2

@Jakchcesz Kibice Realu chwalący się, że ich klub głosował przeciwko podwyżce Tebasa, gdy 19 było za są jak Mentzen który dumnie ogłasza jak to nie wszedł w koalicję z PiS, bo razem mają < 231 głosów w Sejmie.

8

@alianta2 No do czasu gry 11 na 11 biliśmy się jak równy.

1

Kszawi wychodował cohones.

1

Był gol czy nie w spornej sytuacji? Jest już gdzieś jakaś profesionalna analiza? Bo to było turbo wątpliwe.

0

@4drian0 Ja nawet nie chce wiedzieć co by się w tym kraju działo, jak każdy mógłby wejść do Biedronki czy Lidla i kupić broń bez pozwolenia.

4

@TheNekro94 daj typowi spokój on myśli, że jak wyjdziemy z Unii, to nie ɓędzie ETS, bo Norwegia, Lichtenstein czy Islandia wcale nie muszą spełniać wymogów ETS. Prawda?

https://climate.ec.europa.eu/eu-action/eu-emissions-trading-system-eu-ets/scope-eu-emissions-trading-system_en

No więc muszą mając gunwo do gadania na jego temat jak i wszystkich innych regulacji, jeżeli chcą być częścią wspólnoty gospodarczej. Jak mówiłem daj tej chorej jednostce spokój, tu nic już nie pomoże.

4

@koksik2700 Powodzenia.

1

@BORO_12 Był już okres, gdy spekulowano, że wypycha się go z klubu, a on się nie dał. Sądzę, że będzie podobnie...

2

@qbuteq świetna wiadomość dla Polski.

1

@barcelonaLM nvm zrozumiałem dopiero co napisałeś. Ciężki chyba mam dziś dzień xD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

8

Kruk grający w kółko i krzyżyk.


0

@FcPortoFan1999 mgły xD

1

@Pawel13sz Dobre by to było, bo generalnie lubię patrzeć jak ktoś zderza się z rzeczywistością.

1

@Cobra303 Finał to jeden mecz, tam może zdarzyć się wszystko. Bayern na moje też nie jest bez szans.

1

@NeroTFP1 bo może od czasu traumy po Romie i Liverpoolu gra wygląda zawsze tak samo jak pojawi się jakaś przeszkoda?

0

@TR3YWAY rzecz w tym, że są ludzie rozważni i nierozważni. Tym pierwszym nic się niestanie jak sobie niewypiją. Natomiast statystyki co do handlu alkoholem na stacjach benzynowych są bezlitosne w tym rozpijaczonym państwie. Jest to często drugie źródło zarobku obok benzyny, a bywają punkty gdzie jest głównym.

Tak czy inaczej przy takich zmianach trzeba patrzeć rozsądkowo, bo zawsze prowadzi to do rozwoju szarej strefy. Przydałby się jakiś program pilotażowy, czy to faktycznie zmniejszy liczbę pijanych kierowców. I od tego uzależnić, czy zmiana powinna zostać na stałe czy nie.

0

@TR3YWAY Jeśli ktoś ma tak, że chce mu się piwka, więc musi kupićna już, to ja tu widzę spory problem. Zresztą jak kupuje na zapas, to też.

6

Czy będzie trening czy nie, to już i tak nic nie zmieni. W sumie zostało czekanie na nowy sezon. Tyle w temacie.

0

@dafik85 Zostawiam taktycznego. Just-in-case.

2

Przypominam tylko, że 21 marca pieseł dobrze wytypował cwierćfinały (i to biorąc pod uwagę jak blisko było koszy MC czy Atletico, trochę odzwierciedlało te dwumecze): https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-14238894#comment-14238894

Tymczasem:



0

@mientusek1407 mówię o tym, że gdybyśmy do tego meczu podchodzili w latach 2005- 2015, to o wynik można byłoby być w miarę spokojnym. Teraz to byłoby 50-50, stąd możliwe, że byłoby to bolesne i to bardzo, przegrać z białymi finał.

@panczo ta górka, którą niby prezentowaliśmy, to takie Szczęśliwice w W-wa przy K2. Jeśli porównać do tego co było i kiedy dobrze byłoby ten finał rozegrać.

0

@Seledynowy przy obecnej formie zespołów to mógłby być bolesny finał...

0

2

@ranger3120 żebyś chciał? Nic. Chęci nie kosztują. Pozdrawiam.

PS Też bym chciał.

0

@ranger3120 próbujesz obchodzić system ;..;

3

Zmieniłbym pytanie na wymień legendy City z lat 80 i 90 ( ͡° ͜ʖ ͡°)

https://x.com/Mariuszeqq23/status/1780569348932841904

6

@natanvip niby czas goi rany, ale im dłużej tym bardziej debilne te wpisy.

0

@Litman a na kogo głosować jak ŻADNA opcja w tym kraju nie ma racjonalnej polityki transformacji tak, aby skorzystać na ZŁ.

0

@maroon Generalnie w obecnie najpopularniejszym standardzie szyfrowania WPA (1,2,3) wykorzystywany jest klucz symetryczny oparty o hasło. Znaczy to mniej wiecej tyle, że jeżeli jakieś urządzenie łączy się do sieci automatycznie (np. komputer przy starcie) to hasło te musi być gdzieś na tym urządzeniu zapisane. Jeżeli coś jest zapisane, to co do zasady da się to odczytać zawsze. Kwestia środków, czasu i determinacji. Czy ten falownik ma interfejs, który pozwala na łatwy dostęp do tego hasła, np. w razie utraty? Tego nie wiem. Zapewne nie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?