0

Myślę że nie tylko Abidal sobie tego nie wyobraża, ale też wszyscy ludzie związani z klubem. Messi przez swoje wszystkie lata gry dla Barcy stał się bez dwóch zdań symbolem tego klubu i przyjdzie kiedyś taka chwila że będzie musiał opuścić zespół, ciężko to sobie wyobrazić, ale to jeszcze nie teraz :). Myślę że Leo spokojnie zaliczy jeszcze kilka dobrych sezonów w Barcelonie.

0

Kadra naprawdę jest szeroka, mam nadzieję że Rafinha znajdzie w niej swoje miejsce i będzie grał.

0

Dobrze że już w czwartek, bo trochę długo to trwa.

0

Tracimy kolejnego zawodnika na skutek kontuzji..Te przerwy reprezentacyjne..

1

Myślę że Paco dobrze wybrał, Barcelona to dobry kierunek dla niego. Będzie miał możliwość grania i rywalizowania o pierwszą jedenastkę z najlepszymi zawodnikami, oraz będzie mógł się jeszcze piłkarsko rozwinąć tutaj będzie do tego bardzo dobre warunki.

1

Dobrze że już wrócił do treningów, niech się wykuruje na 100 % i wraca do gry.

0

Dobrze że trener Argentyny nie powołał Leo na to spotkanie i dał mu wolne. Teraz w klubie będzie miał trochę czasu na odpoczynek i miejmy nadzieję że jak najszybciej pokona ten ból.

0

Sporo racji jest w jego wypowiedzi. Między innymi jeżeli chodzi o Pique, naprawdę w każdym meczu daje z siebie wszystko.

0

Myślę że skoro Leo nie jest w pełni gotowy, to nie ma potrzeby ryzykować jakiejkolwiek kontuzji. Tym bardziej że rywal nie jest wymagający i reprezentacja bez Leo spokojnie powinna wygrać to spotkanie.

0

Patrząc na terminarz to faktycznie jest sporo spotkań do rozegrania w tym miesiącu, aczkolwiek myślę że przy obecnej kadrze jaką dysponuje Barcelona nie będzie większego problemu dla Lucho z wyborem odpowiedniej jedenastki. Widać że rotacja będzie potrzebna.

0

Digne pomimo tego że ma jeszcze pewne braki, to i tak teraz jest bardzo dobrym zawodnikiem. W Barcelonie z pewnością jeszcze się rozwinie piłkarsko. Także Alba wreszcie będzie miał poważnego konkurenta na swojej pozycji, także będzie musiał się postarać żeby Digne nie wygryzł go ze składu i żeby czasem rolę się odwróciły.

0

Jak widać nie każdy zawodnik poradził sobie z presją jaka wiąże się z noszenia koszulki z numerem 2.

0

Dobrze że ostatecznie Messi zdecydował się na powrót do kadry. Bez niego nie byłaby to już taka sama reprezentacja. Mam nadzieję że teraz wrócił jeszcze silniejszy i Argentynie uda się odnieść sukces na najbliższej wielkiej imprezie.
A tak ogólnie mówiąc to osoby które chwalą, bądź krytykują grę Argentyny nie powinni tylko i wyłącznie skupiać się na Messim. Tak jak kilku zauważyło że jeżeli Argentyna wygrywa to chwalą Leo, natomiast jak przegrywa to całą winę zrzucają na niego. Przecież reprezentacja to nie tylko Messi, to przecież cała drużyna, jedenastu zawodników, więc oceniając grę trzeba patrzeć przez pryzmat całej drużyny a nie tylko jednego zawodnika. Przecież Messi jest tylko człowiekiem i każdemu zdarzają się czasami słabsze dni, ale jak widać niektórzy o tym zapominają.

0

Naprawdę dobry pomysł z takim miesięcznym podsumowaniem formy zawodników. Można dość szczegółowo zapoznać się z poszczególnymi statystkami piłkarzy i przeczytać krótkie podsumowanie każdego z nich.

Moim zdaniem to bardzo dobry pomysł z taki miesięcznym podsumowaniem !

0

Widać że facet ma strasznego pecha, dopiero co trafił do nowego klubu i niemal od razu kontuzja..

0

Widać że Neymar w swojej reprezentacji wyrasta na kluczową postać, cieszę się że gra tak dobrze mu wychodzi.

0

Jak widać gra w przewadze nie zawsze jest tak łatwa jakby mogło się wydawać na pierwszy rzut oka.

0

Bez Leo ta reprezentacja nie byłaby już taka jak wcześniej. Rozumiem jego niezadowolenie to musi być strasznie irytujące kiedy jesteś tak blisko trofeum a w końcowym rezultacie ucieka ci ono sprzed nosa. Dobrze że zdecydował się na powrót do reprezentacji, miejmy nadzieję że wrócił jeszcze silniejszy i Argentyna wreszcie wywalczy trofeum na wielkiej imprezie.

0

Wrócił lider i od razu widać to także na boisku.

0

No faktycznie :) z tego wszystkiego zapomniałem o Danim, mój błąd.

0

Jak widać strona fcbarca.com działa 24h na dobę :).

Całkiem udany debiut nowego trenera Hiszpanów, ciekawe jak dalej będzie spisywała się ta reprezentacja pod jego wodzą.

0

Widać że Neymar radzi sobie coraz lepiej z rolą głównej postaci w reprezentacji Brazylii. Także widać że potrafi wsiąść ciężar gry na siebie.

0

Szkoda.. mam nadzieję że to nic poważnego i wróci jak najszybciej do gry.

0

Co prawda to tylko mecz towarzyski, ale zwycięstwo jak najbardziej cieszy. Myślę że debiut nowego trenera jak najbardziej udany.

0

Bardzo dobry artykuł, brawa dla jego autora.
Bardzo ciekawe podsumowanie, muszę powiedzieć że w każdej kwestii zgadzam się z autorem. Te okienko transferowe jest dla Barcelony jak najbardziej udane, udało nam się wzmocnić i odmłodzić kadrę ciekawymi zawodnikami. Także ważne jest to że żadne z kluczowych zawodników nie opuścił zespołu, co sprawia że nasz zespół jest naprawdę silny. Myślę ze ten sezon może być naprawdę dla Barcelony udany.

2

Miejmy nadzieję że chłopaki dostaną swoją szanse do pokazania się w LM i dostaną przynajmniej kilkanaście minut.

0

Dobra i konkretna wypowiedź, ciekaw jestem co ten trener osiągnie z reprezentacją Argentyny.

0

No proszę jak to szybko zleciało.. Już 20 lat od tamtej chwili

0

Myślę że Jasper również zdaje sobie z tego sprawę że w Barcelonie nie będzie łatwo, ma przecież w bramce godnego rywala do rywalizacji o pierwsze miejsce w bramce. Ale Jasper jest tak ambitny że myślę że szykuje się nam dobra rywalizacja w bramce.

0

No,no Denis Suarez z szóstką na plecach, ciekawe jak będzie się spisywał z tym numerem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?