michal26
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Oleśnica
41 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Foton @Michallublin ale co Wy porównujecie. Bayern miał zdecydowanie lepsze okazje.
10
To, że Bayern tutaj nie prowadzi 3 bramkami, to jest jakieś nieporozumienie
6
Obiektywnie - świetny mecz do oglądania. Nawet 20 minuty nie ma, a juz każdą drużyną miała parę sytuacji
10
Już się cuda dzieją...klasyk.
Przecież Upamecano tutaj powinien z zamkniętymi oczami trafić...
0
@Nazio_87 to jest jeden z najlepszych skrzydłowych na świecie.
1
@kamyk_23 to jest narodowy program "zachęcania do armii". Weterani bez kończyć, jako bezdomni na ulicach
0
@Jimmydeska śledzę 23 lata, bo tyle jestem jej kibicem.
Skończy się tym, że my po prostu wykupimy Rashforda i Cancelo, do tego przyjdzie Bastoni, za darmo Bernardo Silva i może jakiś jeszcze jeden transfer i tyle. Do tego sprzedamy za pół darmo zawodników, byle się zmieścić w limicie i powrócić do zasady 1:1
1
Nie no do rotacji super opcja. Jeśli finanse klubowe nie ucierpią i tak czy siak wejdziemy w 1:1, to głupi by nie skorzystał z tej opcji.
Pamiętajcie, że ktoś Pedriego pod kątem CHARAKTERYSTYKI zastąpić musi. Olmo i Fermin, to inny rodzaj zawodnika. Oni grają wyżej. Gavi gra tutaj, ale to też inny zawodnik. De Jong, Bernal, Casado - również. Ktoś, kto będzie grał ZAMIAST Pedriego jest nam na wagę złota.
Jak przyjdzie on, a oprócz tego klasowy napastnik, jakiś jeszcze skrzydłowy i przede wszystkim - boczny obrońca a także ŚRODKOWY, to spoko
0
@Filipem a "swoją drogą" Cie nie zastanawia? ^^
Czemu nie cudzą, a swoją?
0
@Tasde jestem świeżo po seansie "Projekt Hail Mary", więc w temacie :D
Moim zdaniem idziemy w kierunku budowy stacji kosmicznej z prawdziwego zdarzenia.
Zobacz ile sztucznych satelit już mamy. Kolejnym krokiem jest właśnie stworzenie bazy kosmicznej na naturalnym satelicie. Potem na Marsie. Terraformacja Księżyca, czy Marsa, to jest to, co nas czeka w tym stuleciu. Tak myślę.
0
@tbas walka z Januszexami kosztem uczciwych i obrotnych zarówno przedsiębiorców, jak i osób, które przeszły na samozatrudnienie/zlecenie, bo im się to bardziej opłacało..
B2B, to także swoboda rozliczeń, wolność, etc.
No, ale jak większość myśli tylko o tym, że praca to odbębnienie 8h "na kołchozie" i "kiedy urlop", a "jak "pracodawca wkurzy, to na 2 tygodnie na fikcyjne L4", to jest jak jest i takie ustawy przechodzą.
1
@Ryoumen ależ oczywiście, że tak będzie.
Już pomijam, że ludzie nie wiedzą o tym, jak bardzo dociskani są zwykli przedsiębiorcy, którzy np. padną ofiarą błędów księgowych. Osobiście się o tym przekonałem i wielu moich kolegów "po fachu" także.
Jeden błąd księgowego i masz zajęcie na wszystkich kontach. Konto firmowe nie podlega żadnej ochronie. Wszystkie pieniądze Ci zabiorą i ogołocą wszystkie konta prywatne do kwoty minimum. Dotyczy to każdego samozatrudnionego na JDG.
Nie muszę oczywiście wspominać, że zrobią to w parę dni i nawet nie będziesz miał świadomości? Zwyczajnie jedziesz zatankować paliwo i nagle "odmowa" przy kasie.
Jak zatrudniasz pracowników, to możesz się starać o zabezpieczenie limitu na koncie DO KWOTY WYPŁAT. I tyle.
To, jak masz małe lub trochę większe problemy. Jak jedynym problemem jest to, że masz jednego, jedynego kontrahenta, to Ci z automatu urzędnik cofa kontrakt i wchodzisz na UoP. Pomijam, że z tego co czytałem - należy zaległe w związku z tym podatki - oddać do US.
No, ale żyjemy w kraju roboli, gdzie związki zawodowe to podstawa. Chory kraj.
0
@FcPortoFan1999 ja nie pisze, że będą w Europejskich pucharach, tylko, że podłączają się do walki o nie. I tak. Dla mnie 6 pkt, to jest właśnie definicja "bycia w kontakcie". Aczkolwiek Legia ma większe szanse od Arki i to moim zdaniem dość mocno.
Środek tabeli bardzo się ściaśnia. Zostało 7 kolejek do końca. 21 pkt do zdobycia. Jestem w stanie stwierdzić, że Legia zdobędzie 13 pkt w tych meczach co finalnie da im np. 5 miejsce.
7
@Lisek powiedz to wszystkim lekarzom, programistom, architektom, prawnikom etc. Którzy sami chcieli B2B, bo to było dla nich korzystniejsze.
Kraj dla roboli i tyle w temacie. Taka jest mentalność Polaka właśnie. Niezwykle populistyczna ustawa, ku uciesze gawiedzi.
Jeszcze rozumiem, by chciano z UZ zrobić UoP. Natomiast z B2B?
Mnóstwo ludzi ucierpi na tym.
Już pomijam kwestie prostoty rozliczeń. Kontrakty B2B to piękna sprawa
2
@Luciano99 Jestem Michałem Schrödingerem. Jednocześnie jesteśmy wszystkimi powyżej, i nie jestem, dopóki ktoś mnie nie nakryje
1
@Pressinho i jak tu nie kochać tej ligi?
0
@FcPortoFan1999 nie wcale xD
6 pkt straty do europejskich pucharów, to nie walka o te puchary :)
0
@PatrykBarca otóż to. Piękna liga ^^
5
Ekstraklasa jest piękna. Legia wygrała mecz i właśnie podłączyła się do walki o europejskie puchary xD
I to pomimo tego, że jest na 15 miejscu xD
0
@Aragorn33 o nie. Wyrzucali do zmieszanych plastik. Straszne. Gdyby tylko sortownie mogły to sortować...a nie czekaj...
0
@Prorokk system JEST zły. Trzeba zmienić ten system.
Super podejście masz. Jest dobrowolność. Was można dymać w nieskończoność. Zawsze znajdziecie usprawiedliwienie.
Wprowadzano de facto kolejną opłatę, pod przymusem (nie możesz tego nie uiścić, jak chcesz kupić dany napój). Zamiast ułatwić sobie życie - znowu sobie utrudniamy. Oczywiście na nasz koszt.
1
@Aragorn33 ale co Ty za pierdoły mi tutaj pociskasz?
Ja plastik wyrzucam do śmieci. Nie dość, że podniesiono opłaty za śmieci, to jeszcze karzą mi teraz 50gr za butelkę płacić, po czym w zębach zanosić do butelkomatu, bym łaskawie sobie odebrał to, co wydałem.
W Polsce problemu ze śmieciami na szczęście nie ma. Jesteśmy BARDZO czystym krajem. Nie jesteśmy Włochami, a tym bardziej o Indiach, czy Bangladeszu nie wspominając.
Czy jestem za jakimś systemem? Oczywiście. Tylko klasycznie u nas zrobiono to tak, że należy tylko klękać i płakać. Klasyka polskiej myśli.
System jest niewydolny, nastawiony na dymanie Polaków, zwykłych uczciwych obywateli.
Jest niezoptymalizowany i po ludzku nieuczciwy.
O to tutaj chodzi. Nie o to, że system jest, tylko JAKI jest i taka jest istota filmu z którą większość Polaków słusznie się zgadza
1
@BojanKriKicz ta. Wiem. Lakers bez Doncica, Reavesa i Smarta. Prawdopodobnie do końca RS..
Co może pójść nie tak? Teraz trzeba liczyć na wpadki Denver i Houston. Poniżej 5 na pewno nie spadną.
Obiektywnie - jedna z najbardziej poszkodowanych przez kontuzje, obok GSW drużyn w NBA na zachodzie.
Innym drużynom odpadali zawodnicy, ale trudno mi wskazać drużynę, gdzie 3 zawodników najlepszych w drużynie nie kwalifikuje się do nagród sezonu...
A myślę, że obiektywnie - 4. Smart chyba też nie ma limitu 65.
Edit..tak Marcus Smart też nie ma.
Nie ma drugiego takiego zespołu, oprócz GSW, który totalnie został zaorany przez kontuzje w tym sezonie (mowa o Zachodzie).
9
@Aragorn33 widzę u Ciebie klasycznie. Zanim skupić się na problemie, to trzeba się przyspieszyć o formę xD
I widzisz. U mnie w Biedronce trzeba przejść cały sklep, by dojsc do automatu. (No taki układ sklepu). No, albo liczyć, by ktoś wyszedł i ja miałbym wejść "na gapę".
Porozmawiaj z ludźmi w sklepach, to się dowiesz co o tym genialnym systemie sądzą.
A czy Mentzen uprościł i zrobił to populistycznie? Oczywiście. Znak czasów.
0
@takisobiektos zaczęli przegrywać, jak Ziółkowski odsunięty od składu
0
@mrboom mylisz się. Wędka to zmiana zawodnika jeszcze przed przerwą. Sprawdź sobie.
2
@Encore dokładnie. Tak samo Lewy musi zostać. Ferran niestety taka forma, że musi chyba być sprzedany do jakiegoś Atletico, czy Sevilli. Z Gironą mamy dobre układy...
Nie wiem. Cokolwiek.
1
@LeoMessiiBarcaPepa on opiera swoją grę na dryblingu. Siłą rzeczy tracisz te walory z wiekiem. Oby nie było casusu Neymara, czyli po 25 r.ż. same kontuzje, bo go kosili. Tutaj to samo może być..
Oby jednak nie!
8
Swoją drogą. Znowu Araujo pokazał, że chłop jest do zaorania. Ważny mecz i znowu psycha sitting i wędka..
Nie wiem, czy kontuzja jakaś finalnie wyszła, czy co, ale to, że Atletico nie strzeliło więcej goli w pierwszej połowie, to Uruguayo może tylko dziękować niebiosom. To jak go Griezmann tam robił, czy jak z lewej strony nim kręcili, to jest niebywałe.
Opchnąć go za 40 milionów do jakiego Juventusu czy innego United i liczyć, że ktoś to łyknie.
Szacun chłopie za ważne bramki i interwencje, ale no nie. Barcelona leci po tryplet co sezon, a z Tobą, co najwyżej o kompromitację w kluczowym meczu, jak pamiętne z Interem, czy innymi PSG
0
@Luciano99 no na Atletico to bym się bał, ale na ligowe mecze? Czemu nie