misieq96
Dołączył/a: sierpień 2014
Gdańsk
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Zarząd wykonał naprawdę świetną robotę podczas tego okienka. Myślę że śmiało można zaliczyć je do najlepszego okienka od lat.
0
Myślę że taka właśnie rewolucja w składzie była nam potrzebna. Mamy w składzie teraz młodych, ambitnych zawodników, którzy pewnie z czasem będą stawać się jeszcze lepsi. Na uwagę zasługuje również to że podczas okienka żaden z kluczowych zawodników nie opuścił zespołu i tylko się wzmacnialiśmy, to również duży plus.
0
Trzeba przyznać że naprawdę nasza nowa kadra wygląda imponująco. Na papierze wygląda to naprawdę dobrze, ale myślę że na boisku będzie wyglądać to jeszcze lepiej.
0
Messi jak zwykle pokazał klasę, swoim jedynym trafieniem w tym spotkaniu zapewnił zwycięstwo Argentynie.
0
Powrót Luiza do Chelsea jest sporym zaskoczeniem, ale kwota za jaką wrócił zaskakuje chyba jeszcze bardziej ;d.
0
Barcelona należy do czołówki najlepszych zespołów klubowych, można nawet powiedzieć że jest jednym z najlepszych, więc nic dziwnego że tak wielu zawodników chce tu grać i chcąc tu przyjść niemalże z marsu odrzucają oferty innych klubów. To pokazuje jakim Barca jest klubem i jak wielu piłkarzy chciało by tutaj grać.
Co do Digne to wreszcie będziemy mieli solidnego zmienika Alby, w razie czego zawsze trener ma możliwość wyboru.
0
Jeżeli w pierwszej drużynie nie dostawali by tyle szans na grę ile oczekiwali to wypożyczenie jest dobrym pomysłem. Tacy zawodnicy potrzebują grać regularnie, a co za tym idzie ogrywać się i łapać doświadczenie. To może im tylko pomóc w dalszym rozwoju, oby dobrze sobie poradzili.
13
Czytając te wypowiedzi Jaspera widać od razu że z tego transferu jest bardzo zadowolony. To dobrze że stawia przed sobą tak ambitne cele i mierzy wysoko. Jeżeli będzie tak postępował jak zapowiada, to naprawdę rywalizacja w bramce może w tym sezonie wyglądać ciekawie.
0
Widać że Jasper miewał w swojej karierze lepsze momenty gdzie bronił dobrze, a także gorsze gdzie zdarzały mu się błędy. Na chwilę obecną moim zdaniem jest nieco słabszy od Ter Stegena, ale jeżeli będzie pracował i ciężko trenował to może podciągnie jeszcze swoje umiejętności. Myślę że na zmiennika będzie pasować, aczkolwiek wygrać rywalizację z Ter Stegenem będzie mu ciężko, ale tak jak wspomniałem wcześniej jeżeli będzie dobrze trenował i się postara to wszystko jest możliwe, zobaczymy jak to się potoczy.
0
Zapowiada się naprawdę ciekawe starcie. City dokonało tego lata ciekawych wzmocnień i teraz pod wodzą Pepa mogą być naprawdę groźni. To już nie będzie te same City co kilka lat temu, pod wodzą Pepa mają szanse na sukcesy nie tylko w Lidze Mistrzów.
0
Jak na piłkarza w takim wieku tyle trafień to dobre osiągnięcie, miejmy nadzieję że w Barcelonie dostanie swoją szansę i znacznie poprawi swój dotychczasowy dorobek strzelecki.
0
Teraz po przeczytaniu tego raportu kadrowego, myślę że śmiało mogę stwierdzić że nasz skład jest bardzo solidny i w miarę wyrównany. Myślę że to może być atut Barcelony w tym sezonie mając na względzie duży natłok spotkań jaki będzie obecny podczas tego sezonu.
Poza tym mamy w kadrze też kilku wszechstronnych zawodników, którzy są w stanie zagrać na kilku pozycjach. Z taką kadrą jaką posiada Barcelona na chwilę obecną, myślę że spokojnie możemy walczyć o trofea na wszystkich frontach :).
5
Chłopak ostatnio naprawdę poczynił postępy co widać gołym okiem. Można dostrzec też że na prawej obronie radzi sobie bardzo dobrze, naprawdę skromny i pracowity chłopak. Oby tak dalej :) !
0
Dobra godzina w sobotnie popołudnie akurat, dobra pora na obejrzenie meczu Barcelony, dobrze że nie musimy grać na przykład o 12, czy też 13. Chociaż pewnie i tak w ciągu sezonu przyjdzie nam o tych dziwnych porach zagrać..
0
No szkoda że nie otrzymał powołania, w pierwszych meczach tego sezonu widać było że gra dobrze i zaliczył nawet asystę w ostatnim meczu, więc tym bardziej nie rozumiem czemu nie dostał powołania..Ale myślę że mało kto jest w stanie to zrozumieć.
0
Niech chłopaki trenują.. ;d
1
Teraz można powiedzieć że mamy naprawdę dobrą i szeroką kadrę. Faktem jest że, ci zawodnicy którzy przyszli w tym okienku do Barcelony mają pełnić głównie rolę zastępców za graczy pierwszego składu.
Ale myślę że w tym sezonie będziemy mieli spory natłok spotkań i Lucho, mając w głowie to że ma już solidnych zmienników będzie dawał im szanse do gry i z pewnością każdy z nowo zakupionych graczy dostanie swoją szansę żeby się wykazać. A mając jeszcze w pamięci to że sprowadzeni zawodnicy są stosunkowo młodzi, to mogą jeszcze bardziej się rozwinąć i wskoczyć na dobre do pierwszej jedenastki.
Także myślę że z taką kadrą jaką mamy na chwilę obecną, to klubowa gablota trofeów zwiększy się po zakończeniu tego sezonu :).
2
Dobrze że udał się na wypożyczenie, niech tam się ogrywa i nabiera doświadczenia, chłopak ma talent i miejmy nadzieję że będzie rozwijał się we właściwym kierunku.
0
Patrząc na to jak teraz mamy szeroką kadrę to faktycznie może być ciężko o regularną grę Rafinhi. Może szansę w jakiś pojedynczych meczach by od trenera otrzymał, ale z pewnością taki zawodnik jak Rafinha chce grać regularnie przez cały sezon, więc w tej sytuacji wypożyczenie do jakiegoś klubu grającego w LaLiga to dobry pomysł według mnie.
0
Widać że największym zainteresowaniem cieszy się transfer Alcacera do Barcelony, według mnie to bardzo dobry zawodnik i będzie dobry jako zmiennik dla MSN.
Jeżeli chodzi o Isco, to moim zdaniem taki klub może być dla niego zwyczajnie za 'mały'. Isco to bardzo dobry zawodnik o wysokich umiejętnościach i zdecydowanie lepiej byłoby gdyby trafił do Tottenhamu, zagrałby w Lidze Mistrzów i miałby okazję sprawdzić się w Premier League.
0
Oczywiście takie filmiki w pełnie nie oddają jego umiejętności, będziemy mogli go dopiero oceniać po kilku zagranych meczach. Ale myślę że w Barcelonie także pokaże coś ciekawego.
1
Jego dużym atutem jest to że może grać na kilku pozycjach, ale oczywiście to że poczynił spory progres pod wodzą Enrique i staje się coraz lepszym zawodnikiem to oczywiście widać. Oby tak dalej.
0
Teraz gdy w składzie mamy Paco, to faktycznie dla Munira zabrakło miejsca. W tej sytuacji wypożyczenie do Valencii to dobra opcja, będzie miał na pewno więcej szans do gry niż miałoby to miejsce u nas i może jeszcze przy okazji się rozwinie.
1
No cóż w Barcelonie mu nie wyszło, mam nadzieje że w Sportingu się odnajdzie i przede wszystkim będzie grał.
2
To okienko transferowe myślę że można zaliczyć do bardzo udanych. Patrząc na to jakich zawodników udało się pozyskać naprawdę można być zadowolonym. Ja osobiście bardzo się z tego faktu cieszę, że przede wszystkim udało się odmłodzić Barcelonie skład kupując fajnych i perspektywicznych zawodników. Drugą sprawą jest cena za jaką udało się klubowi kupić wszystkich sześciu zawodników, która jest moim zdaniem całkiem adekwatna co do ich umiejętności.
Tym samym za nieco ponad 120 milionów udało nam się wzmocnić i odmłodzić sporą cześć składu. Jestem zdecydowanie zwolennikiem takiego rozwiązania, niż na przykład wydawaniu 105 milionów na jednego zawodnika (Pogba), co jest według mnie ceną absurdalną. Poza tym jak już wcześniej podkreśliłem zawodnicy są jeszcze młodzi, więc z pewnością poczynią jeszcze spory progres i staną się jeszcze lepsi niż są na chwilę obecną a lepszego miejsca do tego niż FC Barcelona chyba nie ma :).
Także podsumowując, myślę że naprawdę dobre okienko Barcelony, udało się ściągnąć ciekawych i perspektywicznych zawodników, za w miarę rozsądne pieniądze. Brawa dla zarządu za wykonaną pracę !
0
Widać że z Valencią dobrze Barcelonie robi się interesy. Tak naprawdę to przez te kilka lat całkiem dobrych zawodników udało się od nich wyciągnąć. Miejmy nadzieję że ci niedawno sprowadzeni spełnią pokładane w nich nadzieję.
0
Jak dla mnie transfer trafiony, cieszę się że to właśnie Alcacer do nas trafił. Zawodnik sporo czasu gra w lidze hiszpańskiej, więc jest ograny i wie jak tu się gra, poza tym cena jak najbardziej w porządku, można nawet powiedzieć że bardzo atrakcyjna.
Jak dla mnie bardzo dobry zmiennik dla MSM, życzę mu jak najwięcej goli :).
2
Weźcie płaczki przestańcie wreszcie biadolic nad tym Realem i tym kogo wylosował. Jak będę miali odpaść to i Wolfsburg ich pokona bez problemu. A Wy lepiej skupcie się nad tym kogo wylosowała Barca i nad tym że to nie będzie łatwy dwu mecz.
21
Mam nadzieję że sędzie oznajmi jutro że strajk się nie odbędzie i sezon zostanie normalnie dograny do końca. Trzeba tą sprawę jak najszybciej zamknąć żeby nie ciągnęła się przez długi czas.
0
Ale ta statystyka nie zmienia faktu że zwycięstwo w finale będziemy musieli sobie wywalczyć.