0

@BordowyPtak No właśnie, niewykluczone, że tak będzie.

0

Szybko ten czas zleciał. Ale na początku pamiętam, że co do Duńczyka nie miałem pewności czy da sobie radę u nas. Natomiast po roku widać, że stał się prawdziwym liderem defensywny i wyrósł na jej kluczowego zawodnika, tutaj na pewno miłe zaskoczenie. Natomiast z Kessim było zupełnie odwrotnie. Myślę, że nie tylko ja spodziewałem się po nim więcej. Finalnie myślę, że dobrze będzie jeżeli teraz odejdzie.

0

@Messibestplayerintheworld Brawo. Jest jakaś nadzieja, że w końcu ewentualne transfery będą przeprowadzane z głową i sprowadzani piłkarze będą do Barcelony pasować. Dobrze, że Deco nam się trafił :D.

0

Tak powinno być, krótka rozmowa i szybkie wyjaśnienie i określenie jasno obecnej sytuacji zawodnika. Teraz pozostaje czekać już tylko na oferty i kolejne miejsce w kadrze będzie zwolnione.

1

Mam takie przeczucie, że saga z Romeu będzie porównywalna do tej z Brozoviciem :D. Też miał być transfer, piłkarz był podobno zainteresowany Barcą tylko na nią czekał i w ostatniej chwili jednak trafił do Arabii. Ale faktem jest który ktoś wcześniej słusznie już zauważył, że jak kimś się zainteresujemy to zaraz pojawiają się plotki o Arabii.

26

Proszę bardzo jaka szybka saga :D.
Zdjęcie w Barcelonie i cyk, transfer załatwiony :D. Swoją drogą to bardzo wartościowe wzmocnienie. Myślę, że pozyskujemy bardzo doświadczonego zawodnika i ogromny plus, że przychodzi za darmo. Chociaż zaoszczędzili nam kilku tygodniowej sagi czy to jednak trafi do nas czy nie :D.

8

Mam tylko nadzieję, że z jakiegoś powodu ta decyzja nie zostanie odwleczona w czasie i poznamy ją jednak dzisiaj. Dobrze by było jakby chłopak sam się zadeklarował.

0

Słuszny punkt widzenia autora, że tak naprawdę od czasów Alvesa nie mieliśmy drugiego tak dobrego prawego stopera. Wszyscy wyżej wymienieni to niestety opcję które się nie sprawdziły w mniejszym, bądź większym stopniu. Z pewnością to pozycja może trochę niedoceniana i taka, w którą nie inwestuje się tak dużych kwot jak w bardziej ofensywne formację. Ale myślę, że w dzisiejszym futbolu jest kluczowa i dobrze byłoby żeby nam się trafił w końcu ktoś odpowiedni po tylu latach prób. Mam nadzieję, że uda się kogoś sprowadzić w tym oknie jeszcze, bo ewidentnie potrzeba wzmocnienia jest.

0

@Eto'o9 R10 Im silniej Romeu był łączony z Barcą to sam zacząłem tak myśleć, że może taka opcja tymczasowa na rok, lub dwa lata dopóki nie uda nam się kogoś lepszego sprowadzić. Myślę, że Romeu właśnie kontrakt na taki okres powinien dostać.

5

No i dobrze oby się dogadali. Szkoda trochę, że nie jest to definitywna sprzedaż, ale zdaję sobie sprawę, że ciężko byłoby znaleźć kupca na takiego zawodnika. Może wypożyczenie do Betisu mu się bardziej przysłuży.

1

Zapewne ten transfer budzi sporo kontrowersji, czy to jednak będzie faktyczne wzmocnienie pomocy Barcelony, ale skoro Xavi chce na niego postawić to może ma na niego plan i jakiś pożytek z Romeu będzie. Bo jego dołączenie do nas pewnie prędzej czy później dojdzie do skutku.

0

@ShawnC Dokładnie, same plusy praktycznie.

0

Naprawdę mówi z sensem. Jest w najlepszym wieku dla piłkarza żeby jeszcze pograć sobie w jakieś liczącej się drużynie i tego mu życzę.

3

Widać coraz bardziej, że chyba prędzej czy później transfer Romeu stanie się jednak faktem. Skoro sam Xavi się tak na niego upiera, to pewnie ostatecznie wyląduje u nas. Bo póki co, żadnych innych opcji na horyzoncie nie widać, no chyba, że wliczymy do tego jeszcze Nico.
Negocjacje z Totkami oby jak najszybciej się zakończyły, bo jeżeli utkną w martwym punkcie z powodu pięciu milionów, to będzie hit :D. Tym bardziej, że pewnie i tak więcej za Lengleta nikt inny nam nie da, a skoro Totki jednak go chcą, to trzeba to zainteresowanie wykorzystać.

1

Czyli pewnie Fresneda z Valladolid i Romeu jednak do nas dołączą. Nikt inny nie był tak ostatnio mocno łączony z obsadzeniem tych dwóch formacji, a skoro wzmocnienia w tutaj są zapowiadane to pewnie tak będzie. Chociaż mam nadzieję, że klub jednak znajdzie kogoś innego do obsadzenia pomocy niż Romeu, bo jak dla mnie ten transfer nie jest najlepszym rozwiązaniem. No i oczywiście Roque, bo bez zmiennika dla Lewego raczej nie ma co mówić, że nas atak jest kompletny.

1

@Luccas Prawda :D. Też mam takie odczucie.

1

Dopóki nie będzie oficjalnego komunikatu ze strony piłkarza, lub też informacji z wiarygodnego źródła to myślę, nie ma co przekreślać tego transferu. Chociaż prawdą jest, że w obecnej sytuacji Real ma dużo lepszą pozycję negocjacyjną od nas. Także miejmy nadzieję, że jeszcze nie wszystko stracone. Bo naprawdę szkoda byłoby stracić taki talent.

1

Zmiany wizualne podczas transmisji nawet spoko wyglądają, ale to nowe logo dziwne mi się wydaje. To już stare od lat kojarzyło mi się z La Ligą i wyglądało naprawdę dobrze. To nowe jest zupełnie inne i trzeba będzie się do tej zmiany przyzwyczaić.

7

Niech przynajmniej w presezonie dostanie szansę, skoro Xavi sam nie jest pewien co do pozycji Nico na boisku, to będzie idealna okazja żeby chłopaka sprawdzić. I wtedy mieć pełen obraz sytuacji.

4

Aż dziw bierze, że ktoś taki mógł być prezydentem Barcelony.. Zapewne jeszcze długie lata miną zanim klub całkowicie wygrzebie się z kłopotów finansowych które ten człowiek na Barcę sprowadził.

0

Zawsze to jakaś dodatkowa opcja do wyboru pierwszej jedenastki. Aczkolwiek dobrze byłoby pozyskać jeszcze typowego prawego obrońcę. Tylko ciekawe na ile pozwolą nam nasze możliwości finansowe. Sezon jest długi, dużo może się wydarzyć w trakcie i nowy prawy defensor by się z pewnością przydał.

2

@winiola Może dziwnie to zabrzmi ale w tym przypadku, tracąc na tym transferze te pięć milionów, to długoterminowo możemy zyskać znacznie więcej. Przede wszystkim pozbywamy się przeciętnego moim zdaniem gracza, za którego i tak jeszcze coś dostajemy i według mnie najważniejsze, robimy miejsce dla nowych nabytków.

1

@Ronaldinho10theking Pewnie, że tak było najlepiej. Ale znając życie to niestety pewnie mu się upiecze i finalnie nie poniesie żadnej kary za to do czego doprowadził. A szkoda, bo uważam, że za takie fatalne działania na szkodę klubu powinny być wyciągane konsekwencje.

33

Jeżeli Totki faktycznie tak negocjują to myślę, że powinniśmy brać te dziesięć milionów i się dłużej nie zastanawiać. Więcej zainteresowanych Francuzem nie widać, więc trzeba to wykorzystać i zacząć zwalniać miejsca w szatni.

1

Dobrze, że teraz sytuacja zaczyna się już poprawiać i dużo lepiej to wygląda. Chociaż jak tak sobie pomyślę, to brak jakiejkolwiek kary dla Bartomeu za to, do jakiej zapaści finansowej doprowadził klub się po prostu nie mieści w głowie. Myślę, że większość kibiców słysząc jego nazwisko aż się gotuje w środku na myśl w jakim stanie ten człowiek zostawił Barcę.

1

Oby faktycznie tak było, że przebudowa Camp Nou zakończy się w terminie i uda nam się w terminie wrócić na swój teren. Przeprowadzka na o połowę mniejszy stadion na pewno spowoduje odczuwalną lukę w przychodach klubu. Ale cieszy fakt, że Laporta już pracuje żeby tą stratę zniwelować.

5

Konkretny wywiad trzeba przyznać. Mimo różnych opinii o Laporcie to liczę na to, że uda mu się wyprowadzić Barcę na prostą, lub przynajmniej w znaczącym stopniu obniżyć obecne zadłużenie i uporządkować sytuacje finansową klubu. Chociaż wiem też, że może potrwać to jeszcze wiele lat zanim tak się stanie. Patrząc do tej pory na jego działania widać, że mu to wychodzi i klub generuje zyski, co w poprawie obecnej sytuacji jest według mnie kluczowe.

1

@Cygan BRC Doskonale o tym wiem. Ja akurat nie byłem zwolennikiem powrotu Messiego do Barcelony z tego względu, że gdyby tak się stało to zapewne wymagało by to odejścia kilku kluczowych graczy i budowania drużyny praktycznie od początku pod Leo.

9

Deco widać od samego początku bierze się ostro do roboty, pomimo braku jeszcze oficjalnego ogłoszenia na nowym stanowisku. Takie duże zaangażowanie w sprawdzenie Gulera pozwala wierzyć, że będzie dobrze spisywał się w nowej roli.

0

Koszykarze z pewnością zapiszą się na kartach historii. Świetny triumf po aż 24 latach przerwy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?