0

Zgodzę się z wami :).

0

Również z tobą się zgadzam, Bayern wydaje mi się że po tym sezonie da jeszcze szanse Guardioli i pozostawi go na kolejny sezon. Sam szkoleniowiec deklaruje że nigdzie się nie wybiera i zostanie w Monachium, tak do końca to jednak nie wiadomo jak to wszystko się jeszcze potoczy. Myślę że Pep ma wszystko by osiągać z Bayernem sukcesy i wygrywać trofea, moim zdaniem trzeba dać mu jeszcze trochę czasu żeby mógł wywalczyć chociażby tą potrójną koronę o której wspomniałeś.

0

Wielką stratą byłoby gdyby ostatnie dwie kolejki nie doszły do skutku, szczególnie dla kibiców którzy mają już zakupione bilety na najbliższy ligowy mecz i długo czekali na taki wyjazd.
Liczę na to że w końcu pojawią się konkretne deklaracje i ta sprawa jak najszybciej się rozstrzygnie i nie będzie ciągnęła się w nieskończoność.

0

Jutro ważny będzie początek spotkania, pierwsze kilka minut.
Które pokażą która drużyna lepiej wejdzie w mecz.
Mam nadzieje że jutrzejszy wieczór dostarczy nam ciekawych emocji.

1

Dobrze Javier zachował się podczas tej wypowiedzi. Szczególnie moją uwagę zwróciło jego zdanie: "Wiemy, że znajdujemy się także 90 minut od tego, aby przegrać wszystkie trofea."
Prawdziwy profesjonalista, widać że do tego meczu podchodzi z rozwagą i zachowuje chłodną głowę.
Dobrze mieć w zespole takiego zawodnika.

0

Może i Bayern jest wstanie strzelić te wspominane trzy bramki, ale nasi zawodnicy na to nie pozwolą, na pewno nie w meczu o taką stawkę i tak ważnym dla wszystkich związanych z Barcą :).

0

Nie wydaję mi się żeby Bayern był wstanie odrobić straty i doprowadzić do dogrywki na przykład.
Barcelona na pewno też będzie atakować, myślę że wyczekają moment rozegrają piękną akcje po której padnie bramka i w takiej sytuacji wiadomo już kto zagra w finale.

0

Bez Robbena i Ribéry’ego to nie będzie ten sam Bayern jest to z pewnością dla nich spore osłabienie.
Lecz uważam że nawet bez tych dwóch zawodników są nadal groźnym zespołem, zwłaszcza że grają na własnym terenie.

1

Delegacja całkiem spora trzeba przyznać.
Liczę jutro na wspaniały mecz i awans Barcy do finału, już nie mogę doczekać się tego starcia :).

0

Oni chyba wszyscy poszaleli. Przecież co sezon nie może wygrywać wszystkiego co tylko się da. Czasami tak się dzieję że w jednych rozgrywkach nie idzie tak jakby się tego oczekiwało, tym bardziej że gra się na kilku frontach tak jak w przypadku Bayernu. Teraz Bayern faktycznie złapał słabszą formę, ale nie zostali przecież z niczym mają już tytuł mistrza Niemiec.
Ja uważam że wszyscy kibicie, oraz ludzie związani z Bayernem powinni wspierać swoich zawodników oraz trenera a nie ciągle ich krytykować, to im wcale nie pomaga.

0

Bardzo przyjemnie patrzy się na te wszystkie statystyki, porównania i pobity kolejny rekord. Naprawdę jestem zadowolony z pracy Lucho jaką do tej pory wykonał, pamiętam że na początku sezonu wcale tak dobrze nie było i nie spodziewałem się że teraz będzie to tak dobrze wszystko funkcjonować.
Teraz tylko do pełni szczęścia brakuje jeszcze trofeów, mam nadzieję że zdobędziemy wszystkie trzy :).

0

Trzeba przyznać że jego kolekcja jest okazała i robi wrażenie.

0

Ahh.. Pamiętam tamten mecz na Stamford Bridge, po tej bramce towarzyszyły mi niesamowite emocje :).
Iniesta to wielki piłkarz dla Barcelony zrobił bardzo wiele dobrego przez te wszystkie lata, zagrał wiele wspaniałych spotkań i zdobywał też ważne bramki chociażby to trafienie z Chelsea.

Wszystkiego Najlepszego Anders :) !

0

Na pewno nieźle się bawili podczas wspólnego oglądania i ucieszyli się z potknięcia swojego rywala :).

1

Ten podział praw telewizyjnych jest dobrym pomysłem, mam tylko nadzieję że uda tą sprawę rozwiązać w jakiś normalny sposób bez potrzeby strajku i przesuwania terminów rozgrywek.

0

Czyli zapowiada nam się bardzo ciekawy tydzień, mam nadzieję że dla nas zakończy on się bardzo dobrze, czyli wygrana z Bayernem i awans do finału oraz zwycięstwo z Atletico i zdobycie Mistrzostwa Hiszpanii.

Jeszcze drobna wzmianka o Realu. Myślę że ze swojej słabszej dyspozycji nie powinni robić takiego szumu i mieć do siebie nawzajem pretensji, takie zachowanie nie doprowadzi do niczego dobrego. Może tylko pokomplikować wiele spraw. Uważam że powinni się jak zostało tu napisane zjednoczyć i pokazać się jeszcze z dobrej strony w tym sezonie jako drużyna, bo słabsze okresy mogą przydarzyć się każdemu zespołowi.

0

Nie ma co tu kalkulować i analizować najróżniejszych scenariuszy. Trzeba wygrać najbliższy mecz a najlepiej obydwa najbliższe spotkania i Barcelona oficjalnie będzie już Mistrzem Hiszpanii :).

0

Czyli ciężki tydzień czeka naszych zawodników, mam nadzieję że dobrze go przepracują.

0

Bardzo ciekawa garść ciekawostek, które tylko potwierdzają to że Barcelona na chwilę obecną jest w bardzo dobrej formie i ciężko będzie komukolwiek ją zatrzymać.

0

Drużyna Moyes'a w meczu z Barceloną pokazała się z dobrej strony, pomimo tego że przegrali, nie poddawali się i walczyli zdarzyło się też że momentami zagrozili naszej bramce. Lecz również ich bramkarz tego dnia było dobrze dysponowany. Zawodników Sociedad można pochwalić, bo wygrana z nimi w sobotę wcale nie przyszła tak lekko.

0

Dobry arbiter, mam nadzieję że będzie sprawiedliwie sędziował.

1

Dobrze że wszyscy są zdrowi i do dyspozycji Enrique.

9

Faktycznie ten środek pola nie funkcjonował tak jak powinien, no ale Rakitić musiał odpocząć po świetnym meczu jaki zagrał z Bayernem, po wejściu Sergio i Iniesty wyglądało to trochę lepiej.

0

Bardzo podoba mi się podejście Bravo, zgadzam się z nim że należy się zawsze skupić na sobie i wykonywać swoją robotę a nie spoglądać na innych. Cieszy również jego dobra dyspozycja i myślę że zdobędzie Trofeo Zamora bo zasłużył na to wyróżnienie.

0

Mimo tego że Bayern odniósł trzecią już porażkę z rzędu to moim zdaniem nadal będą oni groźni we wtorkowym rewanżu w Lidze Mistrzów. W lidze tytuł mistrzowski zapewnili sobie już jakiś czas temu w pucharze odpadli po meczu z Borussią, więc teraz została im już tylko Liga Mistrzów.
Także myślę że tak łatwo nie odpuszczą w tym meczu rewanżowym z Barcą tym bardziej że grają u siebie i będą starali się coś ugrać.

7

Również liczę że ten strajk nie dojdzie do skutku i wszystkie mecze jakie są zaplanowane zostaną rozegrane.

0

Wczorajsze zwycięstwo było bardzo ważne w walce o tytuł i na dodatek Real stracił punkty z Valencią.
Także wystarczy wygrać z Atletico i już jesteśmy mistrzami. Ten sezon dla Barcelony może być wyjątkowy, ponieważ są bardzo duże szanse na wywalczenie potrójnej korony w tym sezonie, mam nadzieję że tak się właśnie stanie :).

0

Teraz już jest to mało istotne moim zdaniem, ważne że wygraliśmy mecz i Mistrzostwo mamy na wyciągnięcie ręki :).

3

Dobrze że Valencia pokazała charakter w tym meczu i zdołała wyrwać punkty Realowi, tym samym Mistrzostwo jest już bardzo blisko. Pozostały tylko dwa mecze do rozegrania..

0

Myślę że teraz gdy tytuł mamy już tak blisko, można powiedzieć na wyciągnięcie ręki to Pedro powinien dostać więcej szans na grę w tych nadchodzących meczach (jeżeli w ogóle się odbędą). Dzisiaj tym pięknym golem pokazał trenerowi że jest do jego dyspozycji.

Co do meczu z Bayernem to mamy spore szanse na awans do finału, tylko mimo tak sporej przewagi nie możemy rywala zlekceważyć, lecz być w pełni skoncentrowanym na meczu i nie odpuszczać, wystarczy że zdobędziemy chociażby jedną bramkę a awans będzie niemal pewny.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?