0

U mnie tak samo jestem pewny, że odpowiedzialem poprawnie na trzy pytania(po wysłaniu wszystkich smsów sprawdziłem jeszcze na wszelki wypadek w internecie) i też dostałem smsa "LICZBA POPRAWNYCH ODP: 0"!

0

gczoo77

Ja zgadzam się z Hancem. Zobacz chociazby na same statystyki. Czy one też kłamią?

0

Zapomnieli o boskim $avioli:D On też grał...

0

Przepraszam, że nie na temat ale czy mógłby mi ktoś przetłumaczyć co znaczy:

"yo soy del Real Madrid pero no hay ningun problema seguro que nos llevaremos bien"

Sorki jeszcze raz, że zupełnie nie na temat...

0

Ja też bym chdził na każdy mecz jak bym tam mieszkał...ale wiecie jak to jest parca, szkoła czy studia, mecz jest w środku tygodnia i ludzie nie maja czasu.

0

z igły widły.....ale Duda jest wporządku:D widać, że mu niezależy na jakichś głupich wymysłach, żęby tylko dowalić komuś z poza jego drużyny

0

Ja uważam, że dużym plusem Pepa jest to, że był piłkarzem i wiedział co trzeba robić, żeby byc przygotowanym do gry w 100% miał też serce do walki-w końcu był kapitanem, co też procentuje na jego korzyść, bo teraz te idee wpaja zawodnikom. Dużo dla zespołu znaczy to, że Guardiola dąży do dobrej atmosfery, drużyna to rodzina. Ja sam na początku jak okazało się, że Pep będzie trenerem uważałem, że jest to niedobra decyzja. Chociaż na początku sezonu jak nieszło to byłem cierpliwy, wierzyłem, że Pep powróci z Barca na szczyt...i jak sie okazało powoli do tego dochodzi. Jego niektóre decyzje pokazują, że ma jaja, potrafi zaryzykować, ale jego decyzje są przemyślane i skuteczne...Cieszę sie, że mamy takiego trenera, co nieoznacza, że Ryjek był złym trenerem jego czas poprostu się skończył, ale zrobił dla Barcy bardzo wiele:D

VeB

0

Według mnie nasz najlepszy transfer to zakup Pique. On nam rośnie na zastępce Carlesa:D

0

Kubahaha

1:0 i mecz właśnie sie skończył, a bramkę strzelił Bojan. Moge jeszcze dodac, że mecz cechował sie zaciętością i zostanie w pamięci kibiców na wieki:D

0

Nie ma to jak gol w zaciętym widowisku....ale strzelił ładnie :D

brawo Bojan!

0

taaaa.... Zgdadam sie brawo dla tych pań:D

0

Eto'o!

0

Gratulacje!!!

Według mnie super pomysłem są te nowe funkcje...Świetna robota

0

Ale chodzi po prostu o to, że Cryuff jest dość znaczącą osobą w piłce nożnej i chce pokazać swoje zażenowanie, bo ma dużą siłę przebicia

0

Ryjek potrafi zachować twarz. Bardzo dobrze...Dobrze, że rozstał sie z Barcą w pokju, i nigdy nie zapomnimy co dla nas zrobił

VeB

0

GOL! Bravo Messi!

I teraz połowa wietnych kibicow bedzie pisała VIVA GUARDIOLA, VISCA EL PEP ITD.

0

no cieszyli sie chłopaki:D Dobra atmosfera wróciła do Katalonii!

0

ja też go bardzo cenię za to kim jest i przede wszystkim kim był, ale nie chciałbym, aby był trenerem. Tym bardziej, że mamy dobrego trenera:D

0

Brawo!!! to wszystko dlatego, że Pep nie ubrał fioletowego sweterka:D Mówiłem, że Barca się rozkręci:d z meczu na mecz coraz lepiej

VeB

0

stifler111, misk00

Dajcie fffj spokój, chłopak jest młody znalazł w sobie pasję i musi sie podzielic nią z innymi. Nie łamie regulaminu, nie obsypuje strony wulgarami, tylko... stara się byc mądry, aż zbyt mądry czasami, ale lepiej, że dąży do mądrości niż do głupoty, bo jest ostatnio dużo takich ludzi, którzy czym są głupsi tym "fajniejsi"... a tak za dwa, trzy lata styl fffj sie zmieni dojrzeje jako fan Barcy i wszystko będzie ok

VeB

0

mlody.37

To nie jest pierwszy raz, kiedy są pokazywane z nim filmiki...Więc nie pisz, że pierwszy raz kogoś widzimy i mówimy, że jest dobry!

0

Kiedyś mieliśmy Ulę, a teraz nam rosnie Ela:D

Fajnie, że nam rośnie nowa gwiazda

0

Według mnie to Pique wyrośnie na nastepcę Puyola:D

0

Balian88888

Pewnie gdybyś ty był trenerem to pewnie Barca wygrałaby wszystko...Ludzie!!! Spokojnie, nie pamiętacie jak zaczynał Rijkaard? Też nie było za kolorowo na początku...

0

R_d_K, wujo444

Według mnie to z wyglądu wykapany Gosiewski :D

ANTILAPORTA

Jeśli kocha Barcę to nie starałby się teraz skłócić wszystkich, dojść to tego, aby każdy z zespołu stracił do siebie zaufanie itd resztę co o tym sądzę opisałem w poprzednim komentarzu.

A swoją drogą cytat "Może się mylę, ale jestem przekonany(...)" jest prawie tak samo mądry jak "Nikt mnie nie będzie przekonywał, że białe jest białe, a czarne jest czarne"

0

To on chyba chce zniszczyć Barce! Jak jest kibicem Barcy to nich się zamknie! Ten dupek na siłe chce zostać prezydentem! Jakby był kibicem to nie starałby się popsuć atmosfery na samym początku sezonu! Co on robi!!!

0

Ja bym tam w życiu nie chciał Robihno w Barcie...

0

Słyszałem o nim kilka razy. Jednak nie znam go dobrze tak jak na przykład Kubalę z jego czasów. Jednak czytając to kim był i co zrobił dla Barcy powoduję to, że czuję do niego wielki szacunek. Bo dumnie reprezentował klub, który kocham.

Niech spoczywa w pokoju [*]

0

Święte słowa....

0

Musimy dać Pepowi więcej czasu. Mimo, że nie napawam optymizmem po tym meczu to wierzę, że Guardiola jeszcze odniesie sukces...Pamiętacie jak było z Frankiem? Na początku też mu nieszło...

Brakowało nam szybkości w rozgrywaniu piłki, klepek, ładnych wymian, celnych strzałów, wrzutek...Brawo dla Messiego, właściwie to tylko on zagrał na poziomie Barcy. Najbardziej zadziwiła mnie dokładność wrzutek Alvesa...

Mimo to dalej uważam, że Pep jeszcze osiągnie swoje, w końcu był to przeciez pierwszy mecz!

Visca el Barca!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?