0

@Toretto pretensje do Cubarsiego

4

Kolejny raz Cubarsi nawala w kluczowym momencie. On potrzebuje obok siebie naprawdę doświadczonego piłkarza.
No, ale tak. Udawajmy, że my nie potrzebujemy nowych 2 ŚO

14

@Aragorn33 Ja nie wiem czemu oni to sobie robią xD
Swoją drogą. Polska i Lotniskowce. Gdzie tu sens i gdzie logika? Były minister MON to mówi. Masakra

0

@LAMC_10 poszło info od Trumpa, że jednak nie zaatakuje dzisiaj. Nie ma się co dziwić rynkowi. Atak to byłoby +6% a tak mamy -6%

1

@Lionel_Messi10 ale go zezłomowano tam w komentarzach xD

3

@Szicek10 karny claro.
Tutaj był błąd sędziego. Nie wykluczam, że na VAR mu źle to przedstawili...

1

@Pawlusek nie no kurła chyba żarty. Bayern miał zdecydowanie lepsze sytuacje. W samej pierwszej połowie powinno być 3:0 i zamknięty mecz. W drugiej połowie poza akcją Viniego, to Real nie miał setek. Miał bardzo dużo niezłych, czasami groźnych sytuacji. Zwłaszcza ten strzał Mbappe, co Neuer końcówkami palców obronił. Ale tak?
Były groźne akcje, ale na pewno nie setki.

Bayern takich miał tak samo wiele. Choćby strzał Musiali. W pierwszej Upamecano, Gnabri.

Tutaj mogło być 2:2, a mogło być i 6:1 dla Bayernu i nikt nie mógłby mieć pretensji.

By odzwierciedlić to co się działo, to Bayern musiałby ten mecz wygrać 4:2, lub 5:2.

Pomijam karnego w ostatniej akcji, gdzie IMO - Bayernowi się należał.

4

Bayern jedną rzeczą irytuje - decyzyjnością w polu karnym. Oni mieli tyle akcji, których nie zakończyli strzałem, że to się w głowie nie mieści.

5

Musiala jest dzisiaj dramatyczny.

1

Bayern zaczął podejmować złe decyzje w ataku. Tutaj powinni podać do skrzydła, a Musiala wpycha się w pole karne..

7

Bayern zlekceważył mocno Madryciaków.

1

@maroon no dlatego twierdzenie tylko do tego meczu w sumie. Aczkolwiek 3:0 na Bernabeu, to sytuacja ultratrudna. Na Allianz Real IMO nie wygra 3:0 lub wyżej

1

@macio_944 koledze myli się ilość z jakością.

1

@FCB24 no nie. Sumarycznie miał dużo. To na pewno. No, ale jednak Bayern zwłaszcza w pierwszej połowie miał dwie setki.

2

No dobra. Real zaczął cisnąć. W sumie należy im się ten jeden gol przynajmniej. Bayern musi teraz szybko na 3:0 strzelić i zamknąć ten mecz, a może i dwumecz

0

@Rupert_Haubica Pedri, Raphinha, Kounde, Eric Garcia, Olmo. To nie są piłkarze jak Yamal, tylko właśnie w sile wieku.

0

Kimmich dzisiaj profesura. No, a pamiętam, jak tutaj kłóciłem się z innymi, którzy twierdzili, że Niemiec już jest skończony i to cień piłkarza xD

1

No i teraz setkę mieli Los Blancos, ale tam nakładka była wcześniej, czego sędzia nie widział...

0

@Messiah10 no tak. Przecież tutaj Real de facto żadnej setki nie miał. Miał 2-3 powiedzmy niezłe sytuacje, ale Neuer obronił..
Bayern natomiast oprócz goli miał 2 setki i 3-4 niezłe akcje

0

No dawaj Bayern. Ten Real jest na kolanach już praktycznie...

1

Olise jest niesamowity.

0

@mekston no jednak jest dobrze :)

1

@Fake69 hahahahaha teraz ja rzuciłem klątwe xD

0

No i szybko poszło hahaha

2

@Roobo cena baryłki ropy stonks

0

@mekston no czy ja wiem? Real musi się teraz otworzyć

0

@Fake69 Kane coś niewyraźny.

4

Do przerwy najmniejszy możliwy wyrok. Bayern wyraźnie lepszy od Realu. W dodatku miał lepsze okazje. Takie 3:1 do przerwy min. Powinno być. (Ten gol Realu powiedzmy za sumaryczną liczbę jakichś tam sytuacji)

0

No i super! Fajna bramka

0

@Fake69 w idealnym momencie napisałeś! Dzięki!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?