8

Rzadko komentuje na FCBarca.com, to dlatego że po takim meczu jak dziś jak widzę takie komentarze to nie wiem co myśleć.
Po meczu z PSG do dziś większość zastanawiała się czy nie byłoby lepiej żeby jednak Enrique został na ławce trenerskiej Barcy, widziałem sporo komentarzy na ten temat. Dziś po wpadce z Deportivo nagle sytuacja diametralnie się zmieniła większość chce jego zwolnienia, to samo z piłkarzami po historycznym awansie z PSG wszyscy wychwalali ich pod niebiosa, dziś już dno,kompromitacja i żenada.
Ręce opadają jak się czyta coś takiego, mało jest tu osób, którzy mówią do rzeczy i mają coś ciekawego do powiedzenia.

Po takim meczu jak z PSG, gdzie wszyscy zasuwali jak maszyny i nie odpuszczali nawet na moment, to nie ma w tym nic dziwnego że dziś stracili punkty. Nie ma w tym przynajmniej jakiejkolwiek sensacji. Większość z nich tego pamiętnego wieczoru gdy wywalczyli awans wspięła się na szczyt możliwości. Więc nie panikujcie po jednym meczu i nie wydawajcie pochopnych werdyktów, poczekajcie do końca sezonu i wtedy ewentualnie oceniajcie.

VeB !

0

Miejmy nadzieję że niedługo w końcu się przełamią i strzelą, przynajmniej jedną. Swoją drogą Mashe dość długo czeka na swojego pierwszego gola, oby udało mu się strzelić.

0

Myślę że po takim wspaniałym meczu jaki zagrali z PSG, to jutro przewiduje spokojne i wysokie zwycięstwo.

0

Trzeba przyznać że konkretny facet z niego, za to go lubię.

2

Widać że był to bardzo dobry transfer, Ivan jest naprawdę dobrym zawodnikiem, jeszcze niedawno przedłużył kontrakt z Barcą. Oby grał u nas jak najdłużej.

0

Ja życzę Paco w Barcelonie jak najlepiej i wierzę że spełni oczekiwania kibiców i pokaże wszystkim że naprawdę jest dobrym zawodnikiem.

0

Dobrze że Neymar wrócił już do Barcy i trenuje z kolegami, liczę że niedługo wróci go gry w pierwszym składzie, bo teraz po powrocie z kadry będzie musiał trochę odpocząć.

0

Musze przyznać że zawodnicy bardzo szybko wrócili do zdrowia. Myślę jednak że nie warto w takim meczu z Deportivo ryzykować ich zdrowia tylko dać im się zregenerować i odpocząć i w spokoju wrócić do występów w pierwszej jedenastce.

0

Myślę że niedługo znajdziemy nowego sponsora i w dodatku dostaniemy dobrą kasę od niego. Ale nazwy zmiany stadionu nie mogę sobie wyobrazić, tyle lat było Camp Nou i teraz ma się zmienić na rzecz jakiegoś sponsora ? Trochę dziwne słyszałem że wiele klubów tak robi, ale Barcelona według mnie to coś więcej niż tylko klub piłkarski i powinna zachować obecną nazwę.

5

Plan Xavi'ego bardzo mi się podoba. Liczę że kiedyś zobaczymy byłe legendy klubu na stanowiskach w Barcelonie. To byłoby coś wspaniałego.

0

Villa też był świetnym napastnikiem i w dodatku pozyskanym z Valencii, miejmy nadzieję że Paco będzie równie dobry co David :).

0

Myślę że w tej chwili jest w takiej formie że rekord ten jest jak najbardziej w jego zasięgu, patrząc jeszcze na jego wiek wydaje się to jak najbardziej realne.

0

Myślę że trzeba przedłużyć kontrakt z Leo i nie czekać na ostatnią chwilę, bo to może być ryzykowne. Swoją drogą myślę że Leo jednak zostanie w Barcelonie do końca swojej piłkarskiej kariery, bo przez tyle lat gry to stał się już ikoną tego klubu.

2

Prawdziwy mistrz w swoim fachu. Nigdy nie zapomnę jego występów w Barcelonie i tych wspaniałych rajdów z piłką i pięknych bramek !

0

Może być, mi nawet się podoba.

0

Byłoby fajnie jakby byli zawodnicy Barcy obejmowali stanowiska w klubie w tym aspekcie moglibyśmy tak jak mówi Xavi naśladować Bayern.

0

Jeżeli chłopak zdecyduje się już na poważne granie w piłkę, to myślę że przynajmniej na początku będzie miał ciężko bo zawsze będzie porównywany do swojego ojca. Ale miejmy nadzieję że po swoim ojcu odziedziczył choć trochę piłkarskiego talentu.

0

Dobrze że Messi wrócił już do treningów. Ja jednak uważam że w sobotę powinien odpocząć, rywal wydaje się łatwy, poza tym mamy kim zastąpić Leo, więc myślę że nie ma potrzeby ryzykować zdrowia Messiego. Lepiej będzie jak wróci w pełni sił na wtorkowy mecz Ligi Mistrzów.

0

Szybko ten czas leci.. nie dawno pamiętam jak debiutował na Camp Nou a tu już sto występów w Barcelonie. Trzeba przyznać że jak na prawie sto występów statystyki ma wprost imponujące, a patrząc na formę Suareza to na pewno na tym nie poprzestanie i te statystyki będzie systematycznie poprawiał. Moim zdaniem Suarez to najlepsza 9 nie tylko w Barcelonie, ale też na świecie.

3

Okładka Mundo naprawdę dobra :D.

0

Widząc Ronaldinho na tym zdjęciu od razu przypominają mi się jego występy w Barcelonie, te wspaniałe rajdy z piłką i te piekne bramki. Cóż to były za czasy..

0

Mając taki diament w składzie trzeba o niego dbać. Myślę że jeżeli Roberto będzie dalej trzymał taką formę, to naprawdę ten sezon będzie należał do niego.

0

Swoją drogą ja bardziej cieszę że z tego że na Camp Nou trafił właśnie Digne a nie Guerreiro.

0

Dobrze że Barcelona otwiera się na nowe wyzwania, jak tak dalej pójdzie to niedługo Barca opanuje cały świat :D.

0

Umtiti naprawdę zaliczył dobry początek sezonu, mając koło siebie na boisku takiego partnera jak Pique Francuz może się sporo od niego nauczyć i stać się jeszcze lepszym zawodnikiem.

0

Widać że wszystkie nowe nabytki Barcy podczas tego okienka po prostu palą się do gry i widać że są bardzo pracowici i ambitni, nie inaczej jest w przypadku Paco. Ciekawe kiedy zaliczy swój debiut w pierwszym składzie Barcy.

0

Myślę że przedłużenie umowy z Enrique to tylko kwestia czasu. Luis i tak podczas swojej pracy osiągnął bardzo dużo z drużyną, oraz zdobył ważne trofea. Ten sezon również zapowiada się niezwykle ciekawie i pewnie nasza klubowa gablota trofeów ulegnie zwiększeniu po tym sezonie. Naprawdę Luis to świetny trener który pasuje do Barcelony i powinien zostać tu jak najdłużej, Myślę że zakończenie sezonu to dobry termin na rozpoczęcie rozmów o nowej umowie.

0

Alaves to nie jest jakiś wymagający rywal, bez Leo spokojnie sobie z nimi poradzimy. Lepiej będzie jak będzie w pełni gotowy na pierwsze starcie w Lidze Mistrzów.

0

No Roberto naprawdę pokazuje w tym sezonie że będzie jednym z kluczowych graczy zarówno w Barcelonie jak i reprezentacji. Oby tak dalej !

0

Wielka szkoda, miał tak dobry początek sezonu. Miejmy nadzieję że po powrocie do gry będzie trafiał tak jak przedtem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?