michalfcb
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Gdańsk, Dubois 37
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Etock to świetny piłkarz...Mam nadzieję, że zostanie.
0
bielik
Najważniejsze żeby Ibrahimovic godnie zastąpił Eto'o.
A piwo? Chętnie:D
0
bielik
Zgadza się, że Ibra nie zagrał jeszcze żadnego meczu jako piłkarz Barcy, ale w jakiś tam sposób mniej więcej znam jego styl gry i wiem co prezentuje. Mimo tego, że wielu kibiców jest zachwyconych tym transferem, ja go nie popieram. Jakoś coś mi mówi, że Barca mogłaby kupic kogoś innego za takie pieniądze, kto mógłby więcej zrobić dla Barcy. Są to jedynie moje odczucia.
Podam przykład, który może Ci ładnie pokazać tok mojego myślenia:
Czy chciałbys, aby Barca kupiła powiedzmy Jerzego Dudka na pierwszego bramkarza? Podejrzewam, że Twoja odpowiedź brzmiałaby NIE. A dlaczego? Skoro jeszcze nie zagrał żadnego meczu w koszulce Barcy. (Biorę tutaj pod wzgląd aspekty czysto sportowe - to tylko przykład)
A moje pisanie czy jak to Ty uważasz 'pieprzenie', że Villa jest lepszy od Ibrahimovicia- to moje zdanie na podstawie oglądania występów tych zawodników.
Jeszcze jedno, na podstawie Twojej wypowiedzi nie będę w stanie stwierdzić kto byłby lepszym zawodnikiem Barcy Villa czy Ibrahimovic, nawet w połowie października, gdyż David nie jest piłkarzem Barcy. Choć na to nie wskazuje, ale może jeszcze zostanie.
0
Ja też uważam, że Barca przepłaciła. Wiem, że ciężko byłoby sprzedać Eto'o, ale nawet ja udałoby się go gdzieś opchnąć za 15 mln to można byłoby spokojnie kupić Ville, co byłoby lepszym rozwiązaniem co Ibra.
Ktoś kiedyś napisał tutaj taką rzecz z którą się całkowicie zgadzam, mianowicie:
Villa=Eto'o, Eto'o>Ibrahimovic, Villa >Ibrahimovic
Zobacazymy jak Ibra będzie grał, ale jak na razie to nie jestem zadowolony z tego transferu.
0
ruudvanbetka
Ja tak samo zacząłem się interesować piłką nożną, właśnie dzięki nim, tej złotej generacji...
0
Tak.. Cocu to jest jeden z najbardziej wyróżniających sie piłkarzy od czasu mojego kibicowania Barcelonie:D Świetny zawodnik.
0
ja tak samo uważam, Ruben Rochina za parę lat będzie wymiatał:D
0
Żałuję, że Samu odszedł od nas. Był jednym z najważniejszych zawodników. Gdyby nie on te pięć lat nie byłoby takie super...
0
sapero_89
Braki na lewej? Może się mylę, ale ostatnio chyba kupiliśmy Maxwella, prawda?
0
Najpierw mówi nie Barcie, teraz tak... już sam nie wiem, chociaż z drugiej strony to 70% informacji to ploty gazet
0
Ja nie jestem z tego zadowolony, mam nadzieję, że Ibra będzie strzelał bramki dla Barcy jak Eto'o, ale jak na razie to mam złe przeczucia co do tego transferu...
0
Fajnie by było, gdyby przyszedł. A opcja z Poulsenem to mnie dobija... z resztą tak jak transfer Ibry...
0
I ma racje.
0
Według mnie Pep w tej wypowiedzi dał znać, że bardziej woli Ville i nie jest takim wielkim zwolennikiem Ibry.
0
"Zdaniem Sportu Kameruńczyk na San Siro otrzyma gigantyczną pensję 13 mln euro rocznie."
KAmeruńczyk na San Siro czyli tu nic nie ma o zarobkach Zlatana. Cały czas mam jednak nadzieję, że jest to tylko plota. Nie chcę Ibry w Barcie!!
0
BartPl
Zgadzam się z Tobą w 100%
0
no to bomba... Zamiast Villi mamy Ibre... Teraz tylko jeszcze zamienic Caceresa na Poulsena i bedzie super...
0
Nie wiem jak wy, ale ja jestem coraz bardziej załamany tymi rzekomymi transferami. Zamiast Villi mamy kupić Ibrahimovicia, młodego, utalentowanego Caceresa, którego kupiliśmy, żeby się ograł i wyrósł na gwiazdę chcemy wymienić na już prawie 30 letniego Poulsena, który nie zawsze panuje nad emocjami... Jeszcze brakuje tylko wymiany Valdesa na Dudka lub Boruca...ehhh
Mam nadzieje, że to są tylko ploty wypisywane przez gazety i ostatecznie do Barcy trafi Villa...
0
Z dwójki Villa, Ibrahimovic wolę Davida. Jest ograny z piłkarzami z hiszpańskiej reprezentacji. Od zawsze gra w La Liga i jeszcze nie będzie miał problemów z aklimatyzacją. Uważam, że Villa jest też lepszym piłkarzem i nie ma takiego charakteru jak Ibra, który może psuć atmosferę w szatni.
0
NIE!!!
0
ema15
Tak, to jest oficjalna informacja.
0
katalonix
Po przeczytaniu newsa chciałem poczytać sobie trochę o nim i zobaczyłem, że jeszcze w Interze no to trzeba było zmienić...
A co do transferu to nie mam zdania... Felipe mógłby być lepszą opcją na przyszłość, ale Maxwell jest bardziej ograny i doświadczony. Zobaczymy co z tego wyniknie.
0
katalonix
Ja wprowadziłem tę zmianę. Tylko powtarza się wyraz dołączył.:D
0
Ja też zgadzam się z masqiem. Trochę przesadzamy z tą oszczędnością.
Zdecydowane NIE dla Forlana! Powinniśmy kupić Villę, skoro on chce u Nas grać.
0
Kurde, każdy mówi co innego. Ja juz nie wiem jak to sie skończy...
0
NIE!!!
0
I dobrze!
0
smerfetka
Źle to napisałem, chodziło mi bardziejo to, żeby poprostu grali na zmianę raz Abidal raz Santos. Żaden z nich nie zasługuje na miano "podstawowego lewego obrońcy". Świetnie pasowałby Zyrkow, no ale juz za późno...A Filipe jest według mnie trochę słabszy od Santosa, dlatego postawiłbym na Brazylijczyka.
0
Uwielbiam Pique! Pomimo tego, że ma super podejście do życia i buduje fantastyczną atmosferę, to jeszcze jest świetnym zawodnikiem, który bardzo dobrze się zapowiada!
0
Ja chyba wolę jego bardziej od Filipe.Na zmiennika Abidala w sam raz.