0

Tylko ja od noszę takie wrażenie, że Ci odrzuceni przez Real, którzy trafią do nas po prostu wymiatają jako piłkarze i jak teraz Lucho jako piłkarz i nasz trener :D oby Lucho został z nami jak najdłużej od początku pisałem, że będziemy go rozliczać po sezonie , że nie ma co pochopnie wyciągać wniosków :D I się nie myliłem wiedziałem, że da radę na boisku zostawiał serce i jako trener też to robi :D

0

a skąd wiesz ile on bd zarabiać z tego co pisze na oficjalnej stronie Barcelony bd zarabiał tyle samo co do tych czas ale mniejsza o kase to nie nasze pieniądze :D to, że bd starczy nie znaczy, że gorszy :D Moim zdaniem dobrze, że tyle z nami zostanie nawet jeśli przegra rywalizacje i usiądzie na ławce :) zawsze dobrze mieć dwóch klasowych piłkarzy na jedną pozycje w razie kontuzji kartek itp a jakbyś zapomniał to nasz trener kocha rotacje :D sezon jest długi a puchary same się nie obronią :D i liczy się też atmosfera w szatni i to, że młodzi mogą się wiele nauczyć od Daniego :D

0

każdy piszę, że wymiatacz Alves, płuca Rakitic i Adriano do nas dołączyli z Sevili a każdy zapomina o Cichym bohaterze, od czarnej robot, który wchodził z ławki i robił swoje zawsze : Seydou Keita :) ale to prawda piłkarze z Sevili zawsze u nas się sprawdzają oby tak i było z Vidalem powodzenia i liczę od stycznia na zaciętą walkę o pierwsza 11 :D

1

więcej pokory Panowie pokory :):) Real to dalej świetny Klub i jak by nie patrzeć jeden z najgroźniejszych rywali, którzy staną nam na drodze do obrony potrójnej Korony w co wierze, że Barcelona uczyni bo na nią nie ma mocnych :D Barcelona jest w stanie zdominować wszystkie rozgrywki na parę lat, dzięki temu, że ZAWSZE SĄ DRUŻYNĄ :) MESSI SUAREZ NEYMAR i ta chemia między nimi nie rywalizacji między Sobą ale pomaganie Sobie wzajemnie to jest wspaniałe w tym klubie, że nikt nie myśli o indywidualnych nagrodach ale o tym, żeby drużyna wygrała wszystko co się to się dla nich liczy :) nie bez przyczyny się mówi, że Barcelona to więcej niż klub tu każdy zawodnik się liczy :D nawet głęboki rezerwowy :D FC BARCELONA TO JEDNA WIELKA RODZINA !! Za to wlaśnie Kocha się ten Klub :D

1

a za rok dwa porto go sprzeda za ponad 40 milionów :) co ja co ale porto potrafi robić interesy kupić za grosze sprzedać za miliony :D

0

a czy ja coś mówię o hejtowaniu ? zobacz jak kazdy tutaj na niego najeżdża dobra Zubi kupił go kontuzjowanego ale to nie winna Thomasa, że nie mógł grać zamiast go wspierać każdy praktycznie go tu wyśmiewa dla mnie to on w formie jest w topie stoperów i wiem, że jak tylko złapie rytm meczowy będą omijać go kontuzje bd spokojnie bd stanowił o naszej sile w Obronie z Piqué! Chłopak się starał żeby jak najszybciej wrócić i pomóc drużynie a tu beka z niego. Jest to nasz zawodnik tak jak Douglas trzeba ich wspierać a nie wyśmiewać! Większość tu osób to jeden słaby mecz hejt potem ktoś zagra dobrze już go wychwalają .... Nie zdziwię się jak jeszcze w tym sezonie Verma pokaże co potrafi.

0

zagra parę dobrych meczów i każdy go bd nosił na rękach mentalność kibiców na tej stronie nie wszystkich ale większości.

0

Suarez to taki gość co może grać przez większość meczu piach jemu wystarczy 2-3 minuty i nagle każdy bd tu pisał jak on zajebiście gra itp on nie ma grać widowiskowo on ma strzelać i wywierać pressing na obronie przeciwnika Ja coś czuje, że on dziś coś ustrzeli zobaczycie :) a zawodnicy mają prawo być zmęczeni po takim meczu jaki zagrali z Bayernem :) wygrać wygrają to jest pewne liczą się 3 pkt

0

Oby tylko nie brał z niego przykładu i tak nie imprezował bo to zgubiło Naszego Magika :)

0

Można mu wiele zarzucić ale Magię w nogach to on Miał i Kochał Barcelone czytałem gdzieś w jedynym jego wywiadzie, że Real nie raz go kusił wielką kasą ale go to nie interesowało wolał czarować w Barcelonie. I jak wielu tu niżej napisało wielki piłkarz ale ma problem z imprezami one go w końcu niestety zgubią i skończy jak wielu wspaniałych piłkarzy.... spokojnie mógłby jeszcze ze 3 lata pograć w topowym klubie Europy albo u nas wchodzić z ławki ahhh marzenie jak by Roni pełnił taką role jak kiedyś Henrik Larsson :D

0

Wyrażam swoją opinie podczas 9 lat, którym kibicuje Barcelonie i dla mnie są to zbyt jak grzeczni chłopcy na kapitanów :)

0

Moim zdaniem brakuje im takiej charyzmy jak miał np Puyol są za spokojni wybrała bo są Legendami tego klubu i wychowankami.

0

Pokaż mi to jak się z niego śmiałem ? od początku pisałem, że będę go oceniać na koniec sezonu! Więc jak nie wiesz to się nie wypowiadaj

0

Problem Realu polega na tym, że cały czas praktycznie grają tą samą 11 i zawodnicy są już po prostu wykączeni lub łapią kontuzje... Carlo nie ma pomysłu u nich na grę zobaczcie u nas każdy się śmiał z rotacji Lucho a teraz gdy sezon wchodzi w decydujące mecze nasi zawodnicy jak wymiatają :) po prostu Carlo zajeździł swoich piłkarzy

0

On powinien być 1 kapitanem bo naprawdę na to zasługuje wielu piłkarzy i nawet Luis powiedzieli, że jest to taki cichy kapitan w szatni motywuje zawodników potrafi krzyknąć i co najważniejsze jak napisałeś zawsze zostawia serce na boisku jak dla mnie nie umniejszając i z całym szacunkiem dla Iniesty czy Xaviego ale oni nie nadają się na kapitana.

0

Nie był od razu odrzucił ich ofertę bo jak powiedział, ze względu na żonę i dzieci chce grać w Barcelonie. Jest to jeden z niewielu piłkarzy, który nie lecii tam gdzie mu więcej zapłacą a znając Real i czytając to co było na necia to tak było wybrał po prostu lepszą drużynę i grę u boku Messiego :D

2

kolejny sezonowiec z gimbazy zapewne ...

9

Ten "idiota" jak go nazywasz wprowadził do pierwszej drużyny Inieste, Xaviego, Valdesa, nasz El Capitan Puyol, wiec gdyby nie Louis Van Gaal to nie wiadomo czy Ci piłkarze byli tym kim byli i są naszymi Legendami. Następnym razem najpierw dowiedz się czegoś o danym piłkarzu, trenerze potem się wypowiadaj bo jest to jeden z najlepszych trenerów świata i jemu Fc Barcelona zawdzięcza, że Największy Kapitan wszech czasów bronił naszych barw, że Xavi i iniesta stali się najlepszymi pomocnikami na świecie oraz, że Valdes nie raz ratował nam tyłek każdy prawdziwy kibic jest mu wdzięczny, że wprowadził ich on do pierwszej drużyny :)

0

ile ona ma lat ?

0

Pedro zostaje zawsze mówiłem, że jest to idealny zmiennik i z tym się godzi wchodzi na pare minut i robi zamieszanie i czasami coś uszczeli taki nasz Larson :D SOLIDNY REZERWOWY on musi zostać nie ma innej opcji :)

2

co Ty gadasz wiesz czemu tak naprawdę Wenger posadził Wojtka parę meczy na ławce, bo przez brak konkurencji poczuł się zbyt pewnie i forma spadła nie raz Wenger powtarzał, że Wojtek to jego bramkarz na lata i specjalnie go co jakiś czas sadza na ławce, żeby chłopak cały czas ostro trenował i był coraz lepszy. Co jak co ale Wenger nie jest głupi, żeby pozbyć się jednego z najlepszych bramkarzy na świecie i młodego na dodatek zobacz jak Wojtek grał gdy za plecami miał oddech Łukasza, kluczem do wysokiej formy bramkarza jest dobra konkurencja jak i na każdej formacji. Zamiast wierzyć w to co piszą polskie taliboty lepiej przeczytaj Sobie wywiady Arsena, w ostatnim już powiedział, że jest bardzo szczęśliwy bo Wojtek wziął się do pracy ciężko trenuje i wraca do formy :D

0

jedni mówią, że to błąd zarządu, że odszedł ale moim zdaniem winna leży po obu stronach bo gdyby tak naprawdę kochał Barcelone, to by został i walczył o miejsce w pierwszej 11 wiedział, że nowy trener i każdy zaczyna od zera, ale cóż wybrał drogę na skróty. Typowy najemnik z Barcelony do Arsenalu z Arsenalu do Barcelony z Barcelony do Chelsea, w której też pewnie długo nie pogra max dwa trzy sezony.

0

Tak myślę, że ma bo w końcu przestaliśmy bezmyślnie klepać piłkę, myśląc, że sama wejdzie do bramki, tylko zaczeliśmy grać z szybka piłkę kontry, poprawiliśmy grę ze stałych fragmentów, piłkarze wracają do formy Busi, Pique, Messi, Dani, nasza gra z meczu na mecz wygląda coraz lepiej i Messi w końcu gra na prawej stronie a Suarez tam gdzie powinna właśnie grać nasza 9 na szpicy ataku. Zobaczymy na koniec sezonu jakiego będą wyniki na razie zostaje nam nic jak tylko przyglądanie się naszej grze, wnioski oceny końcowe w czerwcu.

0

dla mnie bardziej jego gra mi przypomina Rivaldo, ale to Moje odczucie i każdy piłkarz jest tylko jeden i ma swój własny styl :D a co do Neymara jego marzeniem była gra u boku swojego idola Messiego a Messiego natomiast gra u boku naszego magika R10 ( Ronaldinho ), Roni uczył, doradzał i opiekował się Leo, dlatego teraz Leo tak pomaga Neymarowi i dlatego tak obaj świetnie dogadują się na boisku, rozumieją bez słów dosłownie, i za to ten klub jest wspaniały, że nasze gwiazdy służą pomocą, doradzają, naszym mlodszym piłkarzom, którzy ich za jakiś czas zastąpią i tak było i jest i będzie w tym klubie. JEDNA WIELKA RODZINNA !! Neymar pewnie, przejmie po Messim potem nr 10 tak jak on przejął go po Ronnim a potem Neymar przekaże go kolejnej perełce, której będzie pomagał jak jemu pomaga Messi i jest jego przyjacielem jak to oni sami mówią na boisku i po za boiskiem :D Dzięki Neymarowi Brazylijska Magia powróciła w nasze szeregi :D i Ta jego radość z gryy momentami przypomina się radość i magia Roniego.a co do młodego Seung Woo Lee klub już coś załatwi, żeby on grał o to możemy być spokojnie i miejmy nadzieje, że żaden judasz już nigdy nie trawi się w naszej drużynie. Jak słyszę, że Figo ma zamiar kandydować na prezydenta fify jak słyszę jego nazwisko głos to aż mi się rzygać jak, po prostu nie trawie go jak można być kapitanem i za kasą spierd... do odwiecznego rywala -_-

2

Nasz taaran przyszłości :D Podoba mi się jego gra naprawdę, dość zwinny i dobry technicznie i dobrze zbudowany ciężko go obalić i z łatwością mija obrońców Masa + technika robi z niego zajebistego zawodnika :D i co najważniejsze Ambitny oraz Kocha i jest oddany Barcelonie, nasza przyszłość za parę lat on i Neymar + zobaczymy kto bo jest parę perełek bd stanowić o naszej sile w napadzie :D

0

powinni, do końca sezonu trenerzy pierwszej i drugiej sprawdzić kto się przyda za rok pierwszej drużynie a resztę wypożyczyć np. Ja by wolał, żeby Adama został naszym rezerwowym napastnikiem w następnym sezonie a Munira i resztę chłopaków wysłać do słabszych drużyn La Liga lub BPL, gdzie będą mieli szanse na jak grę i się ograją i dalej będą rozwijać i udowodnią, że mogą w przyszłości stanowić o sile drużyny :) Jesteśmy jedynym klubem, gdzie naszą siłą są wychowankowie dlatego Barcelona do więcej niż klub :D

0

pomału i się rozkręci dobry pomysł Lucho z tym psychologiem widać że dba o piłkarzy i stara się rozwiązywać ich problemy. Wielu się z niego śmiało a ja cały czas powtarzałem i powtarzam z oceną końcową Trenera i poszczególnych zawodników trzeba się wstrzymać do końca sezonu. W tedy można mówić Lucho out czy aby został. Ja w niego wierzę bo widać, że chłop wie co robi pomału zespół zaczyna się rozkręcać to widać za roook bd znowu na szczycie, gdzie nasze miejsce. Co do wyborów liczę, że wróci Laporta co do pisania, że przez niego są długii to najpierw zapoznajcie się z tematem, bo nic mu nie udowodniono, został oczyszczony ze wszystkiego. To jest dla nas idealny prezydent a nie jakieś złodzieje ... i coś czuje, że po wygranej Laporty naszym głównym dyrektorem sportowym, któremu bd doradzał ten koleś co pracował w Milanie nie pamiętam jego Nazwiska zostanie Guardiola, a jak dotąd moje przeczucie mnie nie zawodzi :D od początku pisałem, że na wiosnę zaczniemy się rozkręcać i tak się dzieje :D No i liczę, że po dobrych wynikach Lucho i widocznym jak do tej pory pomyśle na grę pozostanie na stanowisku bo była by to czysta głupota, jeśli mimo dobrych wyników by wyleciał, bo drugi sezon zawsze jest lepszy od pierwszego, który nazywam zawsze przejściowym bo należy poznać zespół, piłkarzy, filozofie trenera, narzucić swój styl itp itp. Real powoli zaczyna być zmęczony a Barcelona się rozkręca, więc może być Ciekawie :D

1

każdy po jego zakupie na niego najeżdżał a on wcale nie jest słaby nam bym właśnie potrzebny zakup jednego doświadczonego obrońcy z ligi, który ją bardzo dobrze zna i nie bd szybko się klimatyzował tak jak Bravo nam był potrzebny żeby młody niemiec zdobywał i uczył się od starszego kolegi tak młodzi obrońcy Barcy uczą się od francuza, który gra solidnie na obronie moim zdaniem i utrzyma swój poziom jeszcze spokojnie przez 2-3 lata a w tym czasie młodziki nabiorą doświadczenia jedynie szkoda, że zamiast Vermala powinni kupić jakiegoś drugiego młodzika albo dawać szanse pograć jakiemuś z Barcy B, żeby za parę lat uzupełniaj się z Bartą i stworzyli duet na lata. :)

0

Adama przypomina mi Drogbę pod względem budowy ciała a z techniki Thieriego
a co to drużyny powtarzam to od wakacji, że trzeba dać czas Lucho wiadomo że efektów jego pracy nie bd widać od razu teraz po pół roku jego pracy poukładania na nowo drużyny, która była w dołku zajmuje czasu dlatego pracę trenera ocenia się na koniec sezonu a nie po paru miesiącach ! Drużyna notuje zwyżkę formy i to nie są jak wielu tu piszę przebłyski tylko ciężka praca jaką wkłada Lucho aby Barcelona odzyskała swoje miejsce zobaczycie, on osiągnie dużo z tą drużyną i nie będzie nam potrzebny nowy trener ja to wiem :) Dajmy mu czass a zobaczycie będziemy znowu wymiatać tylko potrzeba na to czasu :)

0

do tego meczu ich szanowałem teraz moje zdanie o nich i ich trenerze się zmienia juz Real nie gra tak chamsko jak oni ...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?