michalfcb
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Gdańsk, Dubois 37
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Swietny tekst. Brawo!
0
Dzięki Bogu. Mam nadzieję, że zostanie...
0
Xavi to profesionalista pełną gębą. Każda jego odpowiedź jest bardzo stonowana, pełna szacunku dla każdego. Inteligentny facet i do tego świetny piłkarz.
0
To jak na razie jest nieoficjalna wiadomość.
Eto'o jest według mnie naszym najważniejszym piłkarzem... Szkoda byłaby, gdyby odszedł..Zrobił bardzo dużo dla Barcy i właśnie za to go cenię.
0
Coś czarno widzę ten transfer...Chociaż fajnie by było, gdyby się udał
0
Mam nadzieję, że zostanie..
0
Swietne podsumowanie. Rzeczywiście ten sezon był wyjątkowy, niepowtarzalny. Pogromy to był chleb powszedni:D
Visca el Barca!
0
Tylko nie to! Cały czas mam nadzieje, że Sami jednak zostanie...
0
Oby to była rzeczywista informacja. Eto'o musi zostać.
0
To będzie najgorszy ruch w tym okienku transferowym. Sprzedanie Eto'o to ostatnia rzecz jaką powinniśmy zrobić.
0
Uważam, że sprzedaż Eto'o nie jest dobrym posunięciem. Z drugiej strony posiadanie nadmiaru napastników też nie jest dobrą sytuacją.
VeB
0
Tylko nie Eto'o! Mam nadzieje, że ta wymiana to plotka.
0
i dobrze ja nie chce Zlatana w Barcie, a tym bardzie pozbywać się Eto'o.
0
NIE!!!
To byłby najgorszy ruch transferowy. Sprzedanie Eto'o to ostatnia rzecz jaką bym zrobił
0
ludzie spokojnie przecież nic takiego się nie stało ... wygramy za tydzień
0
Punk
Henry specjalnie podniósł nogi żeby nie kopnąć Butta. Po prostu wszystko było na pewnej prędkości i dlatego tak wyszło. To nie było celowe.
0
Zaczęło się..."zero popysłu Pep" zaraz KIBICE będą go zwalniali...
0
Tak to fakt Pep wie co robi, dba o wszystko jak trzeba i do tego z wielką klasą.
0
Ciekawa opcja... Mógłby być przydatny w przyszłości, kupiłbym go za tą cenę.
0
I dobrze, że siebie nie wybrał jest przynajmniej skromny. Cristiano Ronaldo by obstawił się na trzech pozycjach...
0
Ja bym chciał, żeby Lukas do nas przeszedł. Jest dobry i mógłby być dobrym zmiennikiem na lewe skrzydło.
0
Lippi chyba dostał pod choinkę karnet na solarke....fajny kontrast z włosami:D
0
Wesołych Świąt!
Zdrowia, szczęścia i jak to bardzo ładnie napisaliście "Oby rok 2009 był tak dobry dla FC Barcelony jak druga połowa 2008."
VeB
0
Według mnie to mogłby przyjśc, byłby dobrą alternatywą na lewe skrzydło.
0
Nie można byc tak pewnym siebie...Nie podoba mi się to, że zachwoujemy się kilka dni przed meczem kakbyśmy już go wygrali...poczekajcie do końca meczu!
0
Ocenę Alvesa podnosi fakt, że moglismy zobaczyć polską flagę:D Oby tak dalej Dani!!!
0
Gdzie sie podziali Ci wszyscy krytycy Pepa z początku sezonu??
0
Po prostu szuka sensacji...Nie będę wypisywał swoich myśli na ten temat, bo zrobił to za mnie sciah, w tym temacie uważam dokładnie tak samo jak on.
0
Dzieki rdam:D
0
Nie ma co Ryjek ma honor!