0

@rob1500100900 ostatni raz go widziałem z taką miną, jak prowadzili znami 1:0, ale wiedział, że Messi wejdzie z ławki w drugiej połowie.

4

Ale Madryt boli Felix xD

0

@AlexDark00 Madryciak, hah dobre. Kompromitujesz się w temacie Lewego jak zawsze.

5

Stegen broni 2 sety, w jednej akcji. Peña by obie puścił w tej akcji ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@AlexDark00 piecze tyłek?

1

@pioz123 oglądam z ojcem i się zgadza.

3

Xavi jako trener łapie chyba średnio więcej żółtek jako trener, niż piłkarz.

Edit. Czerwonych też...

1

Felix ucisza materace

0

Atletico vs BVB, też ok...

0

@michal26 i zagrać trzy babole na mecz, które kończą się groźną kontrą lub bramką. Nie rozumiem tej gloryfikacji Holendra.

0

@bartekvisca ale Dawid pokonał Goliata xD

2

"Niestety później Xavi nie dawał mu się trochę rozegrać i w konsekwencji 17-latek może podejść do rywalizacji z Rojiblancos bez jakiegokolwiek występu od 25 lutego."

Moim zdaniem jeden z dwóch powodów dla którego mimo wszystko dobrze, że Xavi odchodzi. Jedyny sęk w tym, że nie wiadomo czy zarządzanie kadrą się poprawi pod wodzą nowego szkoleniowca.

1

@Kidd aż mi przypomniałeś żart, że Usain Bolt, to człowiek który robi jedną Mateję w trakcie jednej Gołoty xP

0

@Ojciec5tkidzieci wydaje się, że to tylko jakiś format jego serii, ale co ludzie się w tych wątkach do kielczan i gdańszczań spluli w podobnym tonie to ich xD


2

Czyli po zapowiedzi Mentzena o deszuryzacji struktur nic takiego nie będzie miało miejsca. W sumie zero zdziwienia, bo jaka partia pozbywa się swojego żelaznego (choć w tym wypadku chyba należy powiedzieć aluminiowego) elektoratu.


2

@Barcasub Wystarczy wejść na profil X @stelmach_rat i naszym oczom ukaże się opis: "Kandydat na posła partii Konfederacja, członek Ruchu Narodowego w Płocku".

Rozumiem, że minimum reserchu to za duże wymagania wobec wyborców Konfederacji?

2

@Vampir707
Konfa: Państwo nie powinno przeznaczać pieniędzy obywateli na głupoty.
Też Konfa: Nie wolno zakazywać marnowania kasy samorządom na fajerwerki

XD

1

Zagranie jak zawsze może niewystarczyć. Zwłaszcza, że przy dobrym dniu Mbappe może ten mecz rozstrzygnąć sam. Fajnie jakbyś wygrali środek i w ogóle odcieli go od podań.

3

@MesQueUnClub_87 To u mnie też była zmiana z wiekiem tylko w drugą stronę ;)

4

@MesQueUnClub_87 [*] dla każdego ziemniaka, który został kopytkiem. Pewnie niepopularna opinia.

0

@Arekvip na boisku może i tak, ale ty wiesz co by się działo na ulicy?

1

Kto sieje wiatr, ten zbiera burzę. Mało to rozsądne nie mając gwarancji co do zmiany klubu, ale cóż...

0

@Lucerfi Nie widzę. Tak samo jak nie widzę różnicy, gdyby zasądzili karę pieniężną w wysokości wartości auta i za to odpowiada się majątkiem, który w małżeństwie jest wspólny.

0

@Lucerfi Jak mąż przestanie płacić i nic żonie nie powie, to odziwo żona też to mieszkanie straci. Twoja argumentacja jest inwalidą. Jak chcesz mieć rozdzielność, to sobie ją wpisz lub postuluj o zmianę domyślnie tego jak działa małżeństwo.

0

@wojopancer zależy od wyników meczy w lidze.

2

@ProMILs lo panie, Negreira, to byłoby przy tym nic, co by się w mediach działo.

1

@Forsyth No jak mąż nie zapłaci to wejdą żonie na konto. Moim zdaniem nie powinni, tylko powinni go wsadzić do paki. 100 PLN, albo 25 lat. Innej opcji nie ma.

3

Fajne te dzisiejsze gorące. Czy mandat od kanara to też konkwiskata majątku, tylko różniącą się wysokością?

3

@Lucerfi od chwili zawarcia małżeństwa bez intercyzy majątek jest wspólny, więc kary pieniężne i zarobki też i to nie tylko za prowadzenie po pijaku, ale wszystkie. Tak to działa. Jak biorą kredyt to razem go spłacają. Wczoraj się urodziłeś, że wyskoczyłeś z tak głupim postem?

0

@Emhyr romantyzm futbolu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?