0

Po meczu Realu Madryt można śmiało stwierdzić że te punkty wywalczone w meczu dzisiejszym są na wagę Mistrzostwa Hiszpanii.

0

Neymar radzi sobie w Barcelonie całkiem nieźle, jest tutaj dopiero drugi sezon a dziś miał swój jubileusz,mianowicie zdobył 50 bramek w barwach Barcy.
Mam nadzieję że będzie ich coraz więcej.

0

Valencia pięknie tak trzymać :) !

0

Brawo !
Pedro zaliczył świetne wejście, bramka bardzo efektowna.

0

Wspaniałe osiągnięcie Neymar'a, można tylko mu pogratulować tego wyniku i życzyć kolejnych trafień.

0

Koniec.

Dzisiejszy mecz może i nie wypadł najlepiej . Lecz myślę że było to spowodowane meczem z Bayernem który był wymagający i kosztował naszych zawodników dużo sił. Ale co najważniejsze udało się wygrać. Dobrze że udało się jeszcze podwyższyć wynik na 2:0, bo widać było że Real czasem próbował jakiś ataków z nadzieją na bramkę i remis w tym spotkaniu, jednak po drugiej bramce wiadomo było już kto zainkasuje komplet punktów :).

Bardzo piękna bramka Pedro, zaliczył świetne wejście z ławki.

Teraz można spokojnie czekać na rozwój wydarzeń w meczu Realu Madryt z Valencią.

0

Spokojnie, mecz jeszcze się nie skończył i myślę że w drugiej połowie coś się zmieni i uda się w końcu zdobyć bramkę.
Nasi piłkarze w środę zagrali świetny mecz z Bayernem i włożyli w niego mnóstwo siły i zaangażowania, więc nic dziwnego że dziś prezentują się trochę słabiej, myślę że mimo tego uda się dziś wygrać :).

2

Król jest tylko jeden !

0

Z City powinniśmy dać sobie radę a myślę że Messi odegra kluczową rolę w tym zwycięstwie.

0

W pełnie zgadzam się z Martino.

15

Znów można było zobaczyć jak Messi jest niezwykle ważną postacią w naszej drużynie.
Gdyby nie on to najprawdopodobniej stracilibyśmy dziś pierwsze punkty w sezonie.

0

Może Xavi coś zmieni w końcówce..

0

Przydałaby się jakaś indywidualna akcja Leo.

0

Dajcie spokój Munirowi chłopak gra dopiero swój drugi mecz w pierwszym zespole co prawda ten jest słabszy, ale to nie powód żeby zaraz całkowicie go przekreślać.

0

Kolego jeżeli nie podoba ci się moja opinia lub się z nią nie zgadzasz to po prostu jej nie komentuj lub zignoruj, a nie zaraz nazywasz visca dzieciakiem.

0

Pierwsza połowa słaba w wykonaniu naszych piłkarzy, ogólnie mecz nie jest za ciekawy liczę że Luis w przerwie dokona kilku zmian i zachęci piłkarzy do walki.

0

Jak dla mnie Alves to pierwszy kandydat do zmiany..

0

Messi ładnie szkoda że w słupek

0

Szkoda że nie wpadło..

0

Szkoda trochę bo bardzo liczyłem że jednak trafi na CampNou, no ale wolał zostać we Włoszech..

0

Oby Pique zagrał dzisiaj dobre spotkanie.
Skład prawie taki jakiego się spodziewałem, mam nadzieję że Neymar dostanie dziś szanse i zagra.

0

Piękne bramki
Brawo dla naszych Pań ;).

0

Mam nadzieję że Douglas pomoże drużynie w wywalczeniu kolejnych trofeów.

0

Na ocene to zdecydowanie za wcześnie, ale należy zaliczyć na plus to że klub spłaca swoje długi.

4

Wiecie jak Ronaldo nie potrafi dorównać Messiemu na boisku to próbuje poprawić to w mediach, ale te jego wypowiedzi i komentarze są beznadziejne, w ogóle szkoda czasu na czytanie tego..

7

Liczę dzisiaj od pierwszych minut na trio:
Munir
Messi
Neymar

2

Już nie mogę się doczekać tego meczu, dzisiaj tylko zwycięstwo Panowie :).

0

Po tak długiej przerwie spowodowanej kontuzją ciężko będzie Valdesovi znaleźć dobry klub i złapać dobrą formę..

Pozostaje życzyć mu powodzenia.

0

Jakim składem byśmy dziś nie zagrali trzeba zdobyć 3 punkty.

0

Dobrze że chłopaki w końcu znaleźli klub w którym mają szanse na regularne występy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?