5

@Hosh Na odchodne trzeba było jeszcze rzucić: "idi na hui, z twojema typami".

2

W dalszej części historii @okiemtypera_lucaxx95 otworzył drzwi, poleciał prosty, sierp i młotkowanie delikwenta w dosiadzie. Kiedy już skończył, splunął mówiąc, żeby banderowiec spadał na Ukrainę. Motorniczy wstał i zaczął klaskać...

0

@Mow_mi_Douglas Po tej grupie eliminacyjnej raczej każdy oczekiwał awansu bezpośredniego. Nic dziwnego więc, że mało kto wierzy, że coś ugramy skoro klepała nas Mołdawia. Francja czy Holandia, to nie Mołdawia...

2

@AxelF ułaskawiał przed skazaniem, więc wystawić " in blanco" też może...

0

@Safrani W imię czego? Zielone w kółku wzajemnej adoracji same się nie zbiorą.

0

Ponieważ na tym forum są wszelkiej maści specjaliści, to muszą być i majsterkowicze. Poleci ktoś jakąś dobrą cyfrową suwmiarkę, która przy okazji nie kosztuje miliona monet jak Mitutoyo?
Fajnie jakby elektronika nie szwankowała po tygodniu, szczęki nie były z gunwoplastiku i nie było luzów w każdej możliwej płaszczyźnie.

0

@ElTomas Radio Genoa to typowa propagandówka. Zawsze na zachodzie kogoś biją i dla kontekstu filmy z Rosji, gdzie nikt nikogo nie bije. Jak wiemy dokładnie tak jest, z czym tu dyskutować. Generalnie ile tam jest rosyjskiej propagandy to głowa mała.

Edit. ale w sumie co się dziwić jak właściciel jest rusofilem, który był za tym żeby Ukraina poddała się Rosji.

2

@arasz1819 @Hosh @Tasde Podziwiam, że chciało Wam się dyskutować z tak oczywistym trollingiem.

Zupełnie jakby ktoś wkleił poniższy wykres ze stwierdzeniem, że USA rozwija naukę i technologię w celu depopulacji ludności. Spójrzcie na wykres, nie da się dyskutować z faktami xD

https://qph.cf2.quoracdn.net/main-qimg-7cb0068ea1d009258f0a4837aed43191-pjlq

0

@Montjuic Podasz te sposoby? Bo ETS nie jako wymusza na Tobie odchodzenie od wysokoemisyjnych źródeł energii na rzecz niskoemisyjnych. Ewentualnie możesz też przejadać tę kasę na modernizacje, nic nie robić, a potem obudzić się z ręką w nocniku, co też Polskie rządy postanowiły uczynić.

3

@blakkudium 5 midfilderów i 10 forwardsów. Ciekawe - nie powiem.

0

@Commando wiem, że za wiele z tego do Ciebie nie dotrze, ale będę miał chociaż poczucie, że próbowałem. Masz dokształć się, co odpowiada za wysokie ceny energii: https://businessinsider.com.pl/gospodarka/sprzedaz-praw-do-co2-oto-gdzie-trafilo-25-mld-zl-i-ile-rozplynelo-sie-w-budzecie/859c3l0

0

@Commando Acha, dobra błędnie założyłem, że masz podstawowe pojęcie na temat handlu emisjami. To w sumie nie ma tematu.

3

@Kgorecki2500 mimo wszystko przebić się do najwyższej klasy rozgrywkowej nawet w EK też łatwo nie jest. Ilość miejsc jest ograniczona odgórnie.

0

@Commando Nie muszę go pytać, bo odpowiedź jest nader oczywista. Jak by na wykresach emisyjności zamienić Francję z Polską, to też by nagle się okazało, że trzeba to popierać, bo to się opłaca. Ale że od 20 lat nie nauczyliśmy się grać w grę, to teraz z płaczem trzeba poprzewracać wszystkie figurki.

0

@Commando Skoro ZL jest wrogiem, to czemu Orban i Węgry go poparły? Myślałem, że prawica będzie przeciwko lewicowym regulacjom :

2

@FCBparasiempre Można by eufemistycznie ująć, że dość bogata ta historia pomyłek, na korzyść klubu ze stolicy.

0

@VamosVamos Nie ma to znaczenia, żadna partia PL nie umie grać w grę zwana Unią Europejską, więc każdy wybór będzie taki sam. Polska to jakieś 50 z 700 głosów, więc oczywistym jest, że do grania pod siebie musisz zawierać sojusze, coś za coś, my wam, wy nam. Jedne opcje będą się płaszczyć, inne stawiać okoniem, ale co do zasady finalnie efekt będzie taki sam, tylko jedni będą się czuć moralnymi zwycięzcami. Przełoży się to tylko na grafiki twitterowe, mówiące jak to o nas dbają przy dokładnie tym samym efekcie.

0

@Barcaa12 Ale tam nie masz opinii. Wklejane są linki do oficjalnych źródeł i statystyk. Odnośniki do dokumentów, które regulują daną kwestię. Rozumiem też, że ciężko dyskutować z faktami, więc wtedy lepiej w całości je zanegować, bo jak coś narusza strefę komfortu, którą ktoś sobie wypracował, to jest to najłatwiejsze wyjście z sytuacji.

0

@FCB_dimiC w życiu ważne jest by nie wstydzić się swoich prawdziwych uczuć.

0

@Barcaa12 Rozumiem, że "pijesz" do grantu z 2018-2019 na jakąś kwotę 140 k. Trochę mało jak na 10 lat fact checkingu, żeby budować za to potężną machinę propagandową, ale rozumiem, że trzeba się przywalić do jednej rzeczy, jak brakuje argumentacji.


1

3

@Comentateiro Niestety tak to wygląda, suche dane na to wskazują.

10

Demagog opublikował ciekawy raport na temat stanu mediów z którego wynika, że w TVP pod względem standardów wiele się nie zmieniło. Miała być równość i zapraszanie wszystkich opcji politycznych, tymczasem w maju, 0 kobiet, 0 Konfederatów i 90% posłów koalicji. Na plus chyba tylko to, że nie trzeba oglądać czerwonego Kaczyńskiego i programu ala "Woronicza 17", ale umówmy się propagandę trzeba dostosować poziomem do odbiorców i postanowiono podnieść przekaz o te 10 IQ.


Swoją drogą ciekawe jakie procesy muszą zachodzić teraz w głowie osób, które uważają, że "portale fact-checkingowe to sponsorowana przez Sorosa tuba PO".

Edit.
Ogólnie to się zawiodłem, bo zapowiedzi były ambitniejsze i spokojnie powyższych punktów można było dotrzymać.

2

@tomek8756 wystarczy, że przewalimy wszystkie mecze przygotowawcze i założę się, że zaczną się pojawiać takie nieironiczne komentarze.

0

@Albatros Zapewne zależy to od kontekstu. Gdyby film był dokumentem, to pewnie lepiej by w takim filmie zagrał ktoś kto wygląda jak on, ale w komedii czemu by nie? Nie mam o to problemu.
Tymczasem bóldupicie o historię, którą zmyślił Anglik piszący angielszczyzną, której nikt dziś nierozumie, bo teraz zagra tę postać osoba nie koloru z książki, bo tylko to jest problemem.

0

@MesQueUnClub_87 No to mamy inne podejście, ja patrzę jak zagra aktor tę postać, a nie czy ma kolor skóry zgodny z oryginałem. Film jest adaptacją, a nie kalką.

Zresztą nawet nie wiem czy producenci wybrali tę osobę, bo chcą się załapać w widełki jakiejś akademii czy może to była ich inicjatywa, żeby wyrazić coś kontrowersją. Po prostu usiądź i enyoj.

0

@Albatros Nie, masowych morderców muszą grać biali, to tak jak z Tarzanem ( ͡ಥ ͜ʖ ͡ಥ)

Faktycznie nie mamy o czym rozmawiać, bo argumentów u Ciebie brak.

0

@Albatros Jeśli dobrze zagra rolę, to bym nie miał. W przypadku, gdyby np. odgrywano postać o legendzie Yasuke, to kierując się waszymi standardami jakości gry aktorskiej, byłoby to chyba nawet wskazane.

0

@MesQueUnClub_87 Hmm, czyli nie masz problemu z czarnoskórą Julią, tylko sam fakt że zasiadasz do seansu i z tyłu głowy masz myśl, że gdzieś tam są regulacje o proporcji aktorów w celach parytetowych kończy Twoje przyjemność z oglądania tego konkretnego filmu? No chyba, że jednak jest duża różnorodność wynikająca z oryginału (np. książki), to wtedy już ok. Oscar to nagroda prywatnej subiektywnej akademii, więc oni mogą ją przyznawać za co i komu chcą.

1

@Albatros @MesQueUnClub_87 zawsze bawi jak dorośli ludzie mają problem z kolorem skóry aktora i powoduje to u nich wewnętrzny zgrzyt. Też "bóldupiliście" w latach 90 jak Jezusa odgrywał niebieskooki blondyn, a kleopatre Monicca Bellucci?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?