michal26
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Oleśnica
41 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ten konkurs był chyba najlepszym w tym sezonie. Absolutny top
0
@Stinger_ no zobaczymy. Domen i tak to wygra to
1
@July_6_BcN tak pewno będzie xD
1
Ale skoki się zrobiły. Super konkurs, pomimo nieprzewidywalności.
Domen w takich warunkach, to 160 skoczy
2
Oczywiście sędziowie zamiast obniżyć belkę w trakcie prezentacji TOP10 po pierwszej serii, to obniżyli jak już Schuster miał skakać xD
No co za debile
1
Jest taki gościu, co wrzuca zdjęcia, czy tam nagrania na YT z dopiskiem np. "322 dzień bez golenia i strzyżenia się, póki MU nie wygra 5 meczów z rzędu". No to szykuje się 3 wygrana z rzędu.
0
Odechciewa się oglądać ten sport. Real zawsze tego karnego dostanie.
1
Nie no to jest żart.
3
No nie no. To NIE jest karny
0
Hahahahahha klasyk xD
0
@Stinger_ wszystko zależy od tego, czy Mbappe będzie miał dzień
11
Piłkarze Realu, to już głównie skupiają się na polowaniu na karnego xD komicznie to wygląda.
0
@AlvaroHanso nie no. Bądźmy poważni xD
2
No to 9 minut, to przesadził. 6 minut ok, ale 9? XD
0
@Stinger_ nom. Pytanie, czy Raul i Jude wrócą
0
@MaziFCB no obiektywnie już z 6 minut powinno być doliczone
3
To było totalnie zasłużone czerwo. I to na takie 5 meczów zawieszenia.
Ewidentne Pate Ciss pomylił odwagę z odważnikiem. Debilne zagranie, które mogło skończyć się roczną przerwą Ceballosa
0
@takisobiektos a tak ci w ogóle nie odgwizdują. To już wolę wybiórczość.
A przepis z rękoma też trzeba zmienić. Tutaj winny jest przepis i nic ponad to.
2
Jaki klub, taki Ferran Torres hehe
0
@takisobiektos ale właśnie często takie aktorstwo daje miejsce do interpretacji i to fałszywej. Chodzi o ukrócenie tego procederu
0
@Stinger_ no mecz chyba akurat za 2 i 3 tygodnie.
Tak. Sprawdziłem. 17 i 25 lutego grają.
6
Mówię. Jedna zmiana - sędzia VAR decyduje przy symulkach (chyba, że główny z boiska podjął słuszną decyzję i od razu dał żółtko), a za wyjątkowo cyniczne zachowanie atakującego - wzywa głównego do monitora (potencjalna czerwona)
I się kurła skończy to wszystko. Skończy się symulowanie. Nic mnie tak nie denerwuje w futbolu, jak właśnie to aktorstwo. Panienki, a nie faceci
1
@La Pulgaa liczyć można. Rayo jest silniejsze niż nam się wydaje. Aczkolwiek - myślę, że Real wygra to 3:1
3
Benfica z TAKIM Realem jest w stanie wygrac w dwumeczu
5
Jestem za tym, by VAR interweniował w polu karnym, czy przy sam na sam, jeśli atakujący symuluje i obligo dawał żółtą kartkę, lub czerwoną.
Sędzia główny dostawałby tylko informacje o tym, że taki i taki piłkarz symulował, udawał i ma dać żółtą kartkę, a jeśli czerwoną, to podejść do monitora
3
@MagFCB dokładnie! Brawo dla redakcji!
1
@clyde ja jestem...Michał xD
1
@Arkon no ja się zgadzam -15, czy -20 stopni - dla piłkarzy jeszcze jak cie mogę, ale dla kibiców, to jest niemożliwe do wytrzymania. Na stadionie często jest wiatr nie do zniesienia
1
@Safrani oczywiście, że był taki mecz, ale pomyliłem mecze. Chodziło mi o mecz nie Karabachu, tylko Kairat Ałmatów z Olympiakosem w grudniu. Rozgrywano w Astanie, gdzie w szczycie było bodaj -26 stopni.
Powtórzę - skrócić drastycznie przerwę, a w zamian przekładac z kilkudniowym wyprzedzeniem, jeśli wiemy, że pogoda będzie nie do grania. Takie mrozy są raz na kilka do kilkunastu lat.
7
Niestety Alcaraz wygrywa :/ szkoda
I tak brawa dla Nole