misterio
Dołączył/a: lipiec 2023
Warszawa
13 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@tomek8756 4 harnasie i magnetic?
1
Ambiwaletny mam stosunek do tego pomysłu. Z jednej strony trzeba nowości, bo ciężko się to ogląda. Z drugiej jest niemarudzący rezerwowy, bo chyba już nikt nie ma złudzeń, że to nie jest pierwszy wybór na jakąkolwiek pozycję.
3
@RosjaninBut Yon-shaku-dama, dosłownie kula czterech shaku. Shaku to tradycyjna miara długości, nim sprowadzono tam jednostki metryczne z Europy i ma około 30 cm, stąd w sumie 1,2m. Taka ciekawostka.
0
Piękne było to referendum. Nie zapomnę go nigdy.
0
@Safrani dziwny ten Twój SJP, bo mój mówi tak:
https://zapodaj.net/images/be62a2eebd570.png
1
Majorka jak Pudzian. Tanio skóry sprzedać nie chce.
1
@ProMILs oraz dokładniej ogolił łydkę. Nie zapominaj o łydce.
1
@shinthps nie graj w lotto. Lotto to podatek od braku znajomości matematyki.
0
@JarekS czy Żydzi są teraz z nami w pokoju?
6
@Kgorecki2500 bieda z nędzą wozem pędzą.
2
@Muszynianka Tapetą tapetujesz ścianę. Tapet to taki rodzaj sukna, który kiedyś przykrywano stoły, stąd mówi się wziąć coś na tapet, lub mam coś na tapecie (ale to nie od tapety, tylko od tapetu).
6
@mekston udałem się w tę podróż do króliczej nory, żebyś Ty nie musiał. https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-13695425#comment-13695542
3
@Muszynianka Na tapet.
3
@Faro 75hz, 2k, nie znam się, ale to wygląda że pierwotna cena jest mocno zawyżona...
3
@Kgorecki2500 bo licencje na działania terrorystyczne wydają wraz ze skończeniem 14 lat. Wygląda to absurdalnie z fotela w Polsce, ale 8 latki w jakimś Kongo z broni się strzelają, taki klimat.
7
Kiedyś były takie serie obrazków, gdzie zastanawiałeś się jak dana rzecz się tam znalazła. To chyba wygrywa...
12
@BulaKG Darmo to i tak nieźle. Kiedyś byśmy jeszcze pół pensji pokrywali. Wiatr dobrych zmian.
0
@HighestInTheRoom ale nikt nie gubi korków, bo to nie jest po to. Idź pod dowolny śmietnik sklepu monopolowego i zobacz co się dzieje z kapslami od piwa przy śmietniku.
0
@marcin62 Ma to sens, jak używasz tego zgodnie z przeznaczeniem, czyli nie odrywasz. To jest po to, żeby korki z jednej strony luzem nie walały się obok śmietnika, a z drugiej butelka lepiej się zgniecie, jak nie jest zakręcona.
7
@Popitek12 Ten w którym spłakał, że nikt faulem nie zatrzymał Messiego.
1
Dobra dawać go na dyrektora sportowego. Gorzej nie będzie xP
1
Leczymy tylko zdrowych. A w przypadku pilnego zagrożenia życia proszę nam założyć sprawę w sądzie, co się będzie ciągnąć między 5, a 10 lat. Typowo.
0
@tadzik447 Carmageddon irl.
1
@Sulimo kot poświęcony. Odwrotu już nie ma. Będą z niego parówki.
4
@Safrani jeśli to prawda, to niezła amatorka legislacyjna.
1
@pt9 Gadżet dla ciebie https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-14248297#comment-14248297
2
De Jong jak dla mnie jest mocno przereklamowany. W każdym meczu na chwilę odcina mu myślenie i są z tego, w zależności od dyspozycji dnia, 1-3 groźne kontry. Przy dobrej ofercie byłbym za sprzedażą, ale biorąc pod uwagę, że nie stać nas odesłać go na trybuny nie wiem jak mielibyśmy go przekonać do sportowego projektu PSG...
2
Symbiont.
A tak poważnie to chyba jakiś płaziniec.
2
@John_Doe kiedy kupujesz bilet w jedną stronę do tego raju na ziemi?
1
@Mario96w jedna z tych informacji, którą całkowicie zignoruje, bo mi z tym dobrze.