0

@aspr1me tak para groszy, słownie 2 grosze, to dobry kontrakt. Jestem za.

0

@Aragorn33 Chyba masz rację, bo dostał się cypryjski mr beast.


0

@La Pulgaa Tego trzeba, jeszcze większych kółek wzajemnej adoracji, tylko tym razem klepiących się po plecach przy negatywnym wydźwięku.

1

@Comentateiro Całe 30%?

1

@fcbarcafan19 Nie mam całej przemowy, ale zacząłbym od: "wyszła gówniana sprawa...", a zakończył "Coco jambo i do przodu."

0

@bartekvisca szanuję za próbę rozkręcenia gównoburzy piłką w obecnej sytuacji.

6

@wojti258 Niestety części osób będzie to imponować, bo jak wskazują sondy, największe poparcie w grupie młodych, a to tam zdobędziesz takim zachowaniem poklask.

1

Braun w Europarlamencie to jak na tym memie. Idź pobaw się z kuzynem, nie jest taki po****.

1

@Stinger_ Brakiem alternatyw.

1

@Xaviball Rwanda to państwo śródlądowe, więc może być problem.

2

@NeroTFP1 @macio_944 oj tak, grało się.

0

@Emhyr bo normalnie byłyby polityką.

1

@dariooo jesteś tak dobry jak Twój ostatni: gem, set, mecz, kwarta, tercja. Wybierz.

0

@NeroTFP1 Przede wszystkim to nie brzmi bezpiecznie od strony dostępu do systemu. Co ze skanami tęczówek ze zdjęć czy nagrań wideo? O ile biometryczna autentykacja brzmi fajnie i nowocześnie w teorii, to jakoś bym jej z tego powodu nie zaufał. Spiski rządów byłyby gdzieś naprawdę nisko na liście.

1

@Lucyfffer Szczerze, to Lewy nie wygląda jak wrak człowieka i wątpię, żeby memy wpływały w jakiś istotny sposób na niego. Jest to przesadzone, ale co zrobisz, ja się tylko śmieje z przygłupów.

Swoją drogą jest tego zabawny aspekt, można by powiedzieć taka ironia losu, karma. Kilkanaście osób to wrzuca, kilkanaście innych lajkuje. Biorąc pod uwagę statystki dotyczące niewierności, do której przyznają się Polki i Polacy, to wśród nich z 3 zdradzanych się znajdzie.

I żeby to wybrzmiało bez nieporozumień. Co do zasady współczuję osobom zdradzanym, ale jeśli by się okazało, że wśród "śmieszków cuckolda Lewego", by się tacy znaleźli, to współczuję jakoś tak mniej, karma.

1

@FCBparasiempre najlepszy moment kariery, moment kiedy kariera sportowca wchodzi w najlepszy okres pod względem jego możliwości.

2

@FCBparasiempre Niewątpliwie była to najlepsza kadra jaką mieliśmy w ostatnich latach. Ofensywnie każdy był w zasadzie w swoim prime, ale i tak moim zdaniem przeceniano tę kadrę wtedy. Oczekiwano, że będziemy grać jak monolit, a prawda jest taka, że nawet wtedy problem był wystawić 11, gdzie jakieś ogniwo nie odbiega poziomem w dół.

1

Piesek, który "przewidział" zwycięzców w tegorocznej 1/4 LM, teraz losował miejsca w grupie D. Ciekawe czy gdzieś istnieje równoległa rzeczywistość z tymi wynikami.


1

@Transu96 Waldek nawet w studiu sportowym za eksperta robi.

0

@okiemtypera_lucaxx95 Iga w Prime, a na Netflix, to zupełnie dwie różne Igi.

0

@FcPortoFan1999 Tu się zgodzę, ale to dlatego wygranie pierwszego meczu dawałoby pewnie jakieś 90% na awans, bo już wystarczy tylko 1 remis na dwa mecze, a tak ciągle masz z tyłu głowy, że trzeba jeszcze wygrać. Przegrana jak dla mnie eliminuje nas z marszu.

0

@FcPortoFan1999 Argentyna np. przegrała pierwszy mecz w grupie, a i tak wyszła. Polacy tego po prostu nie robią. Przy remisie z Holandią, będzie pewnie powtórka z 2022 i liczenie, że Francja sobie skalkuluje, że przy 4pkt. Lepiej wypchnąć Holandię - o ile będzie miała taką możliwość. Więc znowu to będzie liczenie na coś.

0

@FcPortoFan1999 Ponieważ jak co turniej każdy chce żeby wyszli i rzadko kiedy rozgrywamy dobry pierwszy mecz.

0

Mecz z Ukrainą wlał nadzieję w serca kibiców kadry narodowej. Jak dla mnie on jest bez znaczenia, bo w turnieju w którym są 3 mecze, kadra taka jak nasza musi pierwszy mecz po prostu wygrać, jeżeli chce grać dalej nie oglądając się na innych. Zestawienie pierwszych meczów w tym milenium na dużych turniejach:

2002 - Korea Pd. 2 : 0 Polska
2006 - Polska 0 : 2 Ekwador
2008 - Niemcy 2 : 0 Polska
2012 - Polska 1 : 1 Grecja
2016 - Polska 1 : 0 Irlandia (awans)
2018 - Polska 1 : 2 Senegal
2020 - Polska 1 : 2 Słowenia
2022 - Meksyk 0 : 0 Polska (awans różnicą bramek przy litości Argentyny).

Tak więc Polska w zasadzie awansuje tylko wtedy, gdy rozegra przyzwoity pierwszy mecz. Niestety presja tego meczu jest tak duża, że piłkarze grają ze spętanymi nogami. Dlatego też dobry mecz z Ukrainą, czy ewentualnie teraz z Turcją wiele nie powie, gdy po prostu trzeba rozegrać dobry pierwszy mecz z Holandią, który będzie decydujący.

31

Niektórzy obawiali się, że imigranci nie będą się asymilować. Wygląda, że zupełnie bezpodstawnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)


3

W sumie nic dziwnego, Laporta zrobił z Xaviego idiotę. Dobre relacje to mogły być tylko pod publikę, bo tak wypadało w tamtym momencie.

22

@Benz Teoria na temat jaszczuroludzi vs teoria na temat zorganizowanej siatki pedofili. Toś dowalił.

0

@maroon Bąkowski

2

@Radioactive9705 To wtedy, kiedy rzekomo przekręcił nas Howard Webb.

3

To trochę pozorny paradoks, ale dla mnie fotorealizm, to abstrakcja.


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?