0

krakers27

Najpierw musisz sobie zainstalować, któryś z tam danych programów

0

Szczerze mówiąc jest to, za przeproszeniem g**** prawda. Miałem kiedyś okazję na krótką rozmowę z Rafaelem. Spytałem się go gdzie najbardziej chciałby grać. Odpowiedział, że w lidze hiszpańskiej, najbardziej W Barcie albo Realu. A potem dodał, że wie, iż to jest może trochę nie profesjonalne, ale on chciałby grać w jakimś z mocnych klubów w Primera Division, którymi są właśnie te kluby, a że nieczuje się jakoś szczególnie związany z ani z Barcą, ani z Realem to jest mu to obojętne. Nie wykluczył też opcji zagrania w obu klubach....Choć wg mnie wydaje się to mało prawdopodobne...Tak bardzo żałuję, żę on nie gra u nas, zawsze tego chciałem, bo uważam, że vdV ma też poukładane w głowie co dobrze wpływa na drużynę.

VeB

0

Sami jest najlepszy!!!

VeEto'o

0

Nasza grupa jest wyrównana...w walce o 2-gie miejsce:D

VeB

0

BloodyShadow

Sprawdziłem skąd pochodzi ten tekst. Wcale nie jest z blogu Niedzielana, tylko z jakiegoś serwisu, który nazywa się "Weszło" (nie podam linka, bo zabrania tego regulamin) Chyba nie muszę tłumaczyć, czym zajmuje się ten serwis...więc chłopie najpierw zastanów się co wklejasz i czy rzeczywiście może to być prawdziwe, zamiast wklejać beznadziejnych plotek, które są jeszcze na niekorzyść klubu, któremu kibicujesz (przynajmniej tak mi sie wydaje, bo korzystasz z tej stronki)

0

Bojan wszystkiego najlepszego!!!

0

Oczywiście jeszcze gratulacje dla redakcji za uzyskanie akredytacji...FCBarca.com ciągle się rozrasta:d

Brawo chłopaki!

0

Titi1419

Takim składem mogliby zagrać tylko bez Caceresa, bo on ma lekki uraz...

Jutro jade do Krakowa dopingować naszych, bo jak to jakaś gazeta napisała, że Barca ma nóż na gargle już od pierwszego meczu, więc doping się przyda:D

VeB

0

Ufff....

VeLaporta!

0

Nie rozumiem czemu oni chcą odejścia Laporty... To on uratował Barcę z kryzysu i długów..

0

sciah

Czasami za bardzo chcesz być ironiczny...

0

No nie tak do końca...Gamper założył klub z 11 innymi miłośnikami piłki, choć nie zmienia to faktu, że Gamper jest wielkim człowiekiem, bo to on im przewodniczył i dlatego jest uważany za założyciela.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?