0

@directedbyfcb ale też gorsze murawy, gorsi pomocnicy, etc. Król strzelców poprzedniej LKE

0

@directedbyfcb a dlaczego nie? Chłop za darmo może przyjść, niska pensja. W Barcelonie miałby multum sytuacji.

2

Bażdar to Rajović Jagiellonii xD

2

@ShawnC Ty zupełnie poważnie, czy ironicznie?

0

Swoją drogą, nie ironicznie - Pululu mógłby do Barcy przyjść. Silny, świetny technicznie, bardzo skuteczny, w sile wieku jak na napastnika. No i przede wszystkim tani. Gorzej niż Ferran grać nie będzie.

0

@Consigliere no mówię. Real jest bez ławki. Mogą wprowadzić może 2 jakościowych piłkarzy. Dramat forma Trenta.. Carvajal już w przerwie powinien wejść. Paru tam jeszcze słabo dzisiaj bardzo

2

@brd42 Jutgla, Marcos Alonso, Moriba, Mingueza. Rzeczywiście sporo ich xD

3

@Aragorn33 no nie? Jak porównał Tchoumaniego do Casemiro, to myślałem, że padnę ze śmiechu hahaha xD

0

Nie no sędzia ślepy. Najpierw dał różny Realowi (po którym padł gol), którego być nie powinno, a teraz ewidentne trącenie piłki i brak różnego.

0

No. I jest 1:1. Celta ma kim atakować dzisiaj.

0

@damian16161212 Celtąla nie gra źle. Real nie ma też ławki dzisiaj

3

Jak nie dziś, to nigdy. Muszą zaliczyć 3 porażkę ligową z rzędu.

2

Lechia Jaga. Mecz z cyklu "padnie 1 gol w meczu, albo 7. Nic pomiędzy"

0

@urbipl no jeśli miał wątpliwości, to jak miał zagłosować?

0

@gumaz Beata Mazurek będzie kandydatem na premiera?

0

@urbipl nie tyle skrytykował, co stwierdził, że ma pewne wątpliwości

0

@gumaz jakiego Chełma? A to nie Stalowej Woli miał być? XD

0

@NeroTFP1 no i super. Mega talent.

12

Uuu Mentzen skrytykował pomysł Nawrockiego Safe 0% i już się uruchomiła koalicja PiSowsko-Razemkowa xD
Coś pięknego, jak im tyłek pęka, że ktoś nie będący Tuskiem (i ogólnie z tego obozu) zamierza podważać ten kryminał, który został zaproponowany przez Jaszczembia i Karola xD

@Safrani

1

@NeroTFP1 dobrze kojarzę, że będzie Stasiek Kukulski?

0

@CLS63AMG no, ale mówię - nie mamy szczegółów na tyle, by określić, że jest to w 100% korzystne dla nas. Należy przeanalizować, czy nie będzie za dużo warunkowości, kiedy i ile tego dostaniemy, a także na co konkretnie możemy wydać. Uważam, że to też jest trochę problem...

0

@CLS63AMG chodzi o zasadę postępowania. My tutaj mówimy o naprawdę gigantycznych kwotach. Ruszanie rezerw krajowych, czy kredytowanie się na kilkadziesiąt lat. To nie jest ot tak proste.

2

@Safrani system wytrzyma xD

Jak pisaliśmy. Ja jest w stanie zaakceptować kredytowanie się w dwóch przypadkach - inwestycja w zbrojenia i inwestycja w energetykę (szerokopojętą). Natomiast zaczynamy mieć festiwal "kto obieca i kto da więcej". Nie podoba mi się to.

3

Domen 7 konkursów z rzędu wygranych. I to jak. Totalny dominator.
On wygra z 20 konkursów w tym sezonie xD zaraz przecież mamuty są. Vikersund i Planica.

11

@CLS63AMG bilion złotych od razu przeznaczmy na wszystko. Skoro to takie proste...tu 200 miliardów, tutaj 200...

0

@Aragorn33 @Ryoumen Panowie. O tym przecież piszę, że karniaczek w koncóweczce by ratować dramaturgię w lidze xD

0

@takisobiektos też tak uważam. Dać młodych i tyle. Wąsek ma czas jeszcze. Kubacki...no na pograniczu. Tomasiakowie i Joniak niech skaczą.

0

@LAMC_10 jest różnica cieszyć się po sukcesie, a po kompromitacji

0

To jest w ogóle żart, co odwala Piotr Żyła. Reprezentuje nasz kraj. Skacze takie gówno i jedzie przez cały zeskok z wielkim uśmiechem na twarzy. Brakuje mi słów niewulgarnych, by określić jego zachowanie.

12

@macio_944 Real turbo osłabiony, bez kilku kluczowych zawodników z Mbappe na czele. Na Balaidos. Obawiam się, że to idealny mecz, by Courtois miał mecz życia a Real wygrał 1:0 po karnym w 88 minucie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?