misieq96
Dołączył/a: sierpień 2014
Gdańsk
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Fajna pora na obejrzenie tego spotkania, liczę na zwycięstwo :).
0
Skoro sam piłkarz jest zadowolony z przenosin do nowego klubu to chyba jest to najlepszy dowód na to że wybrał dobrze. Osobiście uważam że Boruusia to dla Bartry dobry kierunek, to solidny zespół i chłopak będzie miał okazję sporo się tam nauczyć.
0
Teraz Leo ma tą wygodę że nie musi się przejmować kto za niego wystąpi i trener nie musi na siłę go wystawiać do składu, ponieważ wie że ma szeroką kadrę i wiele opcji wyboru. W takiej sytuacji Messi może spokojnie odpocząć i wrócić do pełni sprawności.
0
Myślę że temat należy już zamknąć, sporo czasu od tamtej decyzji Leo już minęło. Teraz trzeba się cieszyć że wrócił do kadry i mieć nadzieję że w najbliższym czasie osiągnie z nią sukces.
0
Sporo lat minęło od ostatniego meczu z Alaves. Szczerze powiem że ta przerwa reprezentacyjna trwała tak długo że już nie mogę doczekać się powrotu LaLigi.
0
Aż dziw bierze że takiej legendy nie ma już z nami..
0
Miejmy nadzieję że tam się ogra i trochę rozwinie a potem wróci do Barcy.
0
Mogę śmiało zgodzić się z Orłowskim. Myślę że Mashe to bardzo dobry transfer. Może nie strzela dużo bramek i nie asystuje, ale jego zaangażowania, woli walki i oddania dla zespołu nie sposób przecenić. Jednak jest w tym sporo racji że takich zawodników raczej kibice aż tak bardzo nie doceniają i nie skupiają się na nich. A oni jednak po cichu wypełniają swoją pracę i trzeba ją docenić.
0
Moim zdaniem bardzo ciężko będzie ułożyć pierwszą jedenastkę z samych wychowanków, w tamtym sezonie było to niezwykłe osiągniecie i jego powtórzenie przynajmniej na razie wydaje się bardzo trudne do zrealizowania. A co do liczby wychowanków to myślę że jeżeli przyjdzie taki czas że trafi się dobre pokolenie utalentowanych graczy to, ich liczba w pierwszym zespole ulegnie zwiększeniu.
0
Myślę że mały ma jeszcze czas aby zainteresować się piłką. Teraz może jeszcze futbol go tak nie interesuje, ale pewnie w późniejszym czasie go to zaciekawi. Z pewnością tata nauczy go grać w piłkę, ciężko o lepszego nauczyciela od niego.
0
Dobrze że to już jutro, nie ukrywam że trochę trzeba było na tą prezentację poczekać.
0
Bardzo konkretny zawodnik, fajnie czytało się jego wywiad.
0
Jednak myślę że dla Paco jest jeszcze trochę za wcześnie na debiut. Także myślę że w ataku zagrają Turan i Rafinha.
0
Dobrze że uraz nie okazał się poważniejszy.
0
To zapowiada się bardzo pracowity tydzień dla naszych zawodników. Ale dobrze że już w tym tygodniu jest mecz Barcy, bo tyle czasu bez meczów Barcy to trochę za długo.
0
Nasze rezerwy mają całkiem niezły początek sezonu, oby szło im tak dalej.
0
Myślę że Javier doskonale pasuje do tej roli.
0
Kiedy jeszcze występował w Barcelonie był naprawdę ważnym elementem całego zespołu, ale był też ważnym zawodnikiem defensywy, mimo tego że nie gra już kilka lat ja wciąż doskonale go pamiętam. Prawdziwa legenda !
0
Jeżeli Santos na coś umówił się z Barceloną to powinien dotrzymać słowa, natomiast jeżeli tak nie zrobił to powinny zostać wyciągnięte z tego konsekwencje.
0
Naprawdę wielka szkoda że jego piłkarska kariera tak się potoczyła. Niech spoczywa w pokoju.
0
Bardzo ciekawy wywiad, po przeczytaniu go mogę stwierdzić że Umtiti to bardzo sympatyczny gość.
0
Dobrze że udało się wyrwać te trzy punkty i to w samej końcówce, to musiały być emocje :).
0
Po co przepłacać i płacić nie wiadomo ile, jak można mieć równie dobrych i w dodatku dość młodych zawodników, takich jakich Barca kupiła w letnim oknie transferowym.
0
Pep w City zrobił nie mała czystkę na dzień dobry. Sporo zawodników odeszło przyszło też kilku nowych. Ciekawe jak po tak dużych zmianach kadrowych będzie wyglądała gra City.
0
Prawdziwa legenda. Akurat Cruyff w pełni zasłużył na tego typu wyróżnienie.
0
Niech tam się ogrywa i zaliczy dobry sezon, to na pewno wróci do Barcy.
0
Widać że chłopak bardzo dobrze radzi sobie na pozycji bocznego obrońcy. Oby taką formę utrzymywał jak najdłużej.
0
Skoro Neymar nie trenował jeszcze z zespołem a Messi będzie potrzebował odpoczynku, to jest dobra okazja do debiutu dla Paco, tym bardziej że rywal wydaje się być łatwy.
0
Bardzo dobry wywiad, widać że Robert to fachowiec i wie co robi.
Swoją drogą widać to po przeprowadzonych transferach, kupiliśmy sześciu dobrych zawodników i co najważniejsze nie wydaliśmy na nich jakiś zawrotnych kwot jakie ostatnio dominują na rynku transferowym, tylko kupiliśmy ciekawych zawodników za dobre pieniądze.
2
Lucho zaskakuje, naprawdę fantastyczne osiągnięcie. Naprawdę Lucho to świetny trener, wykonuje z zespołem kawał dobrej roboty, mam nadzieję że zostanie z Barceloną jak najdłużej.