0

Fajna pora na obejrzenie tego spotkania, liczę na zwycięstwo :).

0

Skoro sam piłkarz jest zadowolony z przenosin do nowego klubu to chyba jest to najlepszy dowód na to że wybrał dobrze. Osobiście uważam że Boruusia to dla Bartry dobry kierunek, to solidny zespół i chłopak będzie miał okazję sporo się tam nauczyć.

0

Teraz Leo ma tą wygodę że nie musi się przejmować kto za niego wystąpi i trener nie musi na siłę go wystawiać do składu, ponieważ wie że ma szeroką kadrę i wiele opcji wyboru. W takiej sytuacji Messi może spokojnie odpocząć i wrócić do pełni sprawności.

0

Myślę że temat należy już zamknąć, sporo czasu od tamtej decyzji Leo już minęło. Teraz trzeba się cieszyć że wrócił do kadry i mieć nadzieję że w najbliższym czasie osiągnie z nią sukces.

0

Sporo lat minęło od ostatniego meczu z Alaves. Szczerze powiem że ta przerwa reprezentacyjna trwała tak długo że już nie mogę doczekać się powrotu LaLigi.

0

Aż dziw bierze że takiej legendy nie ma już z nami..

0

Miejmy nadzieję że tam się ogra i trochę rozwinie a potem wróci do Barcy.

0

Mogę śmiało zgodzić się z Orłowskim. Myślę że Mashe to bardzo dobry transfer. Może nie strzela dużo bramek i nie asystuje, ale jego zaangażowania, woli walki i oddania dla zespołu nie sposób przecenić. Jednak jest w tym sporo racji że takich zawodników raczej kibice aż tak bardzo nie doceniają i nie skupiają się na nich. A oni jednak po cichu wypełniają swoją pracę i trzeba ją docenić.

0

Moim zdaniem bardzo ciężko będzie ułożyć pierwszą jedenastkę z samych wychowanków, w tamtym sezonie było to niezwykłe osiągniecie i jego powtórzenie przynajmniej na razie wydaje się bardzo trudne do zrealizowania. A co do liczby wychowanków to myślę że jeżeli przyjdzie taki czas że trafi się dobre pokolenie utalentowanych graczy to, ich liczba w pierwszym zespole ulegnie zwiększeniu.

0

Myślę że mały ma jeszcze czas aby zainteresować się piłką. Teraz może jeszcze futbol go tak nie interesuje, ale pewnie w późniejszym czasie go to zaciekawi. Z pewnością tata nauczy go grać w piłkę, ciężko o lepszego nauczyciela od niego.

0

Dobrze że to już jutro, nie ukrywam że trochę trzeba było na tą prezentację poczekać.

0

Bardzo konkretny zawodnik, fajnie czytało się jego wywiad.

0

Jednak myślę że dla Paco jest jeszcze trochę za wcześnie na debiut. Także myślę że w ataku zagrają Turan i Rafinha.

0

Dobrze że uraz nie okazał się poważniejszy.

0

To zapowiada się bardzo pracowity tydzień dla naszych zawodników. Ale dobrze że już w tym tygodniu jest mecz Barcy, bo tyle czasu bez meczów Barcy to trochę za długo.

0

Nasze rezerwy mają całkiem niezły początek sezonu, oby szło im tak dalej.

0

Myślę że Javier doskonale pasuje do tej roli.

0

Kiedy jeszcze występował w Barcelonie był naprawdę ważnym elementem całego zespołu, ale był też ważnym zawodnikiem defensywy, mimo tego że nie gra już kilka lat ja wciąż doskonale go pamiętam. Prawdziwa legenda !

0

Jeżeli Santos na coś umówił się z Barceloną to powinien dotrzymać słowa, natomiast jeżeli tak nie zrobił to powinny zostać wyciągnięte z tego konsekwencje.

0

Naprawdę wielka szkoda że jego piłkarska kariera tak się potoczyła. Niech spoczywa w pokoju.

0

Bardzo ciekawy wywiad, po przeczytaniu go mogę stwierdzić że Umtiti to bardzo sympatyczny gość.

0

Dobrze że udało się wyrwać te trzy punkty i to w samej końcówce, to musiały być emocje :).

0

Po co przepłacać i płacić nie wiadomo ile, jak można mieć równie dobrych i w dodatku dość młodych zawodników, takich jakich Barca kupiła w letnim oknie transferowym.

0

Pep w City zrobił nie mała czystkę na dzień dobry. Sporo zawodników odeszło przyszło też kilku nowych. Ciekawe jak po tak dużych zmianach kadrowych będzie wyglądała gra City.

0

Prawdziwa legenda. Akurat Cruyff w pełni zasłużył na tego typu wyróżnienie.

0

Niech tam się ogrywa i zaliczy dobry sezon, to na pewno wróci do Barcy.

0

Widać że chłopak bardzo dobrze radzi sobie na pozycji bocznego obrońcy. Oby taką formę utrzymywał jak najdłużej.

0

Skoro Neymar nie trenował jeszcze z zespołem a Messi będzie potrzebował odpoczynku, to jest dobra okazja do debiutu dla Paco, tym bardziej że rywal wydaje się być łatwy.

0

Bardzo dobry wywiad, widać że Robert to fachowiec i wie co robi.
Swoją drogą widać to po przeprowadzonych transferach, kupiliśmy sześciu dobrych zawodników i co najważniejsze nie wydaliśmy na nich jakiś zawrotnych kwot jakie ostatnio dominują na rynku transferowym, tylko kupiliśmy ciekawych zawodników za dobre pieniądze.

2

Lucho zaskakuje, naprawdę fantastyczne osiągnięcie. Naprawdę Lucho to świetny trener, wykonuje z zespołem kawał dobrej roboty, mam nadzieję że zostanie z Barceloną jak najdłużej.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?