misterio
Dołączył/a: lipiec 2023
Warszawa
13 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Mocher ale jakbyś chciał zmienić ten tok myślenia, skoro to nie jest ani nasz, ani zarządu tylko piłkarza z ważnym kontraktem? Przypominam, że nawet ten zachwalany Real co to umie jak nikt w transfery, Bejla i Hazarda się nie dał rady pozbyć.
4
@Fenelon O Grzegorz Braun, o Grzegorz Braun, kto flagę ściągnąć tak będzie umiał. O Grzegorz Braun, o Grzegorz Braun, komuś znów bimber w główce zaszumiał.
0
@Wojcio ale możesz, ta dyrektywa Ci nie broni. Generalnie możesz też wypowiedzieć umowy na dostawę prądu i ogrzewania i ominiesz podwyżki. Zresztą nie o tym jest główny post, ale rozumiem, że nikt nie może się merytorycznie odnieść do sedna problemu, czyli zaszczucia wyborców i zaszczepienia strachu dezinformacją, to próbujecie podgryzać z innej strony.
0
@reakwon lepiej zapłacić za kawałek papieru niż za energię, bo mieszkaniowa-seksworkerka, dla niepoznaki zwana flipperem, wcisnęła budynek z którego ciepło ucieka każdym otworem.
1
@AdiBarca87 Jaką rozpiskę? Dyrektywa tylko nakłada obowiązek tego, żeby każdy budynek miał jawnie przypisaną klasę energetyczną, tak jak masz na telewizorach czy lodówkach. Jak będziesz od kogoś kupował czy wynajmował mieszkanie, to musi Ci podać tę informację, a nie "na gębe", że szczelnie jest, ciepło nie ucieka, zaufaj Pan.
3
@JimMorrisonFCB Wszyscy skazują nas na pożarcie, bo trafiliśmy do grupy przez baraże, nie potrafiąc zdominować Mołdawii, czy Albanii w eliminacjach. Ale to nie prawda.
Ludożerstwo nie jest legalne w Europie, więc nic nam nie grozi.
0
@tristan87 Najlepsze posty o tym, że Hołownia może zapomnieć o prezydenturze. W sumie tak, jeśli jest moderatorem profilu na Twitterze, to faktycznie słabo by to wyglądało w "CV na prezydenta".
@TankerHunter komentarze do tego tweeta.
5
To jakie tłuki siedzą w tej Konfederacji, to jest niepojęte. Żaden z nich nie przeczytał dyrektywy o zmniejszeniu zużycia energii w budownictwie, ale muszą produkować te fejki, bo wiadomo, że poprzez strach najłatwiej kierować głupimi. A jeśli Twoi wyborcy wierzą w jakieś depopulacje i ciągła inwigilacje, to dorzucanie kolejnych bodźców które to potęgują staje się proste. Gardzę takimi ludźmi.
0
@tomek8756 Sądzę, że niektórym może wywalić bezpiecznik. Choć pewnie dla większości to nie-Polacy, więc staną po stronie patusów.
2
@tristan87
1. Ancelotti
2. Alonso
3. Guardiola
Za ten sezon jak dla mnie.
0
@maroon Sigma grindset.
0
@Uukasz_93 Ja tam się czuję bezpieczniej przy tych modnych lewicowych satanistycznych odpałach, niż konserwatywnych chrześcijańskich karkach, ala Arka Gdynia.
0
@PatrykBarca Właśnie. Ja jeszcze taktycznie poczekam, bo w piątek kupiłem w biedrze sałatę lodową 1+1, może w lipcu Skanska albo inny Dom Development zrobi promke na mieszkania 1+1. Niech żyje wolny rynek!
0
@PatrykBarca Acha. Czyli nie ma co rozwiązywać, bo nie ma problemu drogich mieszkań. Git. Dzięki. Teraz faktycznie jakoś tak łatwiej kupić.
0
@PatrykBarca Nie jest to pomysł idealny, ale jak chcesz rozbić oligopol deweloperski? To nie jest spożywka, że ktoś z własnym wkładem otworzy sklepik, bo finansowy próg wejścia jest ogromny.
33
Real Madryt umie w Pride month.
3
@Trojanek23 Mental to jeden ze składników, robiący detal. Jeżeli nie dźwigasz nawet 80kg, a ktoś rzuci przed Ciebie 200kg, to ile byś tego mentalnie niewizualizował jak to podnosisz, to tego nie zrobisz. Mentalem, to możesz wyciągnąć te dodatkowe 2-3 kg, które pozwoli być krawędź przed przeciwnikiem, ale musisz mieć bazę. Z g****a bata nie ukręcisz.
2
@Herato Zabawne, teraz też jest problem kogo wystawiać.
0
@Antimadridista_WR rozumiem, że żyjesz w swojej Konfederackiej bańce informacyjnej, ale Korwin niejednokrotnie zachwalał lekką pedofilię w tym klepanie po pupie, bo "to lepsze niż wychowanie seksualne".
https://www.rp.pl/polityka/art9348181-korwin-mikke-wole-pedofila-od-lekcji-wychowania-seksualnego
Swoją drogą, że zrobił to ork z Noworosyjska. Już wiem skąd te wzorce u niego.
2
@Sulimo Dlatego też taktycznie trzeba zakładać związki jak np. w górnictwie, żeby nie dało się zbankrutować, tylko wszyscy Polacy zrzucą się na pensję i emerytury uprzywilejowanej grupy zawodowej. Profit.
0
@Dejvo większa rama to większy komfort jazdy, ale jak ciśniesz pod urywanie sekund, to normalne, że mniejsza rama musi być lżejsza. Więc jest to wybór między nieco większym komfortem przy dłuższych dystansach, a dynamicznością. Na pierwszą szosę brałbym raczej w zakresie widełków, ale dół.
0
@Dejvo głównie szerokość kierownicy, bo jednak mężczyzna ma szerszy rozstaw barków od kobiety.
0
@Dejvo spoko, tylko to damska rama, jak coś... ale tak jak mówię wybierz co Ci się wizualnie podoba. Wszędzie powinno być 2x (50/38), hamulce tarczowe oraz osprzęt Tiagra (lub odpowiednik u konkurencji), więc whatever. Na karbon nie ma co liczyć w tej cenie.
7
@MichuZ44 *angry Korwin noises*
0
@MichuZ44 mniej więcej.
3
@MichuZ44 Jakieś 3 razy.
5
@MichuZ44 dlaczego Chorwacja miałaby nie myśleć o medalach mając taką pakę?
5
@Szklaner atencyjny post pod lajki.
7
@barcanawieki ale... czy skłamał?
1
@Dejvo w tej cenie to raczej nie ma na co zwracać uwagę, tylko bierzesz co dają. I w przeciwieństwie do innej porady, jeśli nastawiasz się stricte na jazdę po asfaltowych powierzchniach, to nie pchałbym się w gravela, bo tam trzeba uważać, żeby wybrać coś co przypomina szosę (np. dwa blaty z przodu). Szosy raczej w tej półce zbytnio się różnić nie będą.