11

Ale że Zandberg tak zmiażdży to bym się nie spodziewał. Jak dla mnie każda propozycja/ustawa obniżenia podatku, która nie zawiera źródła finansowania w postaci tego skąd i komu zabierzemy, jaki wydatek zmniejszymy, powinna z racji RiGCz-u nie być wogóle procedowana. Od razu do odpowiedniego kosza na makulaturę, bo chociaż na papier toaletowy się to nada.

https://x.com/Myrrhandcherry/status/1770553582082834763

0

@Kgorecki2500 Ten pierwszy link. Jak Japonia sobie chiluje.

2

@michal26 Wiadomo, żeby się nie odnosić, bo jak randomy z neta podsumowały, że nawet przychylnie obniżyli by podatków na 300 mld, a zredukowali by biurokrację o połowę, gdzie cały sektor to 25 mld, to z czym do ludzi. "Milion" usuniętych podatków i 2 ledwo zredukowane wydatki. Godności faktycznie by tu nie było.

0

@Roobo Naiwny jesteś czy urodziłeś się wczoraj? Myślisz, że ktoś będzie uszczuplał pasa w przyszłości. Jak zrobili 30k, to rekompensowali to 13,7 mld z budżetu. Przy 60k będzie to samo...

1

@michal26 w swoich konkretach niemieli nic 5 konfederacji, 5 mentzena, żadnych obniżek wydatków. Ważniejszy był brak Żydów, czy Unii, widać co jest w smak ich elektoratowi.

4

@michal26 skąd samorządy wezmą brakującą kasę na zaplanowane wydatki? Po wprowadzeniu 30k, brakującą kasę dostali z budżetu. Czyli od obywateli.

Nie rozumiem jak można się podniecać obniżaniem podatków. Przecież wiadomo, że skądś na te wydatki trzeba będzie wziąć i się skończy nowym podatkiem lub podniesieniem istniejących, żeby przelać z kupki na kupkę. Kiedy ktoś zacznie postulować jakieś obniżanie wydatków?

5

Dziś obchodzimy pierwszą tygodnicę od kiedy została wprowadzona konfiskata samochodów. Ustawa przez niektórych uznana za kontrowersyjną. Osoby, które włączyły myślenie, uważają, że jest to furtka, a w niektórych przypadkach wręcz preludium do grabieży własności prywatnej przez państwo. Dziś pijanym samochody, jutro uczciwym mieszkania.

W związku z tym chciałem się z wami podzielić moim prywatnym doświadczeniem. Póki co nikt mi niczego nie zabrał. Dziękuję za uwagę.

1

@Jakchcesz suchy ten żart dla mnie, żeby za 2 tygodnie się nie przelewał jak bachata, bo co czytam to mnie cringe już bierze, że ktoś to dalej wrzuca... bo ile można...

0

@Colin94 To nie było w Adobe Flash napisane? W web-ie flasz już dawno zdechł (i dobrze).

17

Naukowy bełkot postanowił zmienić się w odklejony bełkot xD


0

@Janas11224 ja bym powiedział efekt braku edukacji, ale pewnie kontrowersyjne.

4

@MessiForeverTheBest Bosak dwie dekady temu, 19 marca 2004 roku był za wyjściem z Unii. Przystąpiliśmy w maju.

9

@Kgorecki2500 nie wiem czemu, ale bawi mnie, że one spadają jak w grach platformowych z lat 90'.

0

@Barcaa12 Ale dziecko może mieć poglądy prawicowe w przyszłości xD

0

@AlwaysBlaugrana suabe. A jeżeli wziąć pod uwagę cenę, to nawet bardzo.

7

@Barcaa12 skąd pomysł, że wiesz jakie poglądy będzie prezentować osoba jeszcze w fazie embrionalnej? W ogóle poglądy osoby mogą się zmieniać w trakcie życia...

3

@marcin62 jeżeli faktycznie to jest dziecko, to trzeba dostosować masę przepisów:

- podwójne zabójstwo z automatu, a nie na wniosek prokuratury
- 9 miesięcy objęte alimentacją, a nie po 3
- wszystkie socjale dostępne od zajścia, a które są przydzielane teraz po urodzeniu
- zasiłek pogrzebowy powinien być od dnia poczęcia, a nie po ustaleniu płci (w przypadku poronienia)
- dziecku powinno się móc nadać imię w urzędzie w dniu poczęcia

Generalnie byłaby masa prawa do dostosowania, jeżeli przyjmujemy, że dziecko jest od pierwszego dnia.

4

Chiropraktyka.


0

@Stoiczkow jest to jakiś pomysł, który sprawi, że ten kto powie "reversi", zyska głosy kobiet, jak PiS zrobił 67 latami, zyskując głosy i żelazny elektorat w postaci emerytów.

0

@ProMILs czyli nadal to będzie jeden z niższych wieków w EU, dla kraju, który względem zachodu jest biedniejszy i ma tendencje starzenia się społeczeństwa. Brzmi jak pomysł na katastrofę.

1

@DonMatteo901 Co proponujesz? Podnieść wiek dla kobiet (i ewentualnie mężczyzn) - czyli poprzesz Donka i jego 67 lat, czy obniżyć wiek do 60, i mieć jeszcze większą biedę na emeryturze, niż teraz mając najniższy wiek emerytalny w UE, w społeczeństwie starzejącym się?

1

@kondzix2115 z naszym sztabem medycznym, to będę albo 2 dni, albo Umtiti.

0

@michal26 Dlatego mówię, że to tylko przypomina pasożyta pod pewnymi względami, tak samo jak pod pewnymi względami przypomina też nowotwór (produkcja tych samych białek, które ukryja go przed systemem odpornościowym gospodarza).

Nie mniej, żeby zakończyć dyskusję podzielam zdanie @Aragorn33 że to pierdololo nie pomaga i przypomina pod tym względem pierdololo Korwina o tym, że nie ma dowodu, że Hitler wiedział. Każdy zinterpretuje to w ten negatywny sposób, niezależnie od intencji autora.

0

@MrShakira Leao.

0

@michal26 I ten Twój nieziemski research nie znalazł żadnych negatywów, czy sobie je pod tezę pominąłeś? Ale masz pierwsze z brzegu z wielu:

"Kobiety, które mają w sobie komórki płodowe o genotypie męskim, są bardziej narażone na nowotwór jelita grubego o złośliwym charakterze i ostrym przebiegu choroby. Również męskie komórki przyczyniają się u kobiet do rozwoju choroby Hashimoto, Gravesa-Basedowa, twardziny układowej."

6

@michal26 ale z punktu widzenia biologii tak to wygląda. Płód stosuje nawet techniki podobne do nowotworu, żeby nie zostać zaatakowanym przez antyciała gospodarza.

11

Tradycyjny sposób wyrobu atramentu do kaligrafii w Japonii. Przez czasochłonny proces wytwarzania ceny dla 200g zaczynają się od 1000$.


1

@Blanco16 w liście życzeń zapomniałeś dodać 20 letni, z 30 letnim doświadczeniem w grze na tej pozycji ;P

0

@FcPortoFan1999 może się mylę bo po obrazku oceniam. 3-5 lat różnicy, to za stara?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?