0

@nwchades no więc właśnie. Tylko dochodzi też tutaj do tego, że akurat dwóch polityków zginęło, którzy byli antysystemowi i byli bardzo prospołeczni.
To jest podstawa do teorii spiskowej. Czy tak jest? Nie wiem. Na razie więcej zdecydowanie sugeruje, że to po prostu był zwykły wypadek i chichot losu.

0

Super skład. Aczkolwiek ja i tak bym spróbował tym Cancelo na skrzydle na Fermin zamiast Olmo. Olmo wtedy w drugiej połowie by sobie wszedł.

1

@macio_944 akurat Militao mi trochę szkoda jest..w sumie spoko gracz.
Ja go kojarzę, jako przeciwieństwo Rudigera, który wiecznie szuka zwady na boisku..plus jest lepszym obrońcą od tego psychopaty

0

@Bykunn nie wiem jak tutaj było, ale Twój argument, że przy każdej śmierci polityka jest potrzeba szukania sensacji jest błędna.

Generalnie politycy ot tak nie giną. Ogólnie ludzie ot tak nie giną. Pomijam już kwestie Leppera, bo to jest wręcz oczywiste, że tam coś się nie klei i pewnie gościa "odstrzelono".

Zadziwiające jest jednak to, że zarówno Litewka, jak i ten poseł od Kukiza, zwyczajnie byli BARDZO aktywni i zajmowali się sprawami...niezbyt korzystnymi dla pewnych środowisk.

I oczywiście - może to być przypadek. Ja tego nie wykluczam. Podaj mi jednak liczbę wypadków śmiertelnych w XXIw. Wśród polityków, posłów, senatorów. Kto zginął? Kto miał ewentualnie bardzo, ale to bardzo ciężko wypadek?
Pominiemy tutaj Millera i jego słynny lot, a także Katastrofę Smoleńską.

Po prostu. Wypadek drogowy. Jacy posłowie, senatorowie zginęli w wypadkach na drodze?

0

@mekston nie wiadomo jeszcze. Nie ma na ten moment statusu "questionable". Reaves w teorii był gotowy na dzisiaj nawet, także on już wróci. Samo to już dużo da, bo wtedy mogą grać trójką obwodowych cały mecz (Reaves, Kennard, Smart). Nie będą musieli korzystać z usług Bronego xD

Wracają do pytania - pogłoski są, że na G3 będzie na 95% gotowy i trwa walka z czasem, by na G1 był.

2

@Safrani WTF xD
No przyznaje, takiego postulatu jeszcze nie widziałem na swoim życiu xD

Ja jestem przeciwnikiem socjali, więc.. :)

0

@Deathwing112 no dokładnie. Chłop 41 lat, a walczy niesamowicie

0

@mekston nie musi, ale jednak Doncić musiałby szybko wrócić. Ja jednak typuje 4:0, ale po walce. OKC mają genialną ławkę.

7




41 lat. Zdrowy chłop.
Lakers 3:0 Houston Rockets.
Na dobrą sprawę Reaves spokojnie sobie może odpuścić mecz nr 4. Lakers praktycznie są już w kolejnej rundzie.

Doncić też prawdopodobnie od G1 będzie dostępny, ale to się jeszcze okaże, czy nie przeczekają do G3.

@Encore @fart @FCB24 @mekston @adi7adi8 @takisobiektos @kamyk_23

0

@Encore powiem Ci, że poziom meczu delikatnie mowiąc - nie jest wybitny xD

Reaves swoją drogą na 95% wraca na G4, chyba że takiej konieczności nie będzie..jak tutaj wygrają, to chyba dadzą mu i za 3 dni odpocząć

1

@Encore no wiesz. Mimo wszystko ja wygrają dzisiaj i za 3 dni, to będzie ciekawie.
Niemniej - potem OKC i łatwe 4:0 niezależnie z kim będzie grać Oklahoma. No chyba, że wróci Doncić na pierwszy mecz, to 4:1 xD

1

@Encore no wiele na to wskazuje. To, że oni KD dzisiaj nie wystawiają, to jest kaplica dla nich.

Znaczy prawo sportu mówi jasno, że dzisiaj pewnie Rockets wygrają 124:98 i tyle będzie z tych predykcji

5



I w dodatku prawdopodobnie dzisiaj Austin Reaves wraca. Decyzja jeszcze nie podjęta.
Jeśli tak się stanie, to realnie dzisiaj może być 3-0 dla Lakers...
Sam w to nie wierzę, ale światełko zaczyna świecić

@Encore @adi7adi8 @mekston @fart @takisobiektos @FCB24 @kamyk_23

1

@Aragorn33 podziwiam Cię, że chce Ci się śledzić ten psychiatryk xD
Chyba zboczenia zawodowe masz haha

0

@mekston no, ale jednak jak PRZEGRAMY, to 8 pkt w obliczu porażki w Klasyku - już tak kolorowe nie jest, bo zostaje 5 pkt, czyli de facto 4 pkt.
No, ale to i tak jest 1% szans na to.
Wygrana jutro to 0,1% szans na mistrza i czysta matematyka.

0

@Piorun My to jednak od nowa budowaliśmy. Stary całkowicie wyburzony. Benito chyba tylko remont, ale głowy nie dam

0

@Piorun no długo. Chyba do 2028 będą grać tam xD
Łącznie ponad 2 lata. Chyba gruntowny remont, coś jak Real miał

0

@Maker0 ale jak jutro wygramy, to jest to mistrzostwo. No sorry, ale no nie. 11 pkt w 5 meczach nie da się ot tak przepieprzyć. Zwłaszcza, gdy rywal gra, jak gra.

2

@Karol145 ja się wstrzymuje do jutra. Wcześniej bym się wstrzymał do meczu naszego z Osasuną, ale na litość no...
Jak jutro wygramy (będą pewnie męczarnie..), to 11 pkt w 5 meczach nie da się przepieprzyć. Real musiałby wygrać wszystko, a my byśmy musieli oprócz klasyku - max 1 mecz wygrać xD z 4. No to ja w to nie wierzę. 2 porażki i 1 remis, albo 1 porażka i 3 remisy.

Po prostu no nie. Jutro wygrywamy, to jesteśmy mistrzami i tyle.

4

@ProMILs wcale bym się nie zdziwił, jak my wygramy wszystko do końca, a Real potraci jeszcze w 2-3 meczach punkty, w tym z nami przegra.

0

@Piorun remontują Benito

1

@Luciano99 dokładnie xD
Od naszego meczu ostatniego ja słyszę, że to jeszcze nic pewnego, że spokojnie, że my z Getafe i Osasuną nie wygramy tak łatwo, etc.

Ja nie wierzyłem w to, że TEN Real jest w stanie wygrać wszystko do końca. My też wszystkiego do końca nie przegramy...
Jutro wygrać i mamy majstra i tyle.

4

Jutro wygrywamy i praktycznie mamy majstra. 11 pkt w 5 meczach nie da się zwyczajnie przewalić.
To już nie wiem, jakbyśmy musieli zagrać.
Zwłaszcza, że Real na musiku i musiałby wygrać już dosłownie wszystko do końca, w tym mecz z nami.

Także po wygraną jutro!

0

Belleriiiiiiin!!!! Tak jeeeeeest!

0

@Criss18Barca no to zdecydowanie Eder Militao. No i w sumie Vini, ale to jako rezerwowy. No i za żywota bym go nie chciał tutaj.

0

@Criss18Barca w sensie w podstawowym składzie, czy że w ogóle w klubie?

1

@KamQiX chyba, że tak był jednak ten spalony, ale wątpię.

0

@FcPortoFan1999 no dokładnie xD
Co prawda nie 6, a 3. No, ale gdyby nie tamten błąd, to zupełnie inaczej mogłoby się wszystko potoczyć...skandaliczne sędziowanie było w tamtym meczu

3

Mecz im. Realu Madryt.
Brak karnego dla Betisu, marnowanie setek przez gospodarzy, gol z dupy. Jeszcze tylko brakuje karnego dla Realu

0

@Tasde a skąd wiesz, że nie widziałem badań na temat elektoratu Konfy?

Morawiecki to nie jest alternatywa. Elektorat PiSu poszedł do Brauna.
Konfa w głównej mierze zagarnęła elektorat centrowy i centro-prawicowy po TD.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?