0

Odblokował się Rekin haha! Super Barca!!!

0

Cancelo też już kartkę powinien wyłapać..

0

@Safrani przecież ja nie kłócę się, że zarobki tam są niższe xD
Twierdzę tylko, że w Japonii są na poziomie Francji czy Niemiec. Tylko tyle. Nic ponad to

9

Mecz tak dynamiczny, że nie zdążyłem nawet na chwilę skoczyć do lodówki po piwo. Takie mecze aż chce się oglądać. Po przerwie trzeba powtórzyć. W końcu wpadnie i trzeci i czwarty gol

0

No nie no. Za to chyba nie powinno być karnych. Rozumiem naszą frustrację, ale gdyby tam podciął Olmo, to ok. Za mały kontakt IMO

0

Albo jednak nie karny..
Tak czy siak. Bardziej uzi groźnych sytuacji stwarzamy

0

No to chyba jest karny jednak

1

Akurat mi przyciął dekoder...
Jak straciliśmy gola?

4

No śmiało można powiedzieć, że zostawiamy na murawie pot i krew!

Walczą chłopaki na całego! I to kurła chodzi!

0

Żeby tutaj nie wymyślili jakiegoś spalonego na milimetry xD
Uuuf

0

Ferrrraaaaaannnn

2

Różny powinien być dla Atletico. Super interwencja Gerarda Martina

0

W kwadrans mieliśmy 3 setki (no dwie w sumie) z czego jedną wykorzystaliśmy. Dużo lepiej to wygląda, niż na Camp Nou.

2

Yamaaaaaaaaaal! Zaczynamy!

0

@Safrani no dobrze.
Czyli, jeśli inżynier w Polsce zarabia 8k netto (załóżmy że kilka lat doświadczenia, takie 7-8), to w Japonii wg Ciebie by zarabiał 3 miliony jenów netto miesięcznie? Dobrze rozumiem? To chcesz mi przekazać? Ten sam inżynier zarobi tutaj 8k netto PLN, co tam 3 miliony jenów netto miesięcznie?

0

@Safrani nie no sorry, ale nie. Porównując podobne kompetencje i doświadczenie, to w branżach takich, jak IT, to w Japonii ten sam mgr inż (np. programista) zarobi niewiele więcej niż u nas.
W Polsce średnie zarobki netto inżyniera, to ok. 50-70k zł rocznie.
W Japonii 3-4 mln Yenów rocznie, czyli 60-80 mln zł. Przynajmniej z tych danych, które zobaczyłem.

Nie wierzę w to, że tam są 8 krotnie takie zarobki jak u nas, na podobnym stanowisku. Po prostu nie wierzę.

15

Dajcie ten mecz, bo już człowiek na niczym skupić się nie może.

0

@Safrani no, ale dlaczego mam nie pisać o bezpieczeństwie, skoro tak jest. Sporo ludzi z zagranicy, jak do nas przyjeżdża, to podkreślają, że jest u nas czysto, bezpiecznie, są piękne krajobrazy, dobre drogi, czy piękna architektura. I to są akurat nasze atuty.

Myślę, że jeśli jakiś Japończyk jest programistą, to u nas może zarobić więcej akurat. Tak samo lekarze u nas zarabiają sporo.
W mojej opinii możemy być atrakcyjni, tylko też pytanie, kto czego szuka.

Mamy słabą słuzbe zdrowia, wojnę za wschodnią granicą, dalej zarobki są...no jakie są, a system podatkowy jest w pytę skomplikowany. Nasz kraj ma wiele zalet, ale i wiele wad.

1

@turhiay prawda nigdy nie może być kontrowersją :V

0

@Hosh hahahahahha złoty komentarz xD

0

@michaelski no przecież miałeś 74% frekwencji w 2023.

0

@Mow_mi_Douglas przecież Kanał Zero jedzie po Trumpie od dobrych kilku tygodni xD pod kamieniem żyjesz, czy jak? XD

0

@tomek8756 ja się naprawdę dziwię Polakom, że w obliczu tego, jak co tydzień wychodzą takie kwiatki z udziałem KO (np. kwestia syna tego senatora, czy wcześniej Kłodzko), czy PiSu (wypowiedzi Czarnka, stawianie po stronie USA, Izraela, Orbana) ktokolwiek jeszcze deklaruje poparcie dla tych partii.
POPiS to jest zakała III RP. Niech już Konfa z Razem rządzą. Może to będzie jakaś odmiana. Pomijam już, że brakuje partii centrycznie nastawionej..

1

@Kgorecki2500 genialne to było xD

1

@Kgorecki2500 nie no hit xD

Btw - widziałeś co Berkowicz wrzucił?

1

@Gall a co z Polakami biorącymi fałszywe L4? Jaki masz na to pogląd?

2

@Konradowskyy no tak tak. O tym piszę. My potrzebujemy mieć normalnych migrantów, np. Z Japonii, Korei Południowej, Filipin, czy nawet wykwalifikowanych pracowników z Indii (ale nie BYLE KTO Z INDII!!!), czy też z Francji, Niemiec, UK, USA, etc.
Jak masz wykształcenie, doświadczenie zawodowe, to zapraszamy. Potrzeba fachowców w naszym rynku. Do tego należy stworzyć specjalne prawo, które będzie wyjątkowo restrykcyjne w razie przekroczenia przez nich praw i norm społecznych w naszym kraju.

0

@Jakchcesz haha oby oby :D

6

@Konradowskyy tylko tutaj problemem nie jest to, CO mówi, ale KTO to mówi i z JAKIEJ PARTII jest.

To jest jeden z tych nielicznych przypadków, gdzie właśnie jest istotne to, kto a nie co mówi

3

@Irmscher10 ok, ale dobrze wiesz, że w polityce liczy się nie prawda, a przekaz. Populizm nade wszystko!

Ja się z tym zgadzam, że powinniśmy pozyskiwać legalnych migrantów. Zwłaszcza z krajów dobrze rozwiniętych.

Problem w tym, że wizerunkowo PiS kojarzy się z partią, która jednocześnie:
1. Jest przeciwko jakiejkolwiek migracji
2. Sprowadzała nielegalnie ludzi z Pakistanu, Bangladeszu i innych tego typu krajów

O wiarygodność tutaj chodzi i o przekaz. Czarnek jest tutaj niewolnikiem tak naprawdę. Kaczyński zrobił mu wielką krzywdę tą nominacja.

Kolega @Kgorecki2500 ma rację. PiS przegra tę walkę. Idą under 20%

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?