0

Kibice na tej stronie zmieniają częściej zdanie niż Kobieta :D jeszcze nie dawno każdy Go i Roberto sprzedawał a ja od razu mówiłem dać chłopakom więcej czasu żeby zyskali pewność Siebie teraz ta dwójka powinna wystąpić w najbliższym meczu Rafii na pozycji Iniesty a Sergi na Xaviego czuje dobry duecuk na wiele lat :D Zamiast się za kimś rozglądać dać im szansę na pewno nie zawiodą wręcz przeciwnie :)

0

Lucho powinien dać mu pograć parę meczy teraz w Lidze żeby zobaczyć jak się bd sprawował wczoraj grał naprawdę solidnie w ataku i na obronie na Lewej i prawej ale nie zapominajmy, że grali z 3 ligowce niech się wykaże w meczu z lepszymi niech ... kur... Lucho da mu szanse gorzej niż Alves na pewno nie zagra :D

0

Ja bym z miłą chęcią chciał zobaczyć wszystkie najlepsze kluby w jednej lidze ( bez udziału uefa ) ciekawie by było i ciekawe kto by wygrał jak by każdy grał ze sobą po dwa mecze u siebie i na wyjeździe :) lepsza opcja niż Lm,którą rządzi maffia fifa !!

4

Txiki wracaj brakuje tu kogoś takiego jak Ty !

0

Obstaw na kolejne losowanie :D

0

brakuje nam świeżej krwi w pomocy kogoś kto pociągnie i zacznie kreować nam grę może pora dać szanse jakiemuś młodzikowi z Barcy B w meczu z jakimś ogórkiem i tak gorzej nie zagra niż nasi obecni pomocnicy a wiadomo może narodzi się dzięki temu nowa gwiazda Messi też zaczynał młodo przygodę z 1 składem Xavi Iniesta też wiec kto wie może pora żeby Lucho zaryzykował :)

0

Ogólnie piłka nożna spada na psy teraz liczy się tylko kasa nic więcej ....

0

no to koniec marzeń legii o LE chyba, że naprawdę zagrają świetnie w obronie i w ataku w piłce wszystko jest możliwe dopóki piłka jest w grze :) ja po cichu trzymam kciuki na Legie oby wygrała i awansowała i nabiła nam jak najwięcej punktów w rankingu żeby coraz więcej drużyn miało szanse zabłysnąć na arenie europejskiej co za tym idzie większa kasa dla drużyn więcej sprawdzonych zawodników by zaczeło grać w Polskiej lidze dlatego każdy porządny kibic w Polsce powinien życzyć jak najlepiej Legii !

0

Ja wierzę w naszych chłopaków i wiem, że dadzą radę !

0

kur... przestańcie narzekać jak na nie idzie do każdy najeżdża i zwalnia trenera i zawodników wygrywamy to każdy chwali trenera i zawodników... mieliśmy dwa słabsze po przednie sezony potrzeba czasu żeby wszystko znowu zaczeło funkcjonować jak potrzeba nie pierwszy i nie ostatni raz Barcelona ma zadyszkę i jest w trakcie przebudowy ale zawsze wracała na szczyt jak nie w tym to już w następnym na 100% będziemy wymiatać natury się po prostu nie da oszukać i zamiast kur... taak płakać i zwalniać wszyscy powinniśmy wspierać naszą drużynę "na dobre czy na złe w naszych sercach zawsze płynie katalońska krew- Visca El Barca"

0

polotu nie było ale była walka wystarczyło by żebyśmy zaczeli grać teraz 3;4:3 i do doskonalić i każdy mecz byśmy zaczeli wygrywać bo każdy jest przyzwyczajony do tiki taki więc pora to zmienić nowe ustawienie więcej strzałów z dystansu itp ale do Tego potrzeba nam nowego zarządu i trenera z jajami czy Lucho je ma przekonamy się na koniec sezonu bo budowa drużyny trwa wiec na razie nie ma co na niego najeżdżać zobaczymy jakie będą wyniki na koniec. Teraz każdy go zwalnia wszystkich sprzedaje jak zaczną wygrywać zdobędą Lm i La lige będą ich wielbić ... mentalność kibiców się tu znajdujących

0

Nasz trener widać, że nie wie co robi albo stara się znaleźć optymalną dla nas 11 ...moim zdaniem za dużo kombinuje powinien zostawić taktykę z meczu psg i ją doskonalić a nie co mecz inna 11 itp ...

0

pociecha siedzenia na ławce lepiej niech gra i się ogrywa a do nas nie wraca bo się zmarnuje

0

jest Pedro. Munir i są inni zawodnicy Barcy B. dlatego moim zdaniem szkoda, żeby Tello się marnował zrobić wymianę z prawem odkupienia go potem za małe pieniądze :)

1

Zamiast Reusa wolałbym Koke : młodszy, mniej szklany zna La Lige i szybciej by się przystosował :)

0

zrobić wymianę za Tello i najwyżej dopłacić myślę, że porto by na to przystało bo jakoś nie wróże przyszłości Tello w Barcelonie zbyt duża konkurencja w ataku a tam ma pewność na gre w pierwszej 11 :) a co do zakazu coś czuje, że Tsa go odwoła :)

0

Lucho powinien zamiast Iniesty i Rakitica dać pograć młodym, którzy chcą się wykazać może w tedy by podziałało na ambicje tym dwóm panom i zaczeli by grać swoje zobaczcie jak Xavi teraz gra jak parę meczy przesiedział na ławce ..

0

oceniajmy go po sezonie może się chłopak rozkręci ale tak naprawdę bez zmiany zarządu bd nam ciężko ... Oby Laporta wygrał szkoda, że trzeba czekać dwa lata na wybory ;/

0

nie rozumiem Lucho zamiast szlifować taktykę 3 4 3 z meczu z Psg to dalej robi rotacje ... ehh zaczynam się powoli obawiać że on po prostu zaczyna się gubić w tym co robi ale zobaczymy na koniec sezonu :)

0

przyjdą z Barcy b lub zostaną kupieni ich następcy :) zawsze jest tak, że Barcelona wraca na szczyt i za niedługo wróci :)

0

z tym się zgodzę tylko, że Marc dopiero zdobywa doświadczenie Puyol też nie był idealny :)

0

o tuż to :) już jakiś czas temu pisałem, że zamiast Reusa, który niestety jak by przyszedł to podzieliłby los naszego belga wolałbym żeby Barca ściągnęła Verattiego jakoś jego profil bardziej mi pasuje i w meczu z nami to udowodnił, że ma papiery na bycie jednym z najlepszym pomocników :)

1

chłopak pomału wraca do swojej formy :)

0

na początku sezonu grał faajnie a teraz tak jakby się przyblokował ale dajmy mu czas za nie długo zacznie wymiatać tak jak to robił w Sevilii :)

0

z miłą chęcią bym go u nas zobaczył na pomocy :)

0

tylko poziomu bo co do walki to bym się kłócił Marc jest młody zobacz sobie jak zaczynał Puyol strasznie podobna historia :) a Marca zawsze ja wychodzi na murawę daje z siebie 100% wiadomo błędu mu się zdarzają ale to normalne jest młody potrzebuje doświadczenia na Puyola tez na początku każdy naskakiwał a na kogo wyrósł każdy wie szkoda tylko, że Puyol nie jest trenerem od obrońców może w tedy nasza obrona była w końcu w każdym meczu tak waleczna jak on :) eehh brakuje mi go na boisku tego jak nam nie szło jak potrafił krzyknąć i na momencie każdy się ogarniał i wygrywaliśmy, tego jak w każdy mecz choć nie zawsze dobrze mu szło ale w każdym meczu zostawiał swoje serce, gryzł murawę i właśnie w tym Marc z meczu na mecz mi go przypomina bo chłopak w każdym meczu daje z siebie wszystko walczy wkłada serce ( pokrzykuje na innych zawodników ) bo widać, że Kocha ten Klub dlatego on będzie naszym przyszłym kapitan i zawodnikiem, który będzie ostoją naszej defensywy :)

0

oby nasz trener to zauważył i w końcu dał pograć w pierwszym składzie temu komu to się nalezy :)

0

dokładnie :) :)

0

bo Gra przy nim Barta :D czy tylko ja to zauważyłem że jak oni grają we dwóch Pique jest w formie tak jak to było za Puyola :D

0

Obrona na następny mecz : Barta Pique Mathieu Alba przed nimi na Dm Masche :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?