0

@Arden Mentzen, jako ten merytoryczny z Konfederatów, po raz kolejny zweryfikowany przez rzeczywistość.

2

@Culer9002 ja tam liczę w zasadzie tylko na te punkty do rankingu. Jeden gol straty jest zawsze do odrobienia - szczególnie jak nie zagrają tak jak pierwszych 45 minut.

3

@Culer9002 @patrix211 zdania ekspertów podzielone.

0

Legia awansuje? Tak czy nie?

1

@ToWinaSedziego czyli la bambowicz w naturalnym środowisku.

0

@vangoor kontrowersyjna opinia.

0

Myślicie, że mógłby się kiedyś sprawdzić w Barcelonie? Klubowo nie ma żadnych osiągnięć (albo nie kojarzę). Nie mówię że teraz, ale w ogóle w przyszłości.

2

@szkodastrzepicryja można by rzec w temacie - nick w punkt.

1

@Peciak @macio_944 już napisał. Mam takie samo zdanie, więc nie powielam. Dodam tylko, że to wygląda bardziej na błąd, więc jest to żenujące że stacja z takim budżetem nie może zrobić jednostki w "firmie" od fact checkingu. Jednak niewątpliwie nawalanka w Tuska, LGBT i szczucie jednych Polaków na drugich to nie był błąd w fact-checkingu. Ot taka różnica, no chyba, że od jutra Wipler z czerwoną twarzą będzie w TVP to się wycofam z tego.

EDIT @Peciak widzę, że stacja jednak przeprosi teraz. Kiedy przeproszą za ostatnie 8 lat?

0

@Gacek5 nic o trawie? To chyba AI wygenerowało.

0

@TheNekro94 u Xaviego bez zmian, to genialna gra słów w tej sytuacji.

4

Gra szarpana, zbroja obsrana.

1

Trzeba przerwać transmisję, bo przegramy.

0

@mekston Auba też by strzelił.

1

Pedri z tą "brodą" z wyglądu przypomina Munira. Z gry też...

0

@kynio302 oni tylko zatrzymują zboże tak jak tu:

2

Mam nadzieję, że tu nie przyjdzie. Bo jak to zrobi to prawdopodobnie tak samo szybko wyleci i znowu będzie sezon na straty.

0

Mam nadzieję, że w końcu zrobimy tę w pełni prywatną służbę zdrowia. Wygląda to ciekawie, nie powiem.


0

@escarabajo półtorej flachy. Potem odpadł i nie wie co było dalej.

1

@R-Dinho Naiwny jesteś jeżeli myślisz, że innym partiom też nie chodzi o koryto i własne cele.

0

@bartekvisca ale to pe-es-vi nie przejdzie Dortmundu.

0

Idzie kontra, a komentator emocje jak na grzybach.

0

@jakub1906 dawaj, raz się żyje.

1

W meczu Realu to by nie były problemy, tylko usługa premium.

1

@Hosh a ok nie wiedziałem, że to tak się nazywa :p

1

@Hosh przecież żeby zrobić screen kawałka ekranu wciskasz windows+shift+s @ranger3120 może tyle ci starczy?

0

@FutureFCBarcelona jest i on. Kto zbudował piramidy?

1

@Koni8M To jest taka sama "liberyzacja" jak Giertycha w drugim obozie.

2

Może i @macio_944 nie bierze udziału w proteście rolników, ale postanowił zaorać Czarnka.

3

@VegetaPolska jedyny sens, to ma ostatnie zdanie. Dudek gunwo wie, co Xabi na wpisane w kontrakcie - zwykła mitomania.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?