misterio
Dołączył/a: lipiec 2023
Warszawa
13 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Arden Mentzen, jako ten merytoryczny z Konfederatów, po raz kolejny zweryfikowany przez rzeczywistość.
2
@Culer9002 ja tam liczę w zasadzie tylko na te punkty do rankingu. Jeden gol straty jest zawsze do odrobienia - szczególnie jak nie zagrają tak jak pierwszych 45 minut.
3
@Culer9002 @patrix211 zdania ekspertów podzielone.
0
Legia awansuje? Tak czy nie?
1
@ToWinaSedziego czyli la bambowicz w naturalnym środowisku.
0
@vangoor kontrowersyjna opinia.
0
Myślicie, że mógłby się kiedyś sprawdzić w Barcelonie? Klubowo nie ma żadnych osiągnięć (albo nie kojarzę). Nie mówię że teraz, ale w ogóle w przyszłości.
2
@szkodastrzepicryja można by rzec w temacie - nick w punkt.
1
@Peciak @macio_944 już napisał. Mam takie samo zdanie, więc nie powielam. Dodam tylko, że to wygląda bardziej na błąd, więc jest to żenujące że stacja z takim budżetem nie może zrobić jednostki w "firmie" od fact checkingu. Jednak niewątpliwie nawalanka w Tuska, LGBT i szczucie jednych Polaków na drugich to nie był błąd w fact-checkingu. Ot taka różnica, no chyba, że od jutra Wipler z czerwoną twarzą będzie w TVP to się wycofam z tego.
EDIT @Peciak widzę, że stacja jednak przeprosi teraz. Kiedy przeproszą za ostatnie 8 lat?
0
@Gacek5 nic o trawie? To chyba AI wygenerowało.
0
@TheNekro94 u Xaviego bez zmian, to genialna gra słów w tej sytuacji.
4
Gra szarpana, zbroja obsrana.
1
Trzeba przerwać transmisję, bo przegramy.
0
@mekston Auba też by strzelił.
1
Pedri z tą "brodą" z wyglądu przypomina Munira. Z gry też...
0
@kynio302 oni tylko zatrzymują zboże tak jak tu:
2
Mam nadzieję, że tu nie przyjdzie. Bo jak to zrobi to prawdopodobnie tak samo szybko wyleci i znowu będzie sezon na straty.
0
Mam nadzieję, że w końcu zrobimy tę w pełni prywatną służbę zdrowia. Wygląda to ciekawie, nie powiem.
0
@escarabajo półtorej flachy. Potem odpadł i nie wie co było dalej.
1
@R-Dinho Naiwny jesteś jeżeli myślisz, że innym partiom też nie chodzi o koryto i własne cele.
0
@bartekvisca ale to pe-es-vi nie przejdzie Dortmundu.
0
Idzie kontra, a komentator emocje jak na grzybach.
0
@jakub1906 dawaj, raz się żyje.
1
W meczu Realu to by nie były problemy, tylko usługa premium.
1
@Hosh a ok nie wiedziałem, że to tak się nazywa :p
1
@Hosh przecież żeby zrobić screen kawałka ekranu wciskasz windows+shift+s @ranger3120 może tyle ci starczy?
0
@FutureFCBarcelona jest i on. Kto zbudował piramidy?
1
@Koni8M To jest taka sama "liberyzacja" jak Giertycha w drugim obozie.
2
Może i @macio_944 nie bierze udziału w proteście rolników, ale postanowił zaorać Czarnka.
3
@VegetaPolska jedyny sens, to ma ostatnie zdanie. Dudek gunwo wie, co Xabi na wpisane w kontrakcie - zwykła mitomania.