misieq96
Dołączył/a: sierpień 2014
Gdańsk
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Po meczu Realu Madryt można śmiało stwierdzić że te punkty wywalczone w meczu dzisiejszym są na wagę Mistrzostwa Hiszpanii.
0
Neymar radzi sobie w Barcelonie całkiem nieźle, jest tutaj dopiero drugi sezon a dziś miał swój jubileusz,mianowicie zdobył 50 bramek w barwach Barcy.
Mam nadzieję że będzie ich coraz więcej.
0
Valencia pięknie tak trzymać :) !
0
Brawo !
Pedro zaliczył świetne wejście, bramka bardzo efektowna.
0
Wspaniałe osiągnięcie Neymar'a, można tylko mu pogratulować tego wyniku i życzyć kolejnych trafień.
0
Koniec.
Dzisiejszy mecz może i nie wypadł najlepiej . Lecz myślę że było to spowodowane meczem z Bayernem który był wymagający i kosztował naszych zawodników dużo sił. Ale co najważniejsze udało się wygrać. Dobrze że udało się jeszcze podwyższyć wynik na 2:0, bo widać było że Real czasem próbował jakiś ataków z nadzieją na bramkę i remis w tym spotkaniu, jednak po drugiej bramce wiadomo było już kto zainkasuje komplet punktów :).
Bardzo piękna bramka Pedro, zaliczył świetne wejście z ławki.
Teraz można spokojnie czekać na rozwój wydarzeń w meczu Realu Madryt z Valencią.
0
Spokojnie, mecz jeszcze się nie skończył i myślę że w drugiej połowie coś się zmieni i uda się w końcu zdobyć bramkę.
Nasi piłkarze w środę zagrali świetny mecz z Bayernem i włożyli w niego mnóstwo siły i zaangażowania, więc nic dziwnego że dziś prezentują się trochę słabiej, myślę że mimo tego uda się dziś wygrać :).
2
Król jest tylko jeden !
0
Z City powinniśmy dać sobie radę a myślę że Messi odegra kluczową rolę w tym zwycięstwie.
0
W pełnie zgadzam się z Martino.
15
Znów można było zobaczyć jak Messi jest niezwykle ważną postacią w naszej drużynie.
Gdyby nie on to najprawdopodobniej stracilibyśmy dziś pierwsze punkty w sezonie.
0
Może Xavi coś zmieni w końcówce..
0
Przydałaby się jakaś indywidualna akcja Leo.
0
Dajcie spokój Munirowi chłopak gra dopiero swój drugi mecz w pierwszym zespole co prawda ten jest słabszy, ale to nie powód żeby zaraz całkowicie go przekreślać.
0
Kolego jeżeli nie podoba ci się moja opinia lub się z nią nie zgadzasz to po prostu jej nie komentuj lub zignoruj, a nie zaraz nazywasz visca dzieciakiem.
0
Pierwsza połowa słaba w wykonaniu naszych piłkarzy, ogólnie mecz nie jest za ciekawy liczę że Luis w przerwie dokona kilku zmian i zachęci piłkarzy do walki.
0
Jak dla mnie Alves to pierwszy kandydat do zmiany..
0
Messi ładnie szkoda że w słupek
0
Szkoda że nie wpadło..
0
Szkoda trochę bo bardzo liczyłem że jednak trafi na CampNou, no ale wolał zostać we Włoszech..
0
Oby Pique zagrał dzisiaj dobre spotkanie.
Skład prawie taki jakiego się spodziewałem, mam nadzieję że Neymar dostanie dziś szanse i zagra.
0
Piękne bramki
Brawo dla naszych Pań ;).
0
Mam nadzieję że Douglas pomoże drużynie w wywalczeniu kolejnych trofeów.
0
Na ocene to zdecydowanie za wcześnie, ale należy zaliczyć na plus to że klub spłaca swoje długi.
4
Wiecie jak Ronaldo nie potrafi dorównać Messiemu na boisku to próbuje poprawić to w mediach, ale te jego wypowiedzi i komentarze są beznadziejne, w ogóle szkoda czasu na czytanie tego..
7
Liczę dzisiaj od pierwszych minut na trio:
Munir
Messi
Neymar
2
Już nie mogę się doczekać tego meczu, dzisiaj tylko zwycięstwo Panowie :).
0
Po tak długiej przerwie spowodowanej kontuzją ciężko będzie Valdesovi znaleźć dobry klub i złapać dobrą formę..
Pozostaje życzyć mu powodzenia.
0
Jakim składem byśmy dziś nie zagrali trzeba zdobyć 3 punkty.
0
Dobrze że chłopaki w końcu znaleźli klub w którym mają szanse na regularne występy.