0

Swietny tekst. Brawo!

0

Dzięki Bogu. Mam nadzieję, że zostanie...

0

Xavi to profesionalista pełną gębą. Każda jego odpowiedź jest bardzo stonowana, pełna szacunku dla każdego. Inteligentny facet i do tego świetny piłkarz.

0

To jak na razie jest nieoficjalna wiadomość.

Eto'o jest według mnie naszym najważniejszym piłkarzem... Szkoda byłaby, gdyby odszedł..Zrobił bardzo dużo dla Barcy i właśnie za to go cenię.

0

Coś czarno widzę ten transfer...Chociaż fajnie by było, gdyby się udał

0

Mam nadzieję, że zostanie..

0

Swietne podsumowanie. Rzeczywiście ten sezon był wyjątkowy, niepowtarzalny. Pogromy to był chleb powszedni:D

Visca el Barca!

0

Tylko nie to! Cały czas mam nadzieje, że Sami jednak zostanie...

0

Oby to była rzeczywista informacja. Eto'o musi zostać.

0

To będzie najgorszy ruch w tym okienku transferowym. Sprzedanie Eto'o to ostatnia rzecz jaką powinniśmy zrobić.

0

Uważam, że sprzedaż Eto'o nie jest dobrym posunięciem. Z drugiej strony posiadanie nadmiaru napastników też nie jest dobrą sytuacją.

VeB

0

Tylko nie Eto'o! Mam nadzieje, że ta wymiana to plotka.

0

i dobrze ja nie chce Zlatana w Barcie, a tym bardzie pozbywać się Eto'o.

0

NIE!!!

To byłby najgorszy ruch transferowy. Sprzedanie Eto'o to ostatnia rzecz jaką bym zrobił

0

ludzie spokojnie przecież nic takiego się nie stało ... wygramy za tydzień

0

Punk

Henry specjalnie podniósł nogi żeby nie kopnąć Butta. Po prostu wszystko było na pewnej prędkości i dlatego tak wyszło. To nie było celowe.

0

Zaczęło się..."zero popysłu Pep" zaraz KIBICE będą go zwalniali...

0

Tak to fakt Pep wie co robi, dba o wszystko jak trzeba i do tego z wielką klasą.

0

Ciekawa opcja... Mógłby być przydatny w przyszłości, kupiłbym go za tą cenę.

0

I dobrze, że siebie nie wybrał jest przynajmniej skromny. Cristiano Ronaldo by obstawił się na trzech pozycjach...

0

Ja bym chciał, żeby Lukas do nas przeszedł. Jest dobry i mógłby być dobrym zmiennikiem na lewe skrzydło.

0

Lippi chyba dostał pod choinkę karnet na solarke....fajny kontrast z włosami:D

0

Wesołych Świąt!

Zdrowia, szczęścia i jak to bardzo ładnie napisaliście "Oby rok 2009 był tak dobry dla FC Barcelony jak druga połowa 2008."

VeB

0

Według mnie to mogłby przyjśc, byłby dobrą alternatywą na lewe skrzydło.

0

Nie można byc tak pewnym siebie...Nie podoba mi się to, że zachwoujemy się kilka dni przed meczem kakbyśmy już go wygrali...poczekajcie do końca meczu!

0

Ocenę Alvesa podnosi fakt, że moglismy zobaczyć polską flagę:D Oby tak dalej Dani!!!

0

Gdzie sie podziali Ci wszyscy krytycy Pepa z początku sezonu??

0

Po prostu szuka sensacji...Nie będę wypisywał swoich myśli na ten temat, bo zrobił to za mnie sciah, w tym temacie uważam dokładnie tak samo jak on.

0

Dzieki rdam:D

0

Nie ma co Ryjek ma honor!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?