1

teraz by tylko nie potrzebnie się marnował na ławce a tak to rozwinie się piłkarsko i wróci do nas lepszy i dojrzalszy gotowy do rywalizacji o pierwszy skład :) Lucho wie co robi :)

0

Roberto powinni wypożyczyć bo widać, że chłopak ma potencjał ale wydaje się zagubiony brakuje mu pewności siebie

0

Jest przebudowa drużyny ja wierzę to, że w tym sezonie będziemy się zachwycać nad grą chłopaków i wygranymi :) poczekajmy z ocenami nawet się sezon jeszcze nie zaczął obejrzyjcie sobie treningi obecne a z tamtego roku widać że chłopakom wraca radość z gry Messi się ogarnie każdy zacznie grać jak najlepiej potrafi i będą zostawiać serce i płuca na boisku jak to robił zawsze nasz kochany Kapitan Puyol mam nadzieje, że będzie on wbijaj do chłopaków do szatni i ich motywował i opierniczał jak to zawsze robił ehh będzie mi tego brakować aż się łezka w oku kręci na myśl o grze Puyola zawsze nawet jak nie było w 100% jak trzeba było to grał i starał się choć nie zawsze mu wychodziło ale zostawiał serce na boisku Liczę, że chłopaki będą brać z niego przykład :) Przez to że wiele razy ryzykował po prostu jego ciało a dokładniej kolano musiało nie wytrzymać w życiu nie będzie już takiego Kapitana Jak On :)

0

jest jeszcze parę perełek w La masia :) Iniesta jeszcze pogra trochę jest Rafinha, którego pewnie będzie częściej na pomocy widzieć, jest Xavi , który mimo że już tak dużo nie daje jak dawniej ale pokieruje młodych da im przykład, jest Ivan, który pogra też ładnych parę lat bo dopiero ma 26lat, jest wiele wiele zdolnej młodzieży ja wierzę że Lucho będzie stawiał na młodzież wiec nie bój się za dwa lata będziesz pisał jaką to mamy wspaniałą pomoc :")

1

Kros jest nam nie potrzebny .. Denis niech się ogrywa jak Rafinha tak to by tylko siedział na ławce i się marnował :)

0

tylko wypożyczony :) potem wraca do nas żeby walczyć o pierwszą jedenastkę :)

0

otóż to ja chce zobaczyć u naszych walkę zdeterminowanie poświęcenie i grę zespołową bo bez zespołu nie ma sukcesów :)

0

Bramka remis . Obrona remis. Pomoc my ciut na + Atak Barca ale to jest tylko na papierze wszystko zweryfikuje boisko i koniec sezonu nie ważne jak zaczynasz ważne jak kończysz liczę na to, że skończymy w tym sezonie na szczycie chłopaki są głodni zwyciężania doszła nowa krew i trener z jajami ale oceniać będziemy po sezonie panowie :")

1

dzięki temu można odróżnić prawdziwych fanów :) którzy są z drużyną na dobre i na złe i zawsze szanują przeciwnika :) Ja się cieszę z tego, że Real ma taki skład zapowiada się ciekawe GD panowie mam nadzieje, że chłopaki nas nie zawiodą i wygrają po ładnym i zaciętym pojedynku :) takie wygrane są najlepsze lepiej wygrać 1:0 ale po zaciętym meczu niż 6:0 w meczu do jednej bramki :)

0

Pamiętaj Nazwiska nie Grają liczy się zespół Ja jako kibic wierzę w to, że w tym roku powrócimy na sam szczyt gdzie nasze miejsce :)

0

zapowiada nam się kolejny dobry grajek :):)

0

wszystkie transfery są teraz praktycznie przepłacane .. światem rządzi kasa nic więcej ... za parę lat to taki transfer za 80mln bedzie niczym .... Dawniej za R10 magika ponad 20mln to była ogromna suma a teraz śmiech na sali ...Teraz Jak by był Roni na topie jak w tedy to te 100mln to by było mało :)

0

Kibicuje od wielu lat Fc Barcelonie i szanuje kibiców wielu moich znajomych jest za Realem to jest tylko sport dlatego żałosne są komentarze dzieci i sezonowców, którzy tylko żeby zaistnieć cisną się na wzajem jedni na Barcelonie drudzy na Real ... bierzcie przykład z wielkich gwiazd jak Xavi, Iniesta, Puyol, Raul, Casillas, którzy nie obrażają się na wzajem wręcz przeciwnie szanują o to właśnie chodzi ... dziś wygrywa Real jutro My taki jest sport i Gratulacje dla Realu ... a przez resztę sezony obyś my kibice Fc Barcelony cieszyli się ze zdobycia wszystkiego co możliwe :)

0

Zaslona dymna przed prawdziwym transferem do ktorego mam dobre przeczucia. Poczekajcie do czwartku a nie jarajcie sie kazda plotka.

1

Fajnie by było ujrzeć znowu Eto w koszulce Barcelony :D Moim zdaniem zarząd powinien się zastanowić i ściągnąć go za darmo na rezerwę był by jak Larsson, finał Lm stan 1:1 wchodzi czarna perła i gool dający wygraną :D co do transferów dajcie już sobie spokój i poczekajmy na spokojnie na ruchy zarządu ja mam dobre przeczucie że okienko będzie udane i wszystkie formacje zostaną wzmocnione poczekajmy tylko na koniec MŚ :) a co do Eto zarobił kase u ruskich a teraz chce jeszcze pograć sobie w Lm i coś ugrać oraz zagrać na nosie Mourinho za to, że powiedział, że Eto jest już stary... Na miejscu Zubiego i Lucho dałbym mu kontrakt na 1-2 lata wchodził by w końcówce meczu i zawsze by coś strzelił bo to typowy lis pola karnego :D

0

Barcelona potrzebowała bramkarza doświadczonego i ogranego w La Liga dlatego padło na Bravo bo różnie bywa z klimatyzacją piłkarzy w nowej lidze Marc-André ter Stegen wiadomo czy się za klimatyzuje mam nadziej, że tak i bd strzegł bramki na lata, dlatego w razie czego jest Bravo dzięki czemu rywalizacja o nr 1 bd lepsza i w razie kontuzji mamy dwóch dobrych bramkarzy. Wyobraź sb, że zamiast Bravo jest Ochoa on i młody niemiec nie za klimatyzowali się zawodzą i co w tedy taki klub nie może sb pozwolić na takie ryzyko dlatego bardzo dobrym wyborem jest Bravo.

6

na strona to wp to mówi samo za siebie i nie trzeba tego komentować :)

0

okienko trwa jeszcze wiele plotek przed nami :D muszą o czymś pisać :)

0

Marcos Senna o niego Ci chodzi ?

0

ja coś czuje, że przyjdzie Suarez i Alexis Sánchez zostanie przyjdzie jeszcze jeden porządny stoper i rudy na rezerwę jest ograny w la liga więc niech przyjdzie oraz jeden jakiś pomocnik jeszcze ale Alves zostanie i bd zmiennikiem montoyi coś takie mam przeczucie :) trener chyba wie co robi i kogo kupić dopiero okienko się zaczęło trwają mistrzostwa poczekajmy miesiąc zobaczymy faajne transfery .. ja tam wierzę w trenera i wierzę, że Barca jak to zawsze się odrodzi a czystki w klubie są potrzebne oraz nowa krew żeby wrócić na szczyt tam gdzie nasze miejsce więc ludzie spokojnie i dajmy im działać :)

3

otóż to dlatego choć kocham Barcelone nie chce żeby w tym roku zdobył mistrza .. jest potrzebny kubeł zimnej wody i trener z jajami, który nie bd się bał stawiać na młodych i nie bd patrzył na nazwiska ... ten kto prezentuje się lepiej niech gra a nie jak to zaczął robić Tata, który moim zdaniem pogubił się za duży klub za duże gwiazdy dla niego, które nim zaczeły dyrygować ;/

4

choć kibicuje Barcelonie już 10 rok to liczę na to, że nie wygrają Ligi bo jest potrzebna przebudowa drużyny a zwłaszcza defensywy :)
na wielu portalach stronach o transferach piszę że Hazard złożył deklaracje że chce grać dla nas bo popadł w konflikt z mou ciekawy ile w tym prawy /... i mam na dzieje że Zubi się k... ruszy do roboty i letnie okienko bd obfite w takie transfery dzięki, którym wrócimy na szczyt :)

0


chłopak ma na prawdę talent myślę że wypożyczenie dobra opcja ale nie do kogutów ... ja bym bardziej wolał jakaś drużynę gdzie mógłby grać i gdzie gra się technicznie najlepiej liga hiszpańska ... niech wróci do formy złapie rytm meczowy bo tello się przy nim umywa śmiem powiedzieć że jego technika jest lepsza niż Pedro. Chłopak zawsze odważnie i co najważniejsze z majstersztykiem szedł z piłką pod pole karne JAK GO SPRZEDADZĄ TO ZROBIĄ WIELKI BŁĄD wolałbym żeby to on zamiast tello dostawał minuty np w pucharze króla ... niech neymar messi i sanchez sb odpoczywają a w pucharze niech gra tello pedro i cuenca :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?