1

@pozor no nie zaglosują. Przyjdzie co do czego, to się na Konfe przerzucą "bo w sumie tą Zajączkowską lubię, a mam na liście".

1

@gumaz no ja się nie upieram, że Lewica nie pokona Brauna xD
Nie musisz się zakładać haha xD

0

@BorzyKrzys no właśnie ja co raz bardziej myślę, że nie. Moze i nie ma tyle co w tym sondażu, ale to 8-9% może mieć. Cholernie dużo radykałów z PiSu przerzuca się właśnie do Brauna. To akurat jest dobra informacja dla Konfy, bo na finiszu, jak Braun i Korwin wyskoczą ze swoimi mądrościami, dojdzie bombardowanie Hindusami a także pokemony na listach i ludzie przerzucą się na tą "normalniejszą i bardziej strawną" Konfę.
Gorzej, jakby powstała partia centrowa, która będzie kolejną wydmuszką, jak Nowoczesna, PL2050, Kukiz, etc.
Póki tego nie będzie, to ja, wyborca Konfy, jestem spokojny xD

3



No nie powiem. Zaskoczyły te wyniki sondażowe. Tylko CBOS, ale tendencja jest widoczna. Ten Braun, to już prawie rok się kręci wokół 10%...

Swoją drogą. Kolejny sondaż, gdzie Konfa i KKP Brauna robią lepszy wynik, niż PiS.
Dziwi mnie tylko, że rządowa sondażownia robi tak niekorzystny dla rządu sondaż. Czyżby faktycznie na dobre zmieniły się standardy? Czy może jednak kręcony jest jakiś spin? Może pod nową partię Rysia Petru?

@Kgorecki2500 @tomek8756 @Safrani @gumaz

0

@Fog_W_1899 ale już Karabachu, czy Bodo nie dostrzegasz...

Każde rozgrywki są inne. Niech walczą. Wiadomo, że przy 10 miejscu w rankingu, to ten mistrz Polski naprawdę by musiał mocno się napocić, by chociażby 24 miejsce zająć..

1

No to drabinka ułożyła się tak, że Raków będzie grał z Lechem w półfinale.
No niestety. Nie będzie polskiego finału. BYŁO TAK BLISKO.

1

@Kgorecki2500 ale obiektywnie w pierwszym meczu grała bez Pululu i Romańczuka. A to jednak filar. To tak, jak Barca bez Yamala i Pedriego. I graj tak xD

0

@Fog_W_1899 no tylko wszystko to jest droga. My nie mówimy, że nasze kluby są potężne. Nie. Znamy ułomnosci naszych polskich ekip. Zwyczajnie cieszymy się z małych sukcesów i z tego, że wszystko idzie tak, jak planowaliśmy, czyli powolne postępy i wzmacnianie całej ligi. I to MA OBIEKTYWNIE MIEJSCE.

0

@Kgorecki2500 W sensie Raków?
No grają grają. I to bardzo dobrze. 2 miejsce zajęli po zasadniczej

2

@Frimpong no ja myślę, że Raków nie da rady. Niech chociaż raz zremisują z nimi i będę się naprawdę cieszył z tego

1

@Safrani no dużo lepiej żyjesz/odżywiasz się niż ja. To bezapelacyjnie.

1

@Safrani ja też celowałem wielokrotnie w poniżej 100 kg (w liceum ważyłem 78 kg xD 32 lata mam). Większość dorosłego życia już powyżej 90. Potem postanowiłem założyć działalność gospodarczą w Polsce. Wywaliło mnie to tak stresowo, że do 136 kg skoczyło xD

2

@mordini123 no trudno. O ile Jaga uważam, że miała szansę, tak Raków myślę, że nie da rady. I to bez Papszuna.

2

Znowu z tym paszte...tfu Fiorentiną?..

2

@Gary no ja mam 1,93m i 136 kg.
Dostałem w zeszłym roku ksywkę "Niedźwiedź" xDDD i część znajomych do mnie zaczęła tak mówić haha xD

1

@mordini123 chyba faktycznie większa awaria. Oby jutro cyrków nie było.

0

@Criss18Barca działa Ci Eurosport? Bo mi wywaliło wszystkie kanały Eurosportu..

1

@Safrani ja na co dzień w ogóle nie jest pieczywa. Raz na miesiąc może coś tam zjem. Ale tak? Unikam. Nawet chlebaka w domu nie mam xD

No, ale makarony to wpieprzam.
Ja teraz w Wielkim Poście nie pije alko, nie jem słodyczy i nie pije energetyków i unikam fastfoodów (aczkolwiek kebaba orypałem xD ale żadnych KFC, etc.) Jem też mniej po ludzku. No, ale wątpię by waga mocno mi skoczyła w dół. Chociaż mam z czego, bo wyjściowo 136 kg. Zobaczymy w niedzielę wielkanocna rano xD

2

@Gary nooo. I od razu widać, że porządna rodzinka hehe

0

@ranger3120 no tak. Mają ciężej. No i wiadomo - dla nas lepiej i git.

0

@Kibol_83 no tu chodzi chyba też o to w jakiej połówce jesteśmy. Naprawdę mogliśmy dużo gorzej trafić...

10

No lepiej nie mogliśmy trafić. W teorii naprawde trudny rywal, to dopiero Arsenal w półfinale.
Real ma ścieżkę życia xDD najpierw City, potem Bayern, a potem jakiś Liverpool, PSG, albo Chelsea xD

1

@Safrani powiem Ci tak. Dałeś mi rozkmine z tym, że nie jecie mącznych produktów. To jest jak z cukrem. My tej mąki wpieprzamy na tony rocznie xD

Makaron, naleśniki, wszelkie panierki...no i od cholery produktów jeszcze. A Wy do tego ryżu i kaszy nie jecie. Ale ziemniaki normalnie tak?

0

@lincoln25 naleśniki mają mąkę

1

@tadzik447 no kolego. Nie podobasz mi się.
Zaparowane okulary, 20kg ciuchów na sobie i wieczne choroby NIGDY nie będą lepsze od grilla, smaku zimnego piwa w plenerze i pięknych dziewczyn w sukienkach.

@gumaz musiałem zainterweniować. Poddymione z rana.

1

@Safrani Jezus Maria. Jak Wy żyjeta tam w tym Łódzkim xD

Ja bym nie wytrzymał bez tego chyba xD

To nie wiem. Łosoś pieczony, albo Dorada w piekarniku. To masz na szybko w sumie.
Do tego jakieś warzywa i wspomniane wcześniej puree.

0

@Jakchcesz tak. Zwłaszcza, że miała już odejść w tym tygodniu, a nie widać tego wcale xD

3

@VAMOS1899LaMasia no nie? XD
Nie wiem, jak można robić mielone, jak mając już to mięso mielone można zrobić spaghetti, czy coś.

1

@Safrani no to jeśli nie jecie mącznych potraw, to rozumiem, że makaron też odpada?

To piersi z kurczaka duszone w całości, pokrojone w paski (w sensie w płaty takie) i to w sosie jakimś grzybowym/mięsnym, do tego jakaś kasza/ryż. Ja polecam osobiście z samym groszkiem (mrożony, a nie konserwowy) z masełkiem.

1

@Safrani jak na szybko pampuchy w sosie grzybowym

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?