0

Valdes bezapelacyjnie na to zasługuje, ale nie na ławe tylko na to, by byc piewszym bramkarzem.

0

SzpadyzorVEB

Z drugiej strony, drugą nogą czyli rośnie nam drugi Messi :D

0

ethan, Henry1991

A ja wam powiem, że hanc znowu kogos zrobił w jajo.

0

Ja tam go nie chce....

0

tak jak większośc osób uważam, że nie można go sprzeda. Widzę w tym chłopaku ogromny potencjał i mam nadzieję, że juz wkrótce będzie błyszczał w Barcelonie. Wypożyczenie jak najbardziej.

0

Ja uważam, że Henry pokazał tym oświadczeniem, że ma jaja i jest honorowy.

0

Ja też jestem uważam, że Jeffren wyrośni na ludzi. Trzeba czekać

0

Straszne...

Askan

Wstydź się...

0

Ja uważam, że najgorsze jest to, że jak przeciwnik narzuci nam wysoki pressing, to się gubimy i nie wiemy co zrobić.

0

Armandi

Fakt, nic nie oznacza, ale myślę, że Barca ma trochę wyższe aspiracje i taki mecz powinnien być wygrany.

0

Armandi

To że Rubin grał dobrze nikogo nie usprawiedliwia, Barca nie jest jakimś średniaikiem, żeby przegrywać z kimś kto po prostu dobrze gra.

0

Smutek

O co płakać? Nie chodzi o płakanie, tylko o to, że przegraliśmy z rosyjskim zespołem z którym powinniśmy spokojnie wygrać. Wiem, że trochę sram teraz ogniem, ale podczas ostatniego sezonu Rijkaarda też wszyscy mówili, że nie ma co płakać, bo Barca przeważała( ja sam byłem jednym z tych głoszącychtą teorię). Teraz ewidentnie należało się nam zwycięstwo, ale jednak nie wygraliśmy, a po słabym meczu z Valencią jest się teraz czego obawiać. Nie chodzi mi teraz o to, aby powiedzieć, że mamy kryzys czy coś, po prostu martwię się, że dwa ostatnie mecze nie były zbyt dobre...Chociaż z drugiej strony wiem, że jest jeszcze mnóstwo czasu i to dopiero początek sezonu gracze jeszcze nie rozegrani itd.

0

Uważam, ze Xavi powinnien usiąść na ławce.

0

Ja postawilbym na Jeffrena, co umożliwiłoby Iniescie grę na środku, a Xaviego na ławkę. Myślę, że taka sposobność gry Jeffrena mogłaby go mocno zmobilizować i byłby w stanie poradzić sobie z zawodnikami Rubina.

0

LukiMessi16

Nie wadzi remis, tylko słaba przynajmniej moim zdaniem dzisiejsza gra Barcy.

0

Nie podobała mi się gra Barcy dzisiaj, grali bez chęci, tak jakby im się nie chciało. Niemrawe podania, bez gra praktycznie bez przyspieszenia, mało waleczności i biegania. Valencia miała o wiele więcej groźnych sytuacji niż my. Jedyny dobry zawodnik dzisiejszego spotkania to Valdes.

0

Bardzo dobre podsumowanie! Gratulacje

0

Może i smutne, może i powinienem byc mu wdzięczny za to co robił dla Barcy, ale jego upadek jest tylko i wyłącznie spowodowany zachowaniem Ronaldinho. Wiecie, że przedkładał imprezy nad piłke i musiało się to tak skończyć...A faktem jest, że talent ma ogromny tyle, że sodówka mu do głowy uderzyła..

0

Nie ma co Eto'o to świetny zawodnik, wiele dla nas zrobił, ale możliwe, że jego czas się juz skończył...Boję się tylko o Ibrę, że nie odnajdzie się u Nas. Ibrahimovic to niemalże przeciwieństwo Eto'o. Sami jest szybki i jest mistrzem wychodzenia na wolne pole. Zlatan ma inne umiejętności, ale według mnie nie pasujące do stylu Barcy...Ale zobaczymy jak będzie mam nadzieję, że Ibra jednak godnie zastąpi Eto'o.

0

dobry..ale zobaczymy co pokaże za 3, 4 lata

0

Fakt, że dziennik jest krzywy i najlepszy(a) był(a) Arellano Cintia (jeśli dobrze rozczytałem), Osama Pablo miał gorsze oceny niż Messi.

A co do ocen Msssiego to zobaczcie, że większość osób ma same 6... Może w Argentynie surowiej ocenia się dzieci niz w Polsce, nie znamy ich zwyczajów. Co kraj to obyczaj. Z tego wynika, że Messi był takim przecietnym uczniem. Ważne jest kim Leo został i nie poszedł w ślady Ronaldihno.

0

TAK! Mam nadzieję, że dojdzie do tego podczas zimowego okienka! Nareszcie jakis dobry transfer!

0

No ale on ostatnio mówił, że chce odejść do Interu, bo tam poszedł Eto'o. Został bo ma jeszcze rok kontraktu.

0

No Bojan zagrał dużo lepiej niż Ibra...

0

Messi musiał się zatrzymać na Srnie. Nie było innej opcji. Został wytrącony z biegu przez innych obrońców Shakhtara i biegł na pełnej prędkości. Srna stał mu na drodze i po prostu się zderzyli.

0

Wiem, że nie powinienem openiać Ibry po tym spotkaniu, ani porównywac go do Eto'o. Jednak muszę to zrobić. Według mnie Ibrahimovic zagrał fatalnie. Nie biegał, grał samolubnie i nic mu nie wychodziło. Sami był zupełnie inny. Nie byłem zwolennikiem transferu Ibry, choć z tego względu, że teraz gra u Nas to mam nadzieję, że rozegra się i strzeli dla nas jeszcze wiele bramek.

0

Byle nie był drugim Caceresem... Mam nadzieję, że transfer będzie trafiony i wyrośnie nam fantastyczny zawodnik.

0

Za rok za 30 mln to według mnie b.dobra wiadomość, ale wciąż nie ma transferów na tem sezon- a to mnie troche martwi.

0

Bardzo chętnie piwko i meczyk, ale zapraszam do Gdańska:)

0

Bardzo chciałbym, aby do nas przyszedł. Jednak będzie go ciężko wykupić.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?