1

Ten konkurs był chyba najlepszym w tym sezonie. Absolutny top

0

@Stinger_ no zobaczymy. Domen i tak to wygra to

1

@July_6_BcN tak pewno będzie xD

1

Ale skoki się zrobiły. Super konkurs, pomimo nieprzewidywalności.
Domen w takich warunkach, to 160 skoczy

2

Oczywiście sędziowie zamiast obniżyć belkę w trakcie prezentacji TOP10 po pierwszej serii, to obniżyli jak już Schuster miał skakać xD
No co za debile

1

Jest taki gościu, co wrzuca zdjęcia, czy tam nagrania na YT z dopiskiem np. "322 dzień bez golenia i strzyżenia się, póki MU nie wygra 5 meczów z rzędu". No to szykuje się 3 wygrana z rzędu.

0

Odechciewa się oglądać ten sport. Real zawsze tego karnego dostanie.

1

Nie no to jest żart.

3

No nie no. To NIE jest karny

0

Hahahahahha klasyk xD

0

@Stinger_ wszystko zależy od tego, czy Mbappe będzie miał dzień

11

Piłkarze Realu, to już głównie skupiają się na polowaniu na karnego xD komicznie to wygląda.

0

@AlvaroHanso nie no. Bądźmy poważni xD

2

No to 9 minut, to przesadził. 6 minut ok, ale 9? XD

0

@Stinger_ nom. Pytanie, czy Raul i Jude wrócą

0

@MaziFCB no obiektywnie już z 6 minut powinno być doliczone

3

To było totalnie zasłużone czerwo. I to na takie 5 meczów zawieszenia.
Ewidentne Pate Ciss pomylił odwagę z odważnikiem. Debilne zagranie, które mogło skończyć się roczną przerwą Ceballosa

0

@takisobiektos a tak ci w ogóle nie odgwizdują. To już wolę wybiórczość.
A przepis z rękoma też trzeba zmienić. Tutaj winny jest przepis i nic ponad to.

2

Jaki klub, taki Ferran Torres hehe

0

@takisobiektos ale właśnie często takie aktorstwo daje miejsce do interpretacji i to fałszywej. Chodzi o ukrócenie tego procederu

0

@Stinger_ no mecz chyba akurat za 2 i 3 tygodnie.
Tak. Sprawdziłem. 17 i 25 lutego grają.

6

Mówię. Jedna zmiana - sędzia VAR decyduje przy symulkach (chyba, że główny z boiska podjął słuszną decyzję i od razu dał żółtko), a za wyjątkowo cyniczne zachowanie atakującego - wzywa głównego do monitora (potencjalna czerwona)
I się kurła skończy to wszystko. Skończy się symulowanie. Nic mnie tak nie denerwuje w futbolu, jak właśnie to aktorstwo. Panienki, a nie faceci

1

@La Pulgaa liczyć można. Rayo jest silniejsze niż nam się wydaje. Aczkolwiek - myślę, że Real wygra to 3:1

3

Benfica z TAKIM Realem jest w stanie wygrac w dwumeczu

5

Jestem za tym, by VAR interweniował w polu karnym, czy przy sam na sam, jeśli atakujący symuluje i obligo dawał żółtą kartkę, lub czerwoną.
Sędzia główny dostawałby tylko informacje o tym, że taki i taki piłkarz symulował, udawał i ma dać żółtą kartkę, a jeśli czerwoną, to podejść do monitora

3

@MagFCB dokładnie! Brawo dla redakcji!

1

@clyde ja jestem...Michał xD

1

@Arkon no ja się zgadzam -15, czy -20 stopni - dla piłkarzy jeszcze jak cie mogę, ale dla kibiców, to jest niemożliwe do wytrzymania. Na stadionie często jest wiatr nie do zniesienia

1

@Safrani oczywiście, że był taki mecz, ale pomyliłem mecze. Chodziło mi o mecz nie Karabachu, tylko Kairat Ałmatów z Olympiakosem w grudniu. Rozgrywano w Astanie, gdzie w szczycie było bodaj -26 stopni.

Powtórzę - skrócić drastycznie przerwę, a w zamian przekładac z kilkudniowym wyprzedzeniem, jeśli wiemy, że pogoda będzie nie do grania. Takie mrozy są raz na kilka do kilkunastu lat.

7

Niestety Alcaraz wygrywa :/ szkoda
I tak brawa dla Nole

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?