michal26
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Oleśnica
41 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Stinger_ ja tam myślę, że będą 2 wygrane xD gorzej za tydzień xD
1
@Stinger_ dzisiaj jakieś ogóry grają.
Piłka nożna zaczyna się w czwartek
1
@July_6_BcN no dokładnie tak jest. Wiadomo. Social Media też zrobiły swoje. Zryły umysł i dalej ryją i to od małego.
Kiedyś był taki stereotyp, że kobieta na pierwszym spotkaniu już planuje ślub.
A dzisiaj jest tak (półżartem), że chłop PRZED pierwszą randką już ma scenariusz co po ślubie, z rozwodem wliczając xD
No i tak. Też jest tak, że faceci nie chcą wyjść na tych nachalnych, czy też w ogóle mogą myśleć, że zaraz narażą się na śmieszność. Spotkałem się z takim podejściem (w sensie nie jeden ziomek tak mówił, że dzisiaj to w ogóle trzeba nie wiadomo jakie randki planować, bo inaczej kobieta wyśmieje). Dlatego uważam, że ten świat stanął na głowie xD
0
@July_6_BcN no tutaj się nie wypowiem, bo ja takowych obserwacji nie mam xD w sensie znam oczywiście idiotów i rzeczywiście - oni często właśnie są wyszczekani mocno i z racji tego, że nie myślą za wiele, to i idą z prądem xD więc są śmiali w gadce i mowie.
Jeszcze pytanie, jak definiujesz tą śmiałość? Bo może ja mam inną perspektywę na to.
Ogólnie z racji wieku (32) wkraczam w ten wiek, gdzie moi znajomi zaczynają opowiadać boomerskie żarty xD jeszcze to nie jest nagminne, bo apogeum sięga w wieku moich rodziców (ok. 60tki).
Żarty typu "Wicie, rozumicie...SEGZ hehe". No i oni bez skrępowania, bez wstydu, potrafią tak walnąć xD i wszyscy (w tym wieku) się z tego śmieją xD a mnie ciary żenady przeszywają xDDD
Także wiesz...to też jest śmiałość
1
@July_6_BcN jak to mówi klasyk, po prostu "wiemy jak jest" xD
1
@mekston stąd i moja reakcja. Uśmialem się sam z siebie pisząc to xD
2
@July_6_BcN wiesz. To nie jest kwestia śmiałości. Ja mogę oczywiście wyłącznie za siebie mówić i ewentualnie za moich kumpli, z którymi "nie raz whisky piłem".
To jest kwestia decyzji. Inna sprawa, że mój przypadek dość specyficzny (co Ci kiedyś pisałem), bo niestety teraz słaby okres w życiu, więc i to potęguje to, że nie czuje się kompletnie na siłach, by jeszcze pakować się w związek.
No, ale tak nie było kilka lat wstecz.
Mam wiele koleżanek, przyjaciółek może ze 2. Kompletnie nie mam problemu, by rozmawiać. Nie mam tej nieśmiałości.
Zwyczajnie jednak pilnuje granicy. Wiem też czego chcę i zwyczajnie nie chciałem i nie chcę angażować się bardziej. Przynajmniej nie natrafiłem na taką, dla której warto tę granicę przełamać xD a próbować w dzisiejszych czasach...no cóż. Nie warto :)
4
@July_6_BcN a proszę Cię bardzo xD
Nie no serio. Nie raz i nie dwa natknąłem się na Twój komentarz w tym temacie.
Siłą rzeczy, jak chcesz być w związku, to musisz się spotykać na randkach z tymi chłopami i ja się domyślam tylko jakich możesz trafić.
Pełen przekrój.
Narcyzy, fifa rafa, byle do łóżka zaciągnąć.
Drugi typ, to jakieś chłopy, co to nie potrafią ani rozmawiac z kobietą, nie słuchają tego co mówi i w ogóle jacyś tacy niezaradni. No, ale chcą mieć dziewczynę i cześć xD
Już pomijam zwykłych głąbów, którzy też na pewno się trafią.
I niestety jest taka rzeczywistość. I tak o to fajne chłopy, rozmijają się w czasoprzestrzeni z fajnymi babkami :)
3
@July_6_BcN wypisz wymaluj o Tobie napisałem we wcześniejszym komentarzu xD
Nie dziwię Ci się, że masz taki obraz randkowania i chłopów, bo jak wspominam - my - zwykłe, dobre chłopaki i o dobrym sercu, często "ex romantycy" - rezygnujemy z tej gry. Po prostu. Nie dajemy temu szansy, bo i nie ma po co.
Co raz częstszy jest trend taki, że dziewczyny są niestabilne emocjalne LUB wykorzystują randki, by za darmo się nażreć.
Ci, którzy chcą wejść w związek i trafia na taką dziewczynę, z tyłu głowy mają sądy rodzinne, które odbiorą mu w przypadku posiadania dzieci, a także rozwodu - zarówno dzieci, jak i dom. Mało to chłopów na ulicy, którzy potracili wszystko? Jak kobieta tam trafia, to alkohol, czy narkotyki. Jak facet, to różnie bywa. Kiedyś takiemu gościowi we Wrocławiu kupiłem jedzenie i dałem mu, ale pod warunkiem, że opowie historię jak się znalazł na ulicy. No i właśnie mówił, że on nawet jako bezdomny alkoholu nie pije. Po prostu dopadła go depresja, żona go zostawiła, zabrała dzieci. Potem rozwód i stracił cały majątek na rzecz tej kobiety właśnie.
Oczywiście - mógł kłamać. Nie mówię, że nie. Często jednak ci ludzie nie mają nic do stracenia. Mógł powiedzieć wszystko. Brzmiał wiarygodnie..
Takich historii zresztą jest mnóstwo.
A pomijam już aspekt co raz to większych różnic poglądowych.
Dzisiaj kobieta dokona aborcji i ja nie mam nic do gadania. I tyle.
3
@ProMILs ja tylko doprecyzuje, że pisząc o tym, że w większości mają rodziny, to chodzi mi konkretnych przyjaciół. Większość moich znajomych mimo wszystko jest singlami (czasowo, lub stale). Np. mam kumpla, który całe życie był singlem, ale szukał dziewczyny. Bardzo spoko ziomek. Naprawdę. A jakoś dziewczyny nie były przez lata zainteresowane...na wielu randkach był, etc. Bezskutecznie.
Dopiero w zeszłym roku udało mu się poznać, jak twierdzi, bardzo fajną z charakteru dziewczynę. Także zobaczymy.
Mnie martwi jedynie to, że klasycznie - znacznie gorszy kontakt teraz jest z nim xD
Ogólnie się zgadzam. Większość kobiet taka niestety dzisiaj jest. Dlatego żal mi jest tych zwykłych normalnych dziewczyn, które nie podłapały chłopa do 25 roku życia. One chcą założyć normalną rodzinę, ale trafią na chłopów, co albo chcą zaliczyć ją, albo są narcyzami, albo toksyczni, albo po prostu dziwni.
To jest ta różnica między singlami kobietami, a singlami mężczyznami. Mam na myśli takiego Ciebie, czy mnie.
My zwyczajnie nie chcemy brać udziału w tym cyrku. Normalne singielki chcą, tylko skoro my wyszliśmy z rynku matrymonialnego (my w sensie tacy jak my, a nie że konkretnie my, że my), to one nie mają wyboru i się zrażają. Zresztą nie dziwię im się.
0
@Terroriser ech. Zazdro!
0
@wojtekjoe burza jest super. Uwielbiam :)
Zupełnie inne powietrze jest właśnie po takiej letniej burzy z deszczem.
Powodzie? No ok. To racja.
0
@PatrykBarca za darmo nie, ale za 6-8 baniek już ok
0
@Terroriser Meksyk to jest taki kraj ponoć, który nie jest tak piękny, jak opisują biura podróży, ale i nie tak straszny, jak można wywnioskować po filmikach na Sadisticu xD
A jaka Twoja opinia?
10
@RosjaninBut wkurza mnie to, że singla nazywa się ludźmi samotnymi.
Jestem singlem od ilu? 10? 12? Lat?
Ani razu nie czułem się samotny. Sam z problemami a i owszem, ale nie samotny.
Z przyjaciółmi, rodziną widzę się średnio co 2 dni. Mam swoją paczkę. Od czasu do czasu spotykam się z innymi znajomymi. W większości mają już rodziny, więc i czasowo mogą mniej. Wielu moich kumpli to single. Nie można jednak powiedzieć, że są samotni, podobnie i jak ja o sobie nie mogę tak napisać.
Nie ma sensu uganiania się za kobietami. To jest strata czasu. Związki są zdecydowanie przereklamowane. Efekty widzimy. Dzietnosc zaraz będzie na poziomie mniej niż 1 dziecko na kobietę.
I oczywiście nie generalizuję! Kobiety uwielbiam. Mam wiele koleżanek, przyjaciółek, z którymi spędzam raz na jakiś czas...czas (Walaszkizm xD)
Jednak dostrzegam pewne zmiany. Uważam, że kobiety bardzo się zmieniły. Przestały mieć zainteresowania, a także to, co powyżej - wymagania drastycznie wzrosły. Mocno też przesunęły się w lewo poglądowo i nie chcą mieć rodziny.
Jest to AKCJA.
REAKCJĄ natomiast jest to, jak mężczyźni się zmienili. Trochę nam to zajęło, ale poszliśmy po rozum do głowy. Co prawda nie wszyscy. Niektórzy dalej simpują, albo płacą onlyfansiarom xDDD
No, ale większość singli po prostu powiedziała "nie" i nie zamierza się wiązać z księżniczkami i tyle :)
Szkoda tylko porządnych dziewczyn. Nie ich wina, że one pozostały normalne, a te pustaki zniechęciły normalnych chłopów do randkowania :)
0
@Terroriser Teneryfa?
0
@Karol145 i żeby była jasność. Globalne ocieplenie to fakt. Tego nie da się podważyć. Pisanie jednak, że tak ciepło, jak obecnie, nie było w całej historii człowieka, to bajki.
0
@Karol145 ale co mam poczytać pomiary?
Kiedyś Grenlandia była zielona. Dzisiaj nie jest.
Ja krótko mówiąc podważam metodykę badania. Gdyby kiedyś była taka jakość i taka ilość czujników i takie rozmieszczenie jak dzisiaj, to zupełnie co innego. A tak? Skąd mamy mieć pewność, jaka była globalna temperatura w IXw. Na świecie, jak i nas dopiero kształtowała się cywilizacja, a ta rzymska i grecka upadła.
No chyba, że przedstawisz mi badania temperatur od I wieku n.e.
Chociażby w Chinach?
2
@mekston no tylko Lewy, jak wygra LM i jakis ćwierćfinał MŚ (xDDDDDDDD), Świątek, jak wygra jakiś szlem i wróci na właściwe tory i zasadniczo tyle. Nic ważnego nie ma w tym roku na tyle, by ktoś mu zagroził. Chyba, że znowu wyjdzie jakaś baba z nic nie znaczącego w naszym kraju sportu i będzie się wmawiać wszystkim, że zasłużyła.
1
@Roobo no ciekawe. Na moje fejur.
Brzosce to kompletnie niepotrzbne, zwłaszcza z Petru, który jest skończony. Jak już, to sam by założył, albo poszedł w układ z Konfą właśnie i Mentzenem
1
@Kgorecki2500 https://tenor.com/pl/view/pazdzioch-pa%C5%BAdzioch-pa%C5%BAdziochowa-g%C3%B3wno-gowno-gif-11338997182951181510
Tyle mam do powiedzenia xD
0
@PatrykBarca różnica jest też taka (poza tymi, co już Ci wymienili koledzy), że Lewy jest jakimś tam gwarantem. Już nie takim co kiedyś. Wiemy jednak, że POTRAFI + ma doświadczenie, co może być kluczowe w finalnej części sezonu. Idealnie, by następne 2-3 sezony spędził u nas na ławce, a w podstawie był jakiś kozak.
0
@tbas jakieś źródło tej rewelacji?
1
@Safrani miło się czyta, kiedy dyrektor sportowy Legii sam przyznaje się pośrednio do swojej niekompetencji xD
0
@Karol145 już nie strasz tak tymi zmianami klimatycznymi. Kiedyś było znacznie cieplej niż dzisiaj.
13
Ja się naprawdę dziwię, że my po tego typu błędach, nie schodzimy do szatni. Skoro i tak mamy przegrać, to zróbmy happening jakiś, bo to już jest zwyczajnie przegięcie pały, co oni odwalają.
1
Autentycznie kiedyś powinniśmy zejść z boiska. To jest zwyczajnie nieśmieszne. I każdy klub przekręcany tak powinien robić.
0
@qbsonFCBarca ale mieć 1:1, a 2:1 to zasadnicza różnica.
0
Nie wygramy mistrzostwa z takim sędziowaniem.
0
@Arkon no to dobrze chyba, że ma się zbroić? My też na to naciskamy.
Dalej wychodzę z założenia. Trzeba patrzeć kto najbardziej naciska, bo wtedy to wiadomo, że ich interes jest w tym