milczar116
Dołączył/a: kwiecień 2013
Pińczów
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Obrazek naszego trioo po strzelonym golu Messiego baaajkaaa ich radość :D
0
robi to co przystało na magika :D hahahah i goooollll naszeee triooo !!!!!!!!!!! :D
0
hehe Ney czaruje :D
0
noo w końcu w końcu zmiana :D
0
bo Lucho jest ślepy nie widzi, że są potrzebne zmiany ;/
0
trzy zmiany dające świeżą krew na końcówkę... każdy to widzi tylko nie Lucho -_-
0
kur... Lucho jest jakiś ślepy nie widzi, że potrzeba wprowadzić świeżą krew aby dobić ich ...
0
zmiany zmiany Lucho !!!
0
dokładnie :)..............
0
po prostu wie, że trzeba Suareza ściągnąć bo ma jedną żółtą a widzi co się dzieje na boisku i nie chce czerwa dla niego bo druga żółta to tylko kwestia czasu ...
0
piszę ogólnie o tym meczu od fauluna Neymarze, po ręce Messiego, karnym z kapelusza itp itp poziom tego sędziego jest gorszy niż w naszej lidze -_- Lucho powinien Suareza ściągnąć żeby nie było czerwa czasami bo chłopak ma wybuchowy charakter :)
0
hahahaha Suareza na momencie odciągnęli od sędziego, żeby go czasem nie dziabnął :D a tak serio kur.... teeen sędzia to jakiś idiota już w Polskiej ekstraklasie są lepsi sędziowie -_-
1
jak strzelić gola grając przeciwko rozpędzonej Barcelonie za pomocą sędziego ! jak nie da się normalnie to sędzia pomorze :)
0
ten sędzia to parodia -_-
0
cisną dziś Neymara ale jest różnica rok temu to by się tarzał po murawie jak głupi a dziś nie do poznania załapał masy mięśniowej oduczył się symulacji i chłopak walczy jak lew :D w nie których momentach przypomina on Roniego :D
0
to jest pewne a jak wygramy LM i Ligę to go będą na rękach nosić i wychwalać pod niebiosa :)
0
jeśli Alves utrzyma taką formę w kolejnych meczach jak nic trzeba z nim przedłużyć kontrakt bo widać, że jak mu się chce to potrafi grać :D
0
pomalutku z meczu na mecz będziemy się rozpędzać powoli wraca najlepsza wersja Barcelony i wrócimy na należne nam miejsce na świecie wygrywając Lm :D
1
ty oglądasz ten mecz dobrze i uważnie ? Ivan słabo ? dobrze graa stara się przejmuje podaje widać, że zaczyna łapać rytm meczowy i oby powoli wrócił Ivan z Sevilli :)
1
mówiłem od samego początku, że Lucho potrzebuje czasu żeby wszystko od nowa ułożyć, żeby piłkarze załapali jego filozofie, żeby zobaczył jakie ustawienie gra będzie dla nas najlepsza dlatego było tyle rotacji ten sezon jest takim przygotowawczym i teraz oby zaczeło się wygrywanie :D zwalnianie trenera po pół roku jest idiotyczne ...
0
nie opłaca się zmieniać w środku sezonu trenera a wiadomo może ten mecz to takie przełamanie, bo każdy tak najeżdża na Lucho ale żeby ułożyć skład itp potrzeba czasu :)
0
niestety nie da rady go zamieścić bo upisałem się na 4 strony A4 a jestem na fonie no i nie bd go dzielił bo się się go źle czytać i za dużo miejsca by to zajeło w komentarzach i praktycznie nikt by go nie przeczytał więc wysłałem prośbę do redakcji i wysłałem im go z wielką prośbą o dodanie go na tej stronie i stworzenie takie działku albo, żeby mi pozwolili pisać felietony i artykuły jeśli ten by się wam spodobał :)
0
a ja mam dziwne przeczucie., że zostanie i zacznie częściej grać na dzień dzisiejszy skład na następny mecz;
Bravo/ Marc
Montoya Pique Barta Alba
Mascherano
Rafinha S.Roberto
Messi Neymar/Pedro
Suarez
0
Ja to widzę tak Lucho, myślał, że bd jak za Pepa gdzie doda troszkę nowej Krwii i będzie cacy i mam nadzieje, że wie teraz pora dać pograć młodym naszej przyszłości ( nikogo nie trzeba kupować, skład jest mocny i młody) a posadzić na rezerwę Weteranów wchodzili by na końcówki i uczyli młodych po prostu musi to sobie powiedzieć i pogadać z drużyną odpuszczamy sezon zaczynamy budowę zespołu, w którego skład bd wchodzić w większości wychowankowę nasz tradycja w końcu dzięki temu jesteśmy na szczycie :D weteranów po prosić o pomoc w przygotowaniu zespołu i pogodzeniem się, że ich czas powoli mija tak jak oni kiedyś zastąpili Gwiazdy i się nimi stali tak teraz pora na kolejne wspaniałe w może się okazać nawet lepsze pokolenie :D pod artykułem, że Montoya chce spróbować sił zagranicą napisałem taki w komentarzu długi ale prawdziwy artykuł o naszym klubie naszej sytuacji i jak powinien teraz zareagować Lucho :)
0
z oceną trenera każdego piłkarza wstrzymajmy się do końca sezonu w tedy będzie czas na takie rzeczy a teraz trzymajmy kciuki żeby nasza Kochana Barcelona wróciła na szczyt gdzie jej miejsce :DWidziałem wywiad z Bartrą za czasów gry w młodzikach wiecie, że jego idolem jest Puyol to już wiem skąd w nim taka waleczność :D Marc Powiedział, że jego największym marzeniem jest zostanie kapitanem Barcelony bo Kocha ten kluub ii teraz na necie jest tylko że po angielsku wywiad z nim po meczu z psg gdzie dziennikarz do niego wypalił, że kibice zgromadzeni na Camp Nou znów mogli zobaczyć jak ich wychowanego gryzie murawę walczy do upadłego i chroni przed bramką jak Puyol kiedyś czy wie, że dostał nowy pseudonim po przez to z jakim zaangażowaniem sercem i tym że potrafi krzyknąć jest kolegów starszych od siebie Nowe Serce Barcelony :D to Barta na to, że ma go kto uczyć na treningach i, że Carles mimo, że już nie gra dalej jest ich przywódcą i stara się być na każdym meczu w szatni w przerwie jak widzi że źle grają wydziera się na nich no i że dużo czasu poświęca starając się przekazywać jemu i innym obrońcą uwagi na treningach ćwiczy z nami pokrzykuje itp :D Carles do śmierci będzie Sercem płucami i Wielkim Kapitanem bardzo dobrze, że Marc chce być taki jak on jak tu nie kochać naszego Carlesa jak on żyje tą drużyną i uczy młodych co to jest honor oddanie miłość do klubu ! Barcelona to wielka rodzinna :D soorki, że się taak rozpisałem ale samo taaak :D
0
Ja nikogo nie skreślam dajmy mu szanse :D
0
dokładnie :D wyobraź Sobie wszystkich najlepszych piłkarzy w tej same grupie na prawdę było by Ciekawie :D Pomarzyć zawsze można :D
0
nie oceniajmy Douglasa bo tragedii nie graa a też jak ma się przystosować do drużyny i złapać rytm jak praktycznie nie gra
1
zostawić nie sprzedawać nikt inny nie zgodzi się jak Pedro na bycie zmiennikiem i powoli chłopak wraca do formy zaczyna grać strzelać idealny rezerwowy wchodzi strzela miesza na boisku :)
0
Ten Roberto ma wielki talent i zaczyna być coraz pewniejszy na boisku przez co zaczyna dobrze grać on jest naszą przyszłością :)