michal26
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Oleśnica
41 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Ronad10 ale co? Uważasz, że Flick odejdzie, bo nie będzie Laporty? Przecież to absurd
1
To się mecz rozkręcił w ostatniej kwarcie xD
Ale powiem tak. Nie rozumiem dalej tej gry. Jest to jednak mega skomplikowany sport. Bardzo dużo niuansów.
Ot czemu w jednym momencie Patriots w ogóle nie odbierali piłki wykopanej przez Seattle, tylko czekali jak upadnie i zawodnicy Seattle otoczyli tą piłkę. Tego nie rozumiem
0
O. To było ładne. W końcu coś się dzieje w tej kwarcie.
Po prostu zbyt ostrożnie grali cały mecz xD
0
@fart a faul? Są tutaj w ogóle faule?
0
@fart a ma znaczenie czy ten touchdown zrobimy od własnej połowy, czy coś?
1
@AlphaNumeric daj spokój xD
Totalne gówno xD
Zarąbiste to było w 2020 jak była Shakira i J Lo
0
@fart no, ale jak wykopie i przeciwnik przejmie to co?
2
@fart no ja mam już chyba 7 podejście do tego sportu. Za każdym razem nie kumam co się dzieje, a uwierz mi, że łatwo się uczę takich rzeczy. Dart, czy curling to od razu wyczaiłem. Zresztą. Każdy sport praktycznie.
A tutaj nie.
3
Odnośnie halftime show, to mam tylko do przekazania to:
https://cdn.hejto.pl/uploads/posts/images/1200x900/ea35e3ecae9f372be95adf98c503f7cc.jpg
0
@fart dlaczego za 4 podejściem zawsze kopią? Muszą?
Nie można wczesniej, np. przy drugim podejściu?
I czemu do tej żółtej linii muszą dochodzić?
4
Nic nie rozumiem co się dzieje w tym meczu xD
To jest chyba jedyny sport, którego zasad nie jestem w stanie się nauczyć xDD
Nie kumam czemu tak, a nie inaczej grają. Wiem tylko, że ileś tam prób mają, ale co i ile pkt, to nie wiem.
Nie idzie nawet wykminić z gry tych zasad, bo co chwila przerwa
0
@Ronad10 nie o tym mówię. Chodzi mi o to, że gazety hiszpańskie już pompują scenariusz, że Flick tylko przy Laporcie pozostanie, co jest kłamstwem
0
@Stinger_ no i jeśli poszczęści się Tomasiakowi, to jakiś brąz, ale to daje 10% szans
0
@krycha2201 mimo wszystko dopiero teraz raczej na dobre zaprzepaścili
0
@Criss18Barca otóż to. Niech ustawia o 1-2 niżej, ale niech nie zmieniają
2
@Stinger_ cena spada hehe
1
@Criss18Barca naprawdę zaczynam wierzyć w brązowy medal Tomasiaka na normalnej skoczni. On ma wybicie pioruńskie, które sprzyja na takiej skoczni
0
@Dankho94isback mimo wszystko mecz na Mestalla
4
Atletico odpadło z walki o mistrza. I gitarka
0
@Criss18Barca nie no. Gdzie dużo gorszy
1
Pamiętajcie. Jak Real dzisiaj nie wygra, to dlatego, że gra w rezerwowym składzie (nie ważne, że większość to pierwsza 11), a nie dlatego, że jest beznadziejny. Ewentualnie Negreira. A jak wygra, to wiadomo - charakter drużyny, odrodzenie, super styl, dominatorzy.
2
@Safrani jak to mówił Kowal parę razy w tym sezonie - papier wszystko przyjmie hehe
1
Tomasiak super skoczył wobec tego, co czołówka pokazuje. No może będzie w top5
0
@Criss18Barca też tak uważam. Super, że wydają, bo to podwyższa prestiż ligi, ale do cholery to działa w dwie strony. Reszta patrzy i przelicza cenę do jakości
1
Widzew jeszcze wyda z 20 milionów Euro, to może ugrają to 14 miejsce
1
@Criss18Barca pytasz dzika, czy sra w lesie?
8
Oho. Już propaganda Laporty na odpowiednie trybiki weszła xD
0
@fart żeby była jasność. Moje podejście filozoficzne polega na tym, że podobnie jak istnienia Boga nie wykluczam (bo nie wiemy jak jest), tak i poważnie podchodzę do tej teorii spiskowej. Uważam ją co prawda za mało prawdopodobną, ale macie prawo w nią wierzyć. Zwyczajnie uważam, że jest to błąd poznawczy. Uważam, że skoro zdarza się rzadko (powiedzmy raz na pięć lat? Możemy tak przyjąć? Zgodziłbyś się z tą teorią?) to w przeciągu 30 lat by dotyczyło max 12 klubów. Raczej 9-10.
Pozostałe 20 jakie mają w tym interes, by trzymać to w sekrecie? Po prostu tego nie kupuje.
Wiesz. Nie powolujmy się na komentarze zwykłych kibiców. To nie ma sensu. Możemy przeanalizować za i przeciw, ale opinie ludzi mało mnie interesują. No chyba, że wprost byli gracze, lub obecni, o tym mówią. Ewentualnie jacyś działacze :)
0
@fart no co to znaczy wszyscy o tym wiedzą? Zapodaj proszę jakiś artykuł w tym temacie. Skoro wszyscy o tym wiedzą, to panuje jakaś mityczna zmowa milczenia? No nie przesadzajmy.
A Detroit dostał 1st pick w 2021 roku.
Łapiesz się na rachunek prawdopodobieństwa i tyle.
Atlanta w 2024 miała 3%. Kogo oddali?
Bo rozumiem, że dostali ten 1st pick za coś?
I tankuje więcej niż tylko jedno Detroit. Co robi od lat Jazz? To samo. Takich klubów masz kilka. Nie moze każdy co roku dostać pierwszego wyboru. Do tego dochodzą Ci losowe kulki, jak w przypadku Mavs, Hawks, czy wcześniej Cavs
0
@zadafcb nie no. Ja po prostu zakładam, że jeśli by nie awansowali do play-off, to po prostu nic by się nie zmieniło, ale oczywiście to jest nowa historia, nowe losowanie i wszystko mogłoby się inaczej potoczyć.
To jest na zasadzie takiej, że jakby powtórzyć losowanie, to na 98% - nie dostaliby Flagga. A zrozumiałem z Waszej teorii, że z racji odejścia Doncica - dostali 1st i niezależnie ile razy byśmy losowali - dostaliby Flagga.
Nadal jednak uważam, że nadinterpretujesz wyniki i tyle. Aczkolwiek fakt - akurat Ty wprost nie napisałeś, że taki proces istnieje - za co przepraszam :) Wrzuciłem Ciebie do jednego worka z innymi :)