misieq96
Dołączył/a: sierpień 2014
Gdańsk
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Niemcy-Argentyna
Ten mecz zapowiada się niezwykle ciekawie, liczę że Argentyńczycy zrewanżują się za finał MŚ i tym razem wygrają.
1
Mimo tego że Villareal na transfery nie przeznacza jakiś sporych kwot to i tak myśle jest dobrym zespołem, w tym sezonie grają przecież w Lidze Europy ciekaw jestem jak się zaprezentują..
1
Brawo za zwycięstwo.
Aż miło jest popatrzeć jakich mamy świetnych chłopaków, naprawdę z tak zdolnymi zawodnikami można być spokojnym o przyszłość klubu.
6
Mam nadzieję że Douglas udowodni wszystkim że zasługuje na grę w koszulce Barcelony i jego transfer na CampNou nie był przypadkiem.
0
W sumie lepszy byłby transfer, ale i tak dobrze się stało że został wypożyczony.
Myślę że w West Ham'ie będzie miał okazję pokazać swoje umiejętności. Powodzenia :).
0
Niech ta passa trwa jak najdłużej, choć rywal nie będzie łatwy trzeba jutro zdobyć 3 pkt :).
0
Ciekawe czy Munir zagra od początku.
0
Bardzo ciekawy wywiad.
A co do Javiera to trzeba przyznać że konkretny z niego facet, twardo stąpający po ziemi.
2
Również jutro chciałbym zobaczyć Rafinhe z Rakitićiem.
0
Powodzenia,dajcie z siebie wszystko.
0
Sorki mój błąd.
5
W Messim podoba mi się to że podczas gdy Ronaldo wychwala się w mediach i uważa się za najlepszego na świecie, Leo w ogóle nie zwraca na to uwagi i ma to gdzieś. Po tym można poznać jego klasę.
Prawdziwa rywalizacja odbywa się na boisku a nie w mediach..
11
Wydaję mi się w tym okienku do Barcy powinno przyjść trochę więcej klasowych piłkarzy, zwłaszcza że teraz mamy zakaz transferów na dwa lata.
0
Jeżeli faktycznie trafi do West Hamu, to myśle że Alex nie będzie miał problemów z grą w pierwszym składzie.
0
Z Villareal wcale nie czeka nas spacerek..
0
Przed chłopakiem naprawdę wspaniała kariera, widać że ma chłopak talent i potencjał oby w pełnie go wykorzystał.
0
Powodzenia !
Liczę na dobre występy
0
Widzę że kilka zmian nastąpiło, były one konieczne w kadrze Hiszpanii trzeba było coś zmienić po tym nieudanym mundialu
0
W grupie jedynie problemy możemy mieć z PSG, ale myśle że z resztą sobie poradzimy pod warunkiem że nie zlekceważymy pozostałych rywali.
0
Chciałbym w niedziele zobaczyć Munira w pierwszym składzie.
0
Teraz pozostaje tylko czekać na jego debiut.
1
Dla mnie Messi pod każdym względem jest lepszy od Ronaldo.
A z resztą co za piłkarz mówi sam o sobie że jest najlepszy ?
Chyba tylko Ronaldo...
0
Może na koniec, będzie jeszcze jakiś hit transferowy, a co do Douglasa to , szczerze za dużo o tym zawodniku nie wiem i ciekawi mnie jak się zaprezentuje w swoim debiucie.