle, że mogłaby co pół roku kupować mieszkanie

1

@Hosh ja patrzę wyłącznie przez pryzmat LE. Widzisz GKS Katowice grające w LE?

2

@lucca87 no karny tak - powinien być i tutaj zgoda. Początkowo tego nie widziałem, ale karny, to karny. Tutaj nie ma pola do dyskusji.

Nie no. Jeszcze raz napisze. Ja na taki styl gry jaki prezentuje Atletico - też nie mogę patrzeć! Dla mnie to jest antyfutbol.

0

@Encore Umówmy się. Verstappen to jest jedyny kierowca w stawce, który sam decyduje o tym, gdzie idzie. Każdy szef zespołu pozbędzie się któregokolwiek kierowcę, byle mieć Maxa. To jest obecnie najlepszy kierowca w stawce + ma dość młody wiek.
W Ferrari by mieli dylemat tylko kogo wywalić. Niemniej - Max w którymkolwiek zespole z TOP3 aktualnej klasyfikacji zespołu = indywidualny mistrz świata dla Verstappena

0

Dawaj Raków. Oby wygrana dzisiaj i potem w Warszawie z Zabrzem

0

@Encore szkoda, że przed tym sezonem nie poszedł do Mercedesa. Miał ponoć ofertę.

0

@shinthps no to tutaj się nie zgadzamy. Nie grali perfekcyjnie w defensywie. Zdarzały im się błędy, ale jednak moim zdaniem nie dopuszczali do tyłu groźnych sytuacji, jak starasz się to przedstawić. W mojej ocenie - kontrola meczu polegała właśnie na tym, że dawali nam pograć, po czym szła kontra.
To samo będzie za tydzień. Identycznie. My będziemy mieć piłkę. Oni będą tylko się bronić i robić kontry. Nic ponad to.

Porównałbym to do dryblingów Yamala. Co z tego, że miał piłkę przy nodze, robił z rywalami co chciał i wyglądał wizualnie lepiej, jak w kluczowym momencie obrońcy Atletico blokowali wszystko. Podwajali, potrajali i to wystarczyło. Pięknie, lecz bez efektów i na moje - im o to chodziło. W grze finezyjnej, czy w grze pozycyjnej - są z nami bez szans. Grali defensywnie i osiągnęli to, co chcieli.
Wręcz miałem poczucie, że jakby naprawdę chcieli mocno zaatakować, to by może nawet 0:3 się skończyło.
Sędzia na pewno bardziej sprzyjał Atletico, niż nam, ale nie uważam, by wypaczył wynik spotkania.

Natomiast dochodzimy do sedna sprawy. Gdybyśmy zagrali lepiej, byli bardziej skuteczni, coś pod tą bramką Atletico jednak stwarzali SENSOWNEGO, to byśmy ten mecz wygrali. Po prostu nasz potencjał, a ich, to jest niebo a ziemia

0

@tbas ode mnie? Raczej wątpię xD

Co najwyżej mogłem napisać, że nie do końca spełnia obietnice wyborcze, etc.

W całym tym konflikcie jednak zachowuje się jak należy

0

@lucca87
No to inaczej rozumiemy futbol i tyle. Nie interesuje mnie co mówi większość, tylko jakich argumentów używa.
Efekt jest taki, że oni wygrali 2:0 i zasadniczo nie dopuścili do żadnej setki Barcy. Taki mieli cel i to im się udało.

Uważam zwyczajnie, że kontrolowali ten mecz, grając defensywnie.
Inaczej rozumiemy futbol i tyle.

0

@shinthps no, ale oni mieli zupełnie inne cele. Stracić jak najmniej goli, nie przegrać, a może nawet minimalnie wygrać. Oni nastawili się na dosłownie parę akcji w meczu i to zrobili. Mieli ile? 3 sytuacje? Strzelili 2 bramki. Z tego nie dało się zrobić dużej ilości xG

Po prostu sprzeciwiam się myśleniu, że jak ktoś się broni, to z automatu nie może kontrolować meczu. Taką postawę reprezentujecie, a ja się z tym nie zgadzam i tyle.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?