0

Niemcy-Argentyna
Ten mecz zapowiada się niezwykle ciekawie, liczę że Argentyńczycy zrewanżują się za finał MŚ i tym razem wygrają.

1

Mimo tego że Villareal na transfery nie przeznacza jakiś sporych kwot to i tak myśle jest dobrym zespołem, w tym sezonie grają przecież w Lidze Europy ciekaw jestem jak się zaprezentują..

1

Brawo za zwycięstwo.
Aż miło jest popatrzeć jakich mamy świetnych chłopaków, naprawdę z tak zdolnymi zawodnikami można być spokojnym o przyszłość klubu.

6

Mam nadzieję że Douglas udowodni wszystkim że zasługuje na grę w koszulce Barcelony i jego transfer na CampNou nie był przypadkiem.

0

W sumie lepszy byłby transfer, ale i tak dobrze się stało że został wypożyczony.
Myślę że w West Ham'ie będzie miał okazję pokazać swoje umiejętności. Powodzenia :).

0

Niech ta passa trwa jak najdłużej, choć rywal nie będzie łatwy trzeba jutro zdobyć 3 pkt :).

0

Ciekawe czy Munir zagra od początku.

0

Bardzo ciekawy wywiad.
A co do Javiera to trzeba przyznać że konkretny z niego facet, twardo stąpający po ziemi.

2

Również jutro chciałbym zobaczyć Rafinhe z Rakitićiem.

0

Powodzenia,dajcie z siebie wszystko.

0

Sorki mój błąd.

5

W Messim podoba mi się to że podczas gdy Ronaldo wychwala się w mediach i uważa się za najlepszego na świecie, Leo w ogóle nie zwraca na to uwagi i ma to gdzieś. Po tym można poznać jego klasę.
Prawdziwa rywalizacja odbywa się na boisku a nie w mediach..

11

Wydaję mi się w tym okienku do Barcy powinno przyjść trochę więcej klasowych piłkarzy, zwłaszcza że teraz mamy zakaz transferów na dwa lata.

0

Jeżeli faktycznie trafi do West Hamu, to myśle że Alex nie będzie miał problemów z grą w pierwszym składzie.

0

Z Villareal wcale nie czeka nas spacerek..

0

Przed chłopakiem naprawdę wspaniała kariera, widać że ma chłopak talent i potencjał oby w pełnie go wykorzystał.

0

Powodzenia !
Liczę na dobre występy

0

Widzę że kilka zmian nastąpiło, były one konieczne w kadrze Hiszpanii trzeba było coś zmienić po tym nieudanym mundialu

0

W grupie jedynie problemy możemy mieć z PSG, ale myśle że z resztą sobie poradzimy pod warunkiem że nie zlekceważymy pozostałych rywali.

0

Chciałbym w niedziele zobaczyć Munira w pierwszym składzie.

0

Teraz pozostaje tylko czekać na jego debiut.

1

Dla mnie Messi pod każdym względem jest lepszy od Ronaldo.
A z resztą co za piłkarz mówi sam o sobie że jest najlepszy ?
Chyba tylko Ronaldo...

0

Może na koniec, będzie jeszcze jakiś hit transferowy, a co do Douglasa to , szczerze za dużo o tym zawodniku nie wiem i ciekawi mnie jak się zaprezentuje w swoim debiucie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?