0

Giovanni :)

0

Keita i Affelay to zupełnie różni piłkarze, poza tym macie krótką ławkę. Według mnie, sprzedaż Keity nie byłaby najlepszym pomysłem.

0

A ja mam DNA Bawołu Ryczydoły. Znowu zabawy w genetyków? :D

0

Abstrahując od wszelkich politycznych powiązań, mi się po prostu nie podobają. Ale nie mój klub, nie mój problem.

0

ramoss

to że wielu tak robi sprawia, że akurat Messi nie zasługuje na pochwałę za takie postępowanie? Pokrętna logika. Pewnie, Ronaldo, Casillas, Iniesta, Xavi, większość wielkich piłkarzy i wszystkie największe kluby prowadzą szeroko zakrojoną działalność dobroczynną (w przypadku Dumy Katalonii nawet zrobiono z tego swoistą reklamę i element wizerunku klubu), to tajemnicą nie jest. Nie odbieraj kibicom Barcy prawa do pochwalenia działania ich piłkarza, skoro jest to działanie dobre.

0

Jaja by były, chcę to zobaczyć, i mówię to jako kibic Realu :D

0

"Zoze Mourinho. Trener, ktory swoim stylem idealnie pasuje do tego klubu (...) Jego wypowiedzi sa chamskie i prowokacyjne, wiec zgaduje ze czyni go to chamem i prowokatorem"

W pierwszej części zdania autor udowadnia, że obce jest mu pojęcie szacunku do rywala. Przewiduję, że odpowiedzią będzie, że kibice Realu zachowują się tak samo. Cóż, prawda. A kibice Dumy Katalonii, która nie jest chamska i prowokacyjna, powinni w takim razie prezentować wyższy poziom, logicznie rzecz biorąc.

Natomiast w drugiej części wypowiedzi autor dokonuje uogólnienia, czy mówiąc wprost po prostu się myli. Tutaj jednak wytłumaczenie musiałoby być bardzo obszerne, a im dłuższa wypowiedź, tym większa szansa, że szanowny czytelnik zgubi główny sens tej wypowiedzi i uczepi się nieistotnego szczegółu, w przekonaniu, że jest to niepodważalny dowód na wyższość jego stanowiska.

A w dużym skrócie, jestem już chyba za stary na jałowe dyskusje, sprowadzające się do obrzucania się wzajemnie błotem. Możliwe, że znajdą się tacy, którzy uznają, że w ten sposób się wywyższam, kogo to obchodzi, i tak nikt nie doczyta do końca tego posta, ponieważ nie zawiera pikantnych wyrażeń na temat klubów i ich kibiców.

Wynika z tego wywiadu, że jestem kibicem faworyzowanego klubu. I dobrze mi z tym. Skoro rzeczywiście faworyzują Real, dlaczego miałbym protestować :>

0

Ale bezsensowna dyskusja się wywiązała.

0

"Realowi zawsze bardziej pomagają"

A doskonałym przykładem może być choćby ostatni mecz z Murcią w Copa del Rey...

Sorry, to nie są wypowiedzi na poziomie, i akurat Pique mógłby się od Guardioli sporo nauczyć w kwestii jak się wypowiadać przed kamerami.

Zdaję sobie sprawę, że takie a nie inne wypowiedzi Gerarda mogą się podobać co poniektórym, chciałbym jednak zaznaczyć, że my jesteśmy kibicami, możemy myśleć i mówić swoje, choćby najbardziej to było zupełnie chamskie i krzywdzące. On jest piłkarzem i reprezentuje klub w wystąpieniach publicznych. A za dobrego wizerunku Barcelonie w tym momencie nie robi.

0

Oho, i tutaj Fudzi akurat ma rację.

0

Przeczytaj regulamin

0

Takie już mają dwaj panowie style prowadzenia drużyny. Każde słowo, zachowanie ma na celu dobro swojej ekipy. I Mourinho, i Guardiola są świetnymi psychologami, więc wiedzą co robią.

0

Czy ja wiem, czy to takie zabawne... Zachowanie dojrzałego piłkarza i człowieka to to nie jest...

0

"3:1 dla Barcy :)"

nic.

"3:2 dla Barcelony"

nic.

"1-0 dla Barcy"

nic.

"Krystyna z boiska do szatni pobiegnie z Płaczem"

nic.

"0-5 dla realu"

-"Twoje komentarze pokazują twoją granice intelektu która jest na pozniomie prehistorycznym. "

--"Zoolwiasty -> nie napinaj sie bo nie robisz wrażenia "

:D

0

Ja bym Wam polecił Ikera Muniaina, oglądając to co wyprawia w meczach ligowych, problem w tym, że to wzmocnienie nie na teraz, lecz w perspektywie kilku lat.

0

Wystarczy dobry wynik Realu, żebyście się we własnym gronie pokłócili? Trzymajcie fason, co? Bo zaraz pojawią się porównania do RM.pl

0

Widzę, że wszyscy tutaj dyskutują wyłącznie o Realu i jego meczu. Nie rozumiem więc, dlaczego wyganiacie kibiców Realu z tej strony.

0

Wielkie gratulacje za Waszą grę w tym meczu :) Naprawdę mi się gra Barcy dzisiaj podobała, a że kibicuję Realowi, to tym większa zasługa Waszych grajków ;)

0

eldorado

jamjestjam nie jest upierdliwy. Upierdliwy to teraz będę ja.

"sam nic mądrego jeszcze nie napisałeś"

Nie zgodzę się. Pierwszy post jamjestjam jest poprawny składniowo, merytorycznie i gramatycznie. Wyraził swoje zdanie. Znajdź mi punkt w regulaminie, który złamał.

"jamjestjam masz rocznikowo 23 lata"

dowód na to, jak dokładnie czytałeś jego komentarz.

"estem pewien że znowu wymyślisz jakieś wyzwisko itp i dalej będziesz tu prowokował."

:D

Teraz poproszę o moją psychoanalizę :)

0

Barca jako drużyna zmienia się nieco za wolno. Za wolno ewoluuje sposób, w jaki gra, brak alternatywnych wariantów, brak szerokiej i wyrównanej kadry. Jeżeli Duma Katalonii chce utrzymać się na szczycie, bez przemyślanych, ale konkretnych działań się nie obędzie.

0

"Niestety chyba nie jesteście aż tak i"inteligentni" żeby zrozumieć żę Messi to piłkarz jedyny w swoicm rodzaju, wy jesteście zapatrzeni w żel tego waszego portugalskiego odwłoka"

poziom RM.pl właśnie osiągnięty.

0

mpower

sam niewiele wyższy poziom zaprezentowałeś.

0

Hej, ten piłkarz zrobił dla Was trochę dobrego, między innymi jego bramka zapewniła Wam wygraną z nami w GD na Camp Nou. Ja rozumiem że to kompletny kretyn, uważający się za nie wiadomo kogo, skoro ma czelność krytykować swojego byłego trenera, ale nie zniżajcie się może do tego samego poziomu co on, co?

0

To zgrupowanie reprezentacji Hiszpanii, więc powinien był odpowiadać po hiszpańsku. Ale skoro dziennikarz specjalnie go poprosił... Jak to było naprawdę, i tak się nie dowiemy. Zapewne jak zwykle prasa wszystko wyolbrzymiła.

I proszę, nie wyzywajcie od buraków itp. zawodnika, który mimo młodego wieku należy do najlepszych na świecie, Pique umiejętnościami nie ustępuje, a o Waszym klubie zawsze wyrażał się z szacunkiem :)

0

Jak tyle obiekcji było co do transferu Di Marii, Ozila, Khediry do Realu, tak teraz nikt nie podważa klasy i przydatności tych piłkarzy. Jeśli Blaugrana wynegocjuje akceptowalną cenę, nie widzę powodu, dla którego nie miałaby zaryzykować kupna Javiera.

0

Nie powinniście oglądać się na innych, tylko robić swoje. Chciałbym móc cieszyć się kolejnym z rzędu rokiem wyrównanej walki o mistrza pomiędzy naszymi zespołami.

0

Jak Barca wygrywa, kłócicie się z kibicami Realu. Jak nie wygrywa, kłócicie się między sobą. Ludzie, sezon trwa! Nie obniżajcie bez powodu poziomu na tej stronie. Spokojnie, jeszcze nie raz i my i Wy zgubimy punkty :)

0

Jak tak czytam komentarze to widzę, że gusta i guściki :) Ja tam jestem tradycjonalista, buty Adidasa są dla mnie bardziej eleganckie, o wiele bardziej wolę klasyczne Questry od tych wszystkich bajerków i udziwnień w korkach od Nike. Poza tym własne doświadczenia wskazują, że buty Adasia są bardziej wytrzymałe.

0

Strona z linku genialna, polecam.

0

langov

to dwie zupełnie osobne sprawy. Aż dziw bierze, że można mieć tak ograniczony punkt widzenia, by tego nie zauważyć.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?