1

Z bólem serca patrzy się teraz na to wszystko co stało się w ostatnich latach z Barceloną. Ale tak naprawdę niedbałe zarządzanie tak wielkim klubem, polityka transferowa (a w zasadzie jej brak) musiały kiedyś przynieść konsekwencje. Niestety są one dość przykre dla wszystkich. Mam nadzieję, że uda się klubowi wyjść z tego dołka i jakoś ogarnąć ten bałagan.

8

Dla Modricia naprawdę szacunek. Dobrze, że są jeszcze na świecie piłkarze tacy jak on, którzy nie idą ślepo za pieniędzmi i potrafią pokazać charakter i dowieźć, że za pieniądze nie można kupić wszystkiego. Dla mnie legenda.

0

Szkoda, że Brozović nie porozumiał się z Barceloną i ostatecznie wybierze pewnie Arabie. Ten transfer miałby dla mnie zdecydowanie więcej sensu i był bardziej opłacalny moim zdaniem, niż ściąganie 34-letniego Parejo..

2

Myślę, że zamiast sprzedawać liderów takich jak De Jong, to lepiej żeby klub postarał się sprzedać piłkarzy którzy faktycznie poziomem są słabsi i powinni odejść z klubu. Sprzedaż De Jonga powinna być opcją ostateczną, aczkolwiek byłaby to ogromna strata dla klubu tracąc takiego piłkarza jak Frankie. Mam nadzieję, że klub do sierpnia wypchnie stąd kogo trzeba.

0

Chora sytuacja, żeby prowizja w tym przypadku dla ojca piłkarza była jeszcze większa od samej kwoty odstępnego jakiej oczekuje się za zawodnika. No ale jak wiemy takich pazernych tatuśków którzy chcą wykorzystać okazję do zarobku było już dużo.. także w tym przypadku można mieć już pewność, że do nas nie trafi.

3

Myślę, że ostatnie zdanie tego artykułu w pełni oddaje sens sprowadzenia Romeu do Barcy.

1

No to chyba wszystko mamy jasne.. swoją drogą to aż dziw bierze jak wielu piłkarzy w tym okienku ciągnie do Arabii. Poza zarobieniem tam ekstra kasy nie widzę więcej argumentów dla których piłkarze mieliby się tam przenosić.

1

Aż łezka się w roku kręci jak przypomnę sobie tamte czasy i grę Borussi. Z tamtych świetnych czasów pozostały już tylko wspomnienia.. Ale mam nadzieję, że współpraca między Gundo a Lewym zaowocuje w jeszcze większą ilość zdobywanych goli. Bo trzeba przyznać, że po tym transferze nasza pomoc będzie wyglądać naprawdę nieźle.

1

Oby tylko cała ta sytuacja skończyła się szczęśliwie i udało się Gundo zarejestrować. Gdybyśmy przez coś takiego mieli stracić takiego zawodnika, to byłaby prawdziwa strata.

0

@Magicc89PL Lepiej bym tego nie ujął :D.
Jeżeli taki ruch ze strony Barcy faktycznie stałby się faktem, na pewno nie nazwał bym tego wzmocnieniem.

1

Jak dla mnie 5tka byłaby spoko :D

0

Szkoda, że jego historia w Barcelonie zakończyła się w ten sposób. Oby znalazł sobie klub w którym będzie miał szansę na regularną grę.

2

Mam nadzieję, że z Barceloną też osiągnie kolejne sukcesy w swojej karierze.

15

Fajnie byłoby go zobaczyć jeszcze w tym okienku w Barcelonie. Sama kwota zarobków za rok gry wydaje się sensowna.

5

Patrząc na to co prezentował w City i jak kluczową postacią był w minionym już sezonie, to liczę na to, że sporo jakości wniesie do naszej drużyny. Myślę, że dobrze będzie mieć w kadrze tak doświadczonego zawodnika jak Gundogan będzie to też dodatkowa wartość dla naszych młodych zawodników którzy z pewnością będą mieli się od kogo uczyć.

6

Dobrze zaczyna się ten tydzień.
Witamy w Barcelonie :D.

0

Faktycznie źle się wyraziłem. Chodziło mi bardziej o to że popełniając te błędy udało nam się jednak wygrać. I nie przeszkodziły one w zwycięstwie.

0

Dobrze że udało nam się wygrać to spotkanie, chociaż nie było łatwo. Rywal pokazał się z dobrej strony i trochę napędził stracha Barcelonie strzelając dwie bramki.
Nasza ofensywa pokazała się z dobrej strony w tym meczu, mieli dużo dobrych sytuacji i część z nich udało się wykorzystać. Szkoda mi tylko jednego że Neymar nie strzelił bramki, widać było że mu zależy miał mnóstwo rajdów, dryblingów ale za każdym razem czegoś zabrakło. Widać że Neymar na chwilę obecną jest w dobrej formie, gdyby tego dnia wykazał się lepszą skutecznością mogliśmy wygrać znacznie wyżej. Ale z pewnością swój występ może zaliczyć do udanych, najpierw świetny wyrzut z autu do Suareza, który wykorzystał okazję i strzelił bramkę, potem asysta przy golu Gomesa. Także Neymar na duży plus po tym meczu.
Jedynie w grze obronnej zdarzało się kilka błędów, ale na szczęście nie odegrały one dużego wpływu na końcowy wynik. Było kilka groźnych kont ze strony Valencii, ale na szczęście udało się z nich wyjść Barcelonie obronną ręką. Także cały czas dotrzymujemy kroku Realowi i mamy szansę na tytuł, teraz najważniejsze żeby do czasu El Clasico nie zaliczyć żadnej wpadki a potem w pojedynku z Realem wygrać to spotkanie i będzie naprawdę dobrze : ).

VeB !

0

Muszę powiedzieć że Iniesta zagrał dobre spotkanie, posłał parę groźnych piłek, takich w swoim stylu i naprawdę dobrze się go oglądało.

2

Wiem że przygoda Gomesa z Barcą nie układa się tak jak wiele z nas oczekiwało. Wczoraj wszedł na boisko i wcale nie zagrał tak źle, udało mu się nawet strzelić bramkę, ktoś zaraz powie że w takiej sytuacji to każdy by strzelił. Ok, ale obecna sytuacja wcale mu tego nie ułatwia, został tutaj ściągnięty jako zastępca Xaviego. I ciężko będzie mu zastąpić takiego zawodnika, tym bardziej fani mu w tym nie pomagają, te wczorajsze gwizdy przy jego wejściu na murawę nie powinny mieć miejsca. Wiem że może nie gra na miarę oczekiwań, ale to nie powód do takiego zachowania, to na pewno nie ułatwi mu powrotu do formy, jak nawet ze strony kibiców nie będzie czuł wsparcia. Moim zdaniem trzeba dać mu szansę, w następnym sezonie przyjdzie nowy trener może przy nim Gomes nabierze wigoru i zacznie grać lepiej.

2

Mam nadzieję że ten gol będzie przełomem w jego karierze w Barcelonie i doda mu wiary w siebie !

0

Pare razy w tym spotkaniu było ciekawie pod naszą bramką, kiedy rywale wychodzi prawie że sam na sam z Ter Stegenem. Jednak w kilku okazjach udało się uniknąć starty bramki. Tak jak większość z was zaznaczyła ja również uważam że na dłuższą metę to ustawienie się nie sprawdzi. Poza tym wczoraj nadzialiśmy się na kilka groźnych kontr ze strony właśnie Valencii. Gdyby rywal był silniejszy i umiał to wykorzystać, mogłoby być ciężko. Myślę że powinniśmy wrócić do 4-3-3.

0

Przypuszczałem że padnie czwarta bramka, ale że jej strzelcem będzie właśnie Gomes to się nie spodziewałem. Ale dobrze że mu się udało, chciałbym żeby to trafienie było punktem zwrotnym w grze Portugalczyka i dodało mu trochę wiary w siebie i odwagi. Oby teraz szło mu lepiej.

0

Juve w tym sezonie jest uważane za jednego z wielu faworytów do zwycięstwa w Lidze Mistrzów. Nie ma w tym nic dziwnego, to naprawdę świetna drużyna z aspiracjami. Barca będzie musiała zagrać bardzo dobre dwa spotkania żeby pokonać Juve. Co ważne pierwszy mecz gramy na wyjeździe, więc dobrze będzie jeżeli przywieziemy stamtąd dobry wynik.

0

Powiem że losowanie było ciekawe, co najważniejsze trochę inne niż wcześniejsze i tym razem nie mamy dobrze już znanych niektórych par. Niezwykle ciekawie zapowiada się starcie Dortmundu z Monaco. Są to dwa zespoły prezentujące podobny poziom,obie drużyny posiadają w swoim składzie młodych i zdolnych zawodników, także naprawdę interesujące starcie.

Co do rywala Barcelony, myślę że trafiliśmy na mocnego przeciwnika. Juve ligę ma już praktycznie wygraną, więc teraz pewnie główny nacisk położy na Ligę Mistrzów. Podejrzewam że wszelką cenę będą chcieli pokonać nas i tak łatwo nie dadzą się wyeliminować. Jedno jest pewne że czeka nas naprawdę ciężki dwumecz, Juve to silna i przede wszystkim solidna drużyna, ale mam nadzieję że to Barca wyjdzie zwycięsko z tego starcia i awansuje do dalszej fazy rozgrywek.

0

Ponoć oprócz Unzue, jako ewentualnego trenera Barcy rozważa się jeszcze Valverde, gdzieś tak czytałem. Ale na ostateczne wyjaśnienie pozostanie nam jeszcze trochę poczekać.

0

Prawdziwa legenda. Mam nadzieję że po zakończeniu kariery zawodniczej znajdzie sobie jakieś zajęcie w klubie i zostanie z Barcą na kolejne lata.

0

Jak widać nawet najlepszym zdarzają się słabsze dni, ale nie ma się co załamywać, trochę spotkań do końca kampanii jeszcze zostało, poza tym piłkarze mają teraz trochę więcej przerwy. Więc myślę że w meczu z Valencią wszystko wróci na swoje miejsce.
Dobrze by było jakby jeszcze Real dziś stracił punkty :).

0

Trudno, taka jest kolej rzeczy. Nawet najwspanialsza seria musi się kiedyś skończyć..

0

Dobrze mówi, chociaż ja tego zmęczenia bym tak nie wykluczał. Może nie miało one wielkiego wpływu, ale jakiś udział był. Poza tym teraz w tygodniu nie gramy żadnego spotkania, następne dopiero za tydzień, więc miejmy nadzieję że dobrze wypoczną i przygotują się kolejnego meczu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?