8

@zodiak_10 może i nie wygrali trypletu, ale za to sześciu pucharów też nie wygrali.

1

@MysticCat zdziwili powiadasz?

0

@michal26 wrzucasz 4 sekundy filmiku, wrzuć 14 z tym co się stało wcześniej, ale nie musisz w sumie, spróbuj zgadnąć:

a) policjant wyjął kostkę brukową z chodnika i tak sobie rzucił
b) policjant odrzucił cegłówkę, którą dostał

11

Ile farta można mieć w życiu?

0

@Oskar00 jak nie do wytłumaczenia? Każdy inny klub grałby już w 9 dawno...

0

@panczo drugą? To to już chyba 3...

2

Dawać byczki, real to są zwykłe tyczki. Jazda z białymi.

0

@Szmulek escandalo. Ręce Viniciusa zaatakowane szyją.

0

@qbuteq ewentualnie niech sędziuje finał.

0

Atak bez piłki, dopiero żółtko xD

0

@partymaker kurs sukcesywnie dąży do 1.0...

0

@Emhyr tak pytam, bo wygląda na 30, a zachowuje się na tyle co napisałeś.

1

No jak takich nie będą wykorzystywać, to w sumie można się pakować...

0

@Emhyr ile on ma lat?

0

@domin682 czyli idąc tym tropem, nie powinno być droższych holenderskich jabłek, ale są. Jak to możliwe?

3

Konfederacja hat trick w gorących, ale i tak, był post o opanowaniu strony przez Lewicę (trzeba wejść w historię edycji): https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-14187210

XD

1

@domin682 w głównym poście piszesz, że będzie gorsze za pół darmo, aby w ostatnim napisać, że nie będzie co jeść xP

Zresztą to dziwne ja w sklepie czasem kupuje jabłka droższe z np. Holandii, a czasami te z Polski. Jak to możliwe?

7

@DonMatteo901 kilka chwil? Szybko zmienia koszulę.

1

@Culer9002 Emigracja powiadasz? Też jakiś plan.

0

@tomek8756 a historii tego plecaka i tak byś nie zrozumiał.

2

@Hosh rozważ opcję ze świerszczy, bo trzeba się przyzwyczajać. Czaskowski Ci nie popuści.

4

@JarekS Nie, to nie jest to samo. Te pieniądze są wsparciem firm, które mają np. problemy, bo dzięki Putlerowi gaz i benzyna poszły do góry. Tak jak miałeś pieniądze na tarcze w czasie COVID. Oryginalny post zamiast uderzać tylko w ewentualną nieudolność rządu polskiego, ma jeszcze rykoszetem uderzać w Ukrainę, co widać po komentarzach i reakcjach do tego tweeta.

3

Jaka jest oficjalna decyzja w sprawie Manzano? Dwie kolejki zawieszenia? Bo w sumie trochę przestałem śledzić temat.

Jeżeli tak, to moim zdaniem mało, odebrałbym mu kartę klubu kibica RM i wszystkie kupony promocyjne na shop.realmadrid.com

0

@wojopancer może niech prowadzą na zmianę. Zostawimy tego co będzie miał lepsze wyniki.

19

@JarekS Trzeba przyznać, że jesteś wybitnym użytkownikiem. Najpierw wklejasz fejka (pierwszy post), a potem w toku dyskusji z @Zoker wklejasz kolejne posty, które ten fejk obnażają.

Nie zrozum źle, możliwe, że rządy PO i PiS robią źle jak stwierdzasz i argumentujesz w ostatnim poście tej dyskusji, ale wtedy pierwszy post to fejk (rekompensata nie jest za pomoc Ukrainie i procentowy wkład w tę pomoc, tylko pomoc lokalnym firmom). I się zastanawiasz, czemu to poleciało xD

7

Po prawdzie tytuł powinien brzmieć: "Moi koledzy z drużyny mają dużą szansę na awans do ćwierćfinału Ligi Mistrzów".

3

@Deviler a jak mówi, że składki opłaca, to mówi.

1

@Arys jak zawsze są plusy i minusy jakiegoś ruchu, ale wątpię, że to się wydarzy jak to stwierdzasz w najbliższym czasie.

0

XD mem z pikachu IRL

0

@bartas97 tego nie wiemy. Zobaczymy czy przypadkiem teraz nie będzie więcej niż jedna kolejka standardowej przerwy. Byłby to ewentualnie ciekawy zbieg okoliczności, co nie?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?