misieq96
Dołączył/a: sierpień 2014
Gdańsk
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jak dla mnie atak prezentuje się trochę słabo, tylko Neymar z grona tych zawodników gra obecnie najlepiej.
3
Przyjemnie się czyta takie wypowiedzi, gdzie rywale chwalą Barcę i wypowiadają się o klubie w samych superlatywach.
0
Mam nadzieję że owoce tego sezonu jakie zbierzemy, będą bardzo okazałe :).
0
Z tym kolorem czerwonym to tak nie do końca bym się zgodził z jednej strony nasza gra wyglądała słabiej niż w pierwszej części meczu, ale gdyby spojrzeć na to z drugiej strony można dostrzec że wcale nie było to minusem, przecież mecz był już dawno rozstrzygnięty, więc po co nasi zawodnicy mieli wylewać siódme poty i ryzykować .Moim zdaniem dobrze postąpili oszczędzając siły, bo w niedzielę czeka nas ważny mecz o tytuł z Atletico.
2
Dzisiaj poznamy swojego rywala w walce o wygraną w LM. Podczas dzisiejszego meczu będę kibicował Juve , Włosi będą musieli zgrać naprawdę dobre spotkanie i postarać się jak najszybciej zdobyć gola, bo Real jest w stanie odrobić stratę z pierwszego meczu.
Tym bardziej że gra us siebie i pewnie od samego początku ruszą do przodu by jak najszybciej odrobić straty.
Także Juve czeka dzisiaj niezwykle ciężkie zadanie, ale mam nadzieję że im się uda.
1
Masche to gość twardo stąpający po ziemi, lubię czytać wypowiedzi z jego udziałem. Te ostatnie zdanie podsumowuje wszystko.
Moim zdaniem nieważne z kim zagramy w finale LM, jak już pisałem wcześniej obie drużyny są groźne, ważne żeby w tym meczu udało nam się zagrać jak najlepiej i odnieść końcowy sukces.
0
Na pewno byłoby to coś niezwykłego zagrać z Realem w finale LM,ale przekonamy się już dziś z kim przyjdzie zmierzyć się Barcelonie w finale.
2
Pep jak zawsze z klasą, widać że cały czas pamięta o Barcelonie i życzy jej jak najlepiej. Ja zawsze będę Guardiolę podziwiał i doceniał za to co zrobił dla klubu jako trener Barcy.
0
Lucho w tym sezonie wykonuje świetną pracę z drużyną. Znakomitym ukoronowaniem jego ciężkiej pracy i pracy całego zespołu będzie wywalczona potrójna korona na koniec sezonu.
0
Z pewnością bilety szybko się rozejdą. Zapowiada się ciekawe widowisko. Ale w końcu finał LM to najważniejszy mecz sezonu dla każdego kibica.
0
Na tym etapie rozgrywek, nie ważne jest z kim się zagra, zarówno Real jak i Juve są bardzo dobrymi,silnymi ekipami i z każdą z tych drużyn będzie nam ciężko. Ważne żeby w tym finale udało się nam zwyciężyć :) !
Ja jednak dzisiaj będę kibicował Juve, ku mojemu zdziwieniu w Lidze Mistrzów zaszli bardzo daleko w tym sezonie w półfinale tych rozgrywek już dawno nie byli, więc jest to dla nich szansa. Mam nadzieje że dziś zagrają świetny mecz i uda im się awansować do finału, bo według mnie bardzo na to zasługują.
0
We wczorajszym meczu naprawdę dobrze się zaprezentował, był bardzo ważnym zawodnikiem.
Jego interwencje również były świetne i pomogły Barcelonie awansować do finału.
0
W tym sezonie Ney radzi sobie naprawdę dobrze, jego gra wygląda solidnie, czego efektem jest właśnie tak okazały dorobek trafień.
Neymar zaczyna wyrastać nam na świetnego piłkarza.
50
Dobra decyzja Lucho, nie warto było ryzykować zdrowia naszego napastnika. Akurat swoje w tym meczu zdążył zrobić, zaliczył dwie ładne asysty.
0
Koniec !
Mecz był ciekawy i dostarczył wielu emocji, zobaczyliśmy sporo bramek co świadczy o tym że mecz ten był bardzo interesującym widowiskiem.
Dobrze że udało się strzelić dwie bramki, potem widać Bayern trochę się rozkręcił i próbował coś ugrać także ta powiększona przewaga bardzo pomogła.
W drugiej połowie widać było że zawodnicy prezentują się trochę słabiej, ale dziś najważniejsze jest to że mamy wywalczony finał Champions League !
Teraz pozostaje cieszyć się z tego faktu i świętować, już jutro poznamy swojego rywala w finale, bardzo ciekawi mnie kto to będzie, tam sprawa jest otwarta zarówno dla Juve jak i Realu.
Także życzę wam udanego świętowania !! :)
Vamos !
2
Pierwsza połowa ułożyła się jak najbardziej na nasza korzyść, udało nam się zdobyć dwie bramki i awans już mamy, wystarczy dograć tylko kolejne 45 minut.
Mamy dużo emocji w tym meczu, bardzo dobrze spisuję się Ter Stegen, zalicza świetne interwencje i jest pewnym punktem drużyny w dzisiejszym meczu. Również Neymar dzisiaj prezentuje się bardzo dobrze, zdobył dwie bramki które praktycznie zapewniły nam finał.
0
Pięknie, mamy bramkę : )!!
0
Może masz i rację, ale uważam że wszystkie kolejki powinny rozegrać się o czasie i sezon powinien zostać dograny do końca tak jak było to wcześniej.
0
Czy możemy zaczynać ! :)
VeB!
0
Bardzo ciekawa lekcje historii, mam nadzieję że ta edycja Champions League będzie dla Barcelony udana i do klubowej gabloty z pucharami, trafi ten dla najlepszej klubowej drużyny w Europie.
0
Czy na prawdę ta sprawa jest aż tak pilna ? Nie mogą poczekać do zakończenia sezonu i spokojnie zająć się tą sprawą, wtedy mieliby bardzo dużo czasu na różne dyskusje i znalezienie kompromisu.
Tylko muszą teraz robić zamieszanie, i grozić strajkiem gdy sezon jest już prawie zakończony i do końca sezonu pozostały tylko dwie kolejki.
0
Nie da się ukryć i z pewnością każdy to wie że Messi stał się już symbolem i legendą Barcelony, trudno wyobrazić sobie Barcę bez niego. Jednak myślę że gdyby Argentyńczyka zabrakło to nasza gra wyglądała by pewnie trochę inaczej, ale Barca nadal byłaby wielkim klubem.
0
Ta passa naprawdę robi wrażenie. Dzisiaj również ważna rolę odegra nasz bramkarz z pewnością będzie miał trochę pracy w tym meczu, lecz mam nadzieję że sobie poradzi i ta świetna passa zostanie podtrzymana.
0
Faktycznie szkoda że Rulli nie dostał powołania na ten turniej, z pewnością dostałby szanse od trenera Martino na pokazanie swoich umiejętności, no ale cóż niestety tak się nie stało.
0
Ja na miejscu Alaby to nie byłbym tego taki pewny, patrząc na ostatnią formę Bayernu nic tego nie zapowiada. Moim zdaniem powinien się skupić na szybkim powrocie do zdrowia a nie wypowiadaniem tak odważnych deklaracji, bo może to skończyć się zupełnie odwrotnie czyli pewną wygraną Barcelony :).
0
Bardzo ciekawe podsumowanie.
Jak dla mnie najładniejszą bramkę zdobył Pedro, właśnie na niego oddałem swój głos.
0
Widać że wszyscy są w dobrych nastrojach i przed meczem w drużynie panuje dobra atmosfera, mam nadzieję że wszyscy zawodnicy są już gotowi na to spotkanie i nie mogą się go doczekać.
0
Niech ten mecz wreszcie się rozpocznie :).
0
Oceny moim zdaniem są sprawiedliwe, tylko myślę że Adriano powinien dostać nieco wyższą .
0
Finał w Berlinie jest już naprawdę blisko, ale żeby nasi zawodnicy tam zagrali najpierw muszą rozegrać jeszcze jeden mecz z Bayernem, który na swoim terenie może być groźny.
Także nie można drużynie Pepa dać się zbytnio rozkręcić. Jak już wielu z was to podkreślało, najlepiej byłoby gdyby Barca strzeliła bramkę najlepiej w początkowej fazie meczu, wtedy już praktycznie Bayern pozbawiony byłby szans na awans i myślę że samym zawodnikom taki obrót sytuacji mocno podciąłby im skrzydła i zniechęcił do odrabiania strat.