0

Barta to taki nasz nowy Puyol krzyknie powalczy wiec Pique może zaczął by przy nim wymiatać jak przy Carlesie :D

0

czemu by nie :) Puyol też tak zaczynał mają dużo ze sobą wspólnego :) Barta jak Puyol może grać na Środku jak i na Prawej walczy oraz zostawia serce na boisku jak nasz Wielki Kapitan :)

0

w końcuuu teraz się przełamie :)

0

Jak teraz Barta nie zacznie grać w pierwsze 11 to zacznę powoli wątpić w Lucho bo tak grając w taki meczu jak nic należy mu się pierwszy skład !

0

po prostu on nie nadaje się na lewego obrońce na środku gra dobrze a na Lo Trzeba biegać tak jak to robi Alba :)

0

nie tylko Ty ... Generał wprowadził by ten spokój co jest nam potrzebny a Alba nadążył by za Lucasem :)

1

oby wszedł za Inieste

0

Pedro akurat gra dziś dobrze lata po boisku jak głupi

0

Alba za Mathieu... Xavi za Busiego żeby uspokoić grę

1

Puyol też na początku nie grał tak pewnie to wszystko przychodzi z czasem i minutami na boisku Barta to jest dla mnie jedyny zawodnik, który zasługuje na 5 po naszym kapitanie a nie Busi ;/

1

Oby dwaj zostawiają serce na boisku :) ja od początku to mówiłem Barta to nasz przyszły kapitan i obrońca nr 1 :)

0

Barta momentami walecznością przypomina mi Puyola , który jak i Barta braki w umiejętnościach nadrabiał walecznością na boisku dlatego ja się dziwie czemu to nie on dostał nr 5 po wielkim Kapitanie ...

0

Busi i Mathieu out !!! Alba żeby dać radę Lucasowi i Xavi żeby uspokoił grę :)

1

czy Lucho nie widzi Mathieu jest zmęczony ... wpuścił by Albe a nie ....

1

balo to jest typ, który ma talent ale i ma problemy psychiczne brakuje mu zaangażowania na boisku ... jak by się wziął za Siebie to sądzę że rok dwa i mógłby nawet grać w realu bo nam jest zbędny ... ale on woli imprezki zamiast ciężko pracować ... ale on niestety skończy jak się nie ogarnie i nie trafi na trenera z jajami jak np Adriano i wielu innych wielki talent słaba psychika ... wielu też znakomitych piłkarzy przez imprezki się zmarnowało np nasz Roni gdyby nie tyle imprez to dłużej by grał na swoim magicznym poziome ale to są tylko ludzie a Balotelli jest młody i moim zdaniem jemu potrzeba trenera z jajem, który pokieruje jego karierą bo ma on za datki na bycie jednym z najlepszych a tak to pewnie skończy jako piłkarz, który mógł coś osiągnąć ...

1

i to zobacz jak Barca zawsze gra u Siebie w Lm jeszcze pod presją :) Ja czuje, że jutro nasze chłopaki się zrewanżują za wcześniejszą przegraną w Paryżu i być może nawet Luis się w końcu przełamie :D

0

oby jutro w seniorach był awans z 1 :D

0

niestety w Liverpoolu widać kto rok temu tak naprawdę ciągnął tam grę ... nie mają złego składu ale grają taki piach, że mi ich szkoda bo top 4 jak nic im się należy

0

Prawdziwi się praktycznie nie udzielają bo po co bd wchodzić w dyskusje z sezonowcami :)

0

podaj link jak możesz to luknę jak grają bo oglądam Arsenal, który gra dziś po prostu bajka walczą strzelają :D

0

po prostu większość to dzieci po 12-16 lat ....
Niech sb Ronaldo strzela ile chce tych karnych dla mnie się liczy żeby Barcelona wygrywała ładnie grając co uwielbia każdy kibic oraz żeby nasz Magik zapierniczał po boisku jak z espanyolem takiego Messiego chcemy oglądać i taką drużynę, która walczy o każdy cm boiska jak w drugiej połowie :)

0

jaki wynik i kto strzelił ?

1

a czego Ty się spodziewasz bo większości tu kibiców ... dzieciaki, którzy muszę cisnąć po Realu i CR7 tak jak dzieci na stronie realu cisną nam norma .... prawdziwi kibice siedzą i w spokoju oglądają kibicując swoim ja mam wielu znajomych co są za realem i tylko sobie dogryzamy po Gran derbii i na koniec sezonu :D

0

Wenger w końcu wpuścił tych co są głodni gryy i dał odpocząć innym żeby nabrali siły i zobaczyli, że łatwo można stracić miejsce w pierwszej 11 :)

0

jak większość tu osób :)

0

ja jedynie liczę na skrócenie tej kary ale wiadomo może na dobre nam taka kara wyjdzie wylecii zubii młodziaki z Barcy B bd dostawać szanse chłopaki się bardziej zgrają zobaczymy jak to będzie nie ważne co by się działo cały sercem za Barceloną :)

0

dobrze, że nas pomijają będzie mniejsza presja chłopaki powoli zaczynają grać swoje ja coś czuje, że 2015 będzie nasz chłopaki tak się rozkręcą, że wszyscy ala kibice co tak teraz każdego sprzedają a Lucho zwalniają bd się zachwycać i wychwalać jaki Lucho jest zajeb.... itp mentalność większości tu kibiców ... każdy szanujący i prawdziwy kibic wie że potrzeba czasu żeby wszystko znów zaczęło grać tak jak trzeba .. dlatego ja nie raz podkreślałem z oceną trenera wstrzymuje się do końca sezonu!!

0

tylko że fifa ma gówno do gadania w zdjęciu bana .. bo tym zajmuje się osobna nie zależna instytucja Tsa. Przed świętami jeszcze będzie wiadomo czy nam go odwołają czy potrzymają tutaj masz artykuł ..http://www.fcbarca.com/60373-barca-oczekuje-na-orzeczenie-w-sprawie-sankcji-fifa.html

0

no w końcu Ivan częściej tak uderzaj !!!

0

Perez dobrze przysmarował to mają 12 zawodnika :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?