misiek112
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Cóż, na każdego znajdzie się sposób.
0
Właśnie nie wiem dlaczego. Van der Vaart, Sergio Ramos, Albiol, Ricardo Kaka, Higuain, Benzema, Alonso, Granero, Marcelo, itd. Wszystko dobrzy ludzie, a Wy piszecie że tylko Casillasa lubicie.
0
Bardzo cieszy mnie gra Higuaina. 16 bramek w 18 meczach, skuteczność nie w kij dmuchał, zwłaszcza że nie widzę go w top 10 najczęściej strzelających. Mogę spytać co wyczynia golkiper Valencii przed Forlanem na fotce numer 2?
0
http://seriea.pl/index.php?dzial=artykuly&artykul=164902
pozwolę sobie jeszcze raz wkleić tutaj link, ponieważ znalazłem bardzo ciekawy artykulik o Waszym golkiperze.
0
Jeżeli oceniać jakość ligi tylko pod względem zespołów zdolnych do walki o mistrzostwo, to niekwestionowanym liderem jest tu liga brazylijska.
0
Ej, nie zmieniajcie się od razu na wzór "chorągiewek" Realu. Mam wrażenie, że wielu spośród Was bez wahania powitałoby go na miejsce Ibry. Już Wam się Zlatan znudził? To nie jest zestaw cyferek i tabelek tylko żywy człowiek, który w jakimś celu i z jakimiś nadziejami do Was przyszedł. Trochę szacunku do niego. I mimo że nie mogę przeboleć tego, że El Nino prawdopodobnie nigdy nie zagra w Realu, to nie chciałbym zamieniać na niego ani Benzemy, ani Higuaina.
0
Orbitując wokół tematu motywacji:
również bardzo piękne.
0
Liczę na jeszcze bardziej wyrównane spotkanie niż w listopadzie. I bardziej efektowne. Już raz pokazaliśmy, że wcale tak daleko w tyle za Wami pod względem gry nie jesteśmy :) Powoli można sobie zacząć życzyć nawzajem niezapomnianego widowiska, jak zawsze.
0
Sport bez sensu szuka winnych. Bojan jeszcze nie raz dostanie powołanie, skoro jest tak dobry jak o nim mówią.
0
Mówcie co chcecie, jak dla mnie komentarz dobry, szczególnie w porównaniu z tym co odstawiają komentatorzy z N. A cytat wydał mi się zabawny.
0
"Zabrali piłkę Inieście gracze Malagi- niesamowita sprawa"
:D
0
Podejrzewam, że Marca albo AS i tak zrobi z tego aferę nie z tej ziemi.
0
stifler11
jest lepszym bramkarzem bo? Ok, masz swoje zdanie, tylko je poprzyj czymś więcej niż "puścił mniej bramek" albo "popełnia mniej błędów"
A tak w ogóle to póki co Casillas za tą nienajlepszą interwencję już ze dwa razy w tym meczu nadrobił. Źle nie jest.
0
szczel11
a tam w polu bramkowym to przypadkiem faulu nie było? :) Wiem wiem, wychodzi na to że szukam teraz wymówek dla I.C.
0
Polecam to przeczytać. Całkiem na temat:
http://seriea.pl/index.php?dzial=artykuly&artykul=164902
Jakoś ciężko mi przyjąć do wiadomości, że Valdes przerósł Casillasa. Nie mam zamiaru tu odbywać licytacji na błędy, które doprowadziły do bramki, bo ciężko tym mierzyć klasę bramkarza, ale póki co obaj popełnili podobną ilość. VV z Dynamem, Rubinem, Casillas z Valencią, Milanem. Co nie zmienia faktu że Iker jest obecnie niepewny, na szczęście niewiele złego z tego wynika. No i mecz po meczu odbudowuje dyspozycję.
Już wielokrotnie podkreślałem że Valdesa trudno jest porównywać do Casillasa. Po pierwsze mają zupełnie inne wady i zalety, po drugie nie można faktu straconych bramek przypisywać wyłącznie bramkarzowi albo tylko zasłudze kolegów z pola. Uważam Casillasa za lepszego- pewnie dlatego że częściej mam okazję go oglądać i jest to jeden z moich ulubieńców, tak więc w tym aspekcie obiektywny nigdy nie będę- podobnie jak Wasze opinie o VV.
0
Real drugi, zanotował punktowo prawie dwukrotny wzrost w stosunku do zeszłego roku, przy kontynuowaniu obecnej polityki pewnie szybko Barcelonę pod względem medialności wyprzedzi, choćby nic nie wygrali. Dla mnie jako kibica tej drużyny to jest straszne, bo najwyraźniej Perez sądzi, że przyciągając przed telewizory miliony Japońców i Chińczyków kibicujących jednocześnie Realowi, Barcelonie, MU, a od święta także Arsenalowi (bo innych zespołów nie znają) da Blancos zwycięstwa i sukcesy.
0
Szczerze mówiąc to nie mam pojęcia, dlaczego Guardiola stawia tak często u Was na Busquetsa. Niby zawodnik o dobrej prasie, ale jak tak go oglądam w akcji, to piłkę właściwie przejąć potrafi, tylko że potem albo traci w głupim dryblingu i z wolna truchta sobie za odbiorcą piłki, albo podaje kompletnie nie w tempo, nierzadko daje się dziecinnie ograć. Na siłę z nikogo piłkarza na miarę 1 składu się raczej nie zrobi, a według mnie Toure wcale nie grałby gorzej.
0
Oj Marca Marca... każda drużyna w każdym meczu dostawałaby po 1-2 karnych, gdyby świat miał być sprawiedliwy. Tak nie jest i mi osobiście to pasuje.
0
Didon
dzięki za pewne przywrócenie do porządku swoich kolegów kibiców. Oczywiście takie mocno subiektywne podejście występuje w każdym klubie, ale to nie powód, by to tolerować :D
0
Santana10
niby dlaczego twierdzisz, że Canales "poleciał na sianko"? Czyżby to już Real stał się takim złem wcielonym, komercyjnym cyrkiem na kółkach, że jakiś piłkarz nie może zwyczajnie marzyć, by trafić do Madrytu, bo kibicował tej drużynie od dzieciństwa, przez wzgląd na swoich idoli, czy też na historię tego klubu? A obracając sprawę w drugą stronę, który z wielkich zespołów nie płaci astronomicznej gaży utalentowanym nastolatkom? Nie żebym popierał taki proceder, bo nie najlepiej wpływa to na często jeszcze nieukształtowaną psychikę takiego młodego człowieka, ale fakt faktem, że takie rzeczy są powszechne w futbolu, i nie są tylko domeną Królewskich.
0
Każdy ma szansę, nawet dużą, o ile sam w to wierzy. A skoro Białorusin tak stawia sprawę, to nie spodziewam się innego wyniku jak awans Barcy.
0
Real chce go kupić? Kto takie bzdury wymyśla?
0
Najpierw to dotrzyjcie do tego finału, potem to wolna wola, można sobie spekulować.
0
Nie ma tu co komentować. Jak Marca i AS chcą pisać o takich bzdurach i robić sensację z niczego, proszę bardzo. Niestety nienajlepszą jak widać pod spodem robią reklamę Realowi.
Marquez powinien wylecieć, z tym się zgodzę, ale nie wyleciał, bo sędzia uznał inaczej, koniec. Dopatrywanie się tu znamion korupcji i sprzyjania komukolwiek to niestety ostre bzdury.
A kibice na Camp Nou niech sobie gwiżdżą, krzywdy Canalesowi tym nie zrobią, i choć niemniej bardzo kiepsko to o nich świadczy, jestem pewien, że w odwrotnej sytuacji kibice Realu na Santiago zachowaliby się tak samo. To całkiem naturalne.
Tyle ode mnie.
0
FCB-kat
Otóż, fakty istotnie mówią kto jest lepszy. Obawiam się jednak, że po podsumowaniu wszystkich rozgrywek na dzień dzisiejszy, Cristiano ze swoimi 18 bramkami i 5 asystami i 1486 minutami gry ma udział przy bramce nieco częstszy niż Leo z 23 golami i 9 asystami przy 2629 minutach. Moim zdaniem, nie można stwierdzić, który z nich jest lepszy. Są po prostu inni, każdy z nich ma pewne cechy i umiejętności niesiągalne dla drugiego, i każdy doskonale pasuje do swojej ekipy.
Dodatkowo, popieram tu kolegę Wodeckiego, że warto zainteresować się trochę grą i wypowiedziami Ronaldo zanim wyrazi się o nim opinię. Oczywiście dalej można pielęgnować stereotypy na temat Portugalczyka, ale chyba nie warto.
0
Bardzo ładne statystyki, choć dalej trochę za mała "próba" do oceniania, czy to najlepszy trener w historii Barcy, a co tu dopiero mówić na świecie. Myślę, że największym sukcesem Guardioli było trafienie do głów piłkarzy, wpojenie im pewnej konsekwencji w grze, bo taktycznie to po jego przyjściu w zasadzie zmieniło się niewiele.
Mam nadzieję że Pellegrini w Realu również będzie się mógł pochwalić po 60-70 meczach niewiele gorszą średnią, obecnie jestem z jego pracy bardzo zadowolony, choć wielu co bardziej lekkomyślnych kolegów kibiców RM już chce go wymieniać na Mourinho, bo zespół przegrał z Lyonem ;/
0
Masz oczywiście rację hanc, poza tym, że Casillas obecnie jest w normalnej dyspozycji. To co obecnie prezentuje to jest jakaś paranoja, to nie jest poziom, do którego wszystkich przyzwyczaił- czytaj- lata 2007-2009. Ciężko mi stwierdzić czy się rozwija czy stoi w miejscu, jak wyjdzie z dołka to zobaczymy, ale naprawdę ciężko grać lepiej niż Iker w sezonie 07/08. Co do mojego poprzedniego posta chciałem tylko zobaczyć jak zareaguje obecna tu społeczność.
0
Kiedy Casillas wróci do optymalnej formy, zapewne wszystkie tutaj opinie co do najlepszego bramkarza znów będą zgodne.
0
Może się mylę, ale dla mnie to sam Fabregas zadecyduje o przyszłości Fabregasa.
0
Co do meczu Realu, cóż, naprawdę byłem zawiedziony postawą mojego zespołu. Ciężko wyciągnąć jednoznaczne wnioski, dlaczego było tak a nie inaczej. Jednak tragedii nie było, szczególnie Ramos, Arbeloa czy Xabi zagrali bardzo dobrze, szkoda że zabrakło pomysłu na obronę Lyonu, bo sam procent posiadania piłki w granicach 60 to za mało. Liczę na poprawę w rewanżu, ponieważ dotychczasowe występy na SB w tym sezonie do czegoś zobowiązują.
Mam nadzieję, że Stuttgart okaże się dla Was godnym rywalem, dzięki czemu będzie okazja obejrzeć prawdziwy spektakl. Pozdrowienia i dobrej nocy.