1

@RoberDzik w sumie przy braku topowego trenera jeden piłkarz nic nie zmieni.

3

Flick zaraz po konferencji Verrattiego?

2

@MesQueUnClub_87 Chyba tak.

0

@mleczkoo to nie tylko tweet, ale rozumiem, że nawet nie wiesz, że teraz pierwsza strona donosi na zachodzie na tę drugą.

A Twoja różnica jak dobrze obaj wiemy wynika z manipulacji. Morawiecki za niczym nie głosuje, bo go nikt nie poprze, więc chyba trzeba zrobić jakąś rundkę oklasków, za to.

I jedni i drudzy wylewają wiadro pomyj, tylko w zależności od poglądów raz jest to dobre i trzeba jechać z rządem każdym dostępnym środkiem, a raz złe i jest to wyraz ojkofobii i nienawiści do "swoich".

0

@mleczkoo Niezłe są te fikołki, krytyka jednego rządu cacy, drugiego to ojkofobia. Mówisz, że to nie jest skierowane do swoich wyborców, tylko wielkomiejskich - przecież oni z kolei nie przejmują się tym co Morawiecki ma do powiedzenia.

Pretensje mam mieć do Muska, a konsekwentna jak zawsze prawica miała je do UvL i Tuska. Zastanawiam się jak można żyć mając taki brak konsekwencji w głowie - widać można. Tak jak obiektywnie zdecydować nad głupotą lub nie pomysłu na podstawie swojego subiektywnego światopoglądu.

0

@mleczkoo Nie jesteśmy murzynami Europy zachodniej, żeby się przejmować co piszą. Trzeba stanąć po stronie drugiego Polaka, a nie być ojkofobem i przyklaskiwać zachodniej krytyce.

Zabawne jest jak próbujesz sobie w głowie racjonalizować to wszystko przez pryzmat swoich poglądów, liczę jeszcze na kogoś z drugiej strony, żeby cyrk miał pełny repertuar.

2

Swoją drogą to zabawne jak odwróciły się role. Kiedyś jedni wyzywali od ojkofobów, jak można swój rząd i naród krytykować, a teraz to samo w drugą stronę.


2

@tbas skoro mówi, że strzeli więcej, to chyba jasne, że w jakiejś ogórkowej lidze. Transfer 100% potwierdzony.

0

@ProMILs Całkiem możliwe, widać obie skrajne opcje myślą podobnie. W sumie by mnie to niedziwiło. Dobrze, że nie mają wpływu na formułowanie prawa.

1

@TheCule To jest skazanie na dożywocie i po 22 latach może się ubiegać o skrócenie kary np. za dobre sprawowanie.

@RosjaninBut z tego co rozumiem ludzie zgłaszali się do niego dobrowolnie. Czyli można powiedzieć, że to taka wiejska baba Konfederacji, tylko on bez uprawnień wykonywał kastrację. Konfederaci od Mentzena chyba w niebowzięci- chcącemu nie dzieje się krzywda, czy jakoś tak.

9

Dziś mijają 44 lata od zainstalowania pierwszego automatu do gier z Pac-Manem w kinie w Japonii.


10

@MesQueUnClub96 Bycie w ambasadzie LGBT jest mniej gejowe ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@Rewolucja123 Głupszej rzeczy się nie dało wysmarować jak tego o asystach, gdzie napad będzie seriami psuł setki, które ktoś "asystuje", a z drugiej strony masz sławną asystę Busiego do Messiego. Tobie coś na tej siłce nie spadło?

0

@Kozinho. Jeden z moich pierwszych komentarzy na tej stronie.
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-13332123#comment-13332123

0

@Kozinho. Chyba Ty.

2

@doc ale ten czas zasuwa. Pamiętam, kiedy biegał do klubowych biur, żeby wygrać rywalizację z Claudio Bravo przy zielonym stoliku. Zupełnie jakby to było wczoraj.

0

@JohnnySilverhand też mi się marzy powrót Valverde, achhhh.

0

@Chucky w tym miesiącu a co? W IC też rzuca i nie są przystosowane do niwelowania efektu bezwładności.

1

@FCB_dimiC przyśpiesza, a moneta stoi rantem na butelce.

@Chaoss mój komentarz z OP jest przejaskrawiony. Jest lepiej niż 20 lat temu, ale do tego poziomu, to jest kolejne 20...

9



Tymczasem w Polsce. Best I can do is: 50km/h i telepanie całego składu na każdym spawie.

4

@macio_944 przez chwilę była nadzieja.

2

@Ojciec5tkidzieci Jakie to uczucie być jednoosobowym organem decydującym kto jest merytoryczny, a kto nie? Jak uzyskać piastowanie tego urzędu?

1

@Mario96w w sumie po wypadku przy 200km/h, głowa, ciało, ręce i nogi potrafią leżeć kilkadziesiąt metrów od siebie. Więc z tym "motocykliści są wszędzie", to czasem prawda.

0

@FcPortoFan1999 Nie chce gasić entuzjazmu, ale oni przyjadą jak zwykle na kadrę, zapominając jak gra się w piłkę.

3

MSN w prime takie było.


1

@Jakchcesz może Ci na stadionie go nie wyzywają, ale Ci przed telewizorem robią to za trzech.

2

Pedri z ławki czy oddychający rękawami po 30 minutach? Słucham państwa.

0

@Hosh W sumie to chore.

3

Yamal z Rafinią kasują akcję W polu karnym xDDDDD

0

@PW27 jest washlet, jest zabawa.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?