misterio
Dołączył/a: lipiec 2023
Warszawa
13 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Albatros @MesQueUnClub_87 zawsze bawi jak dorośli ludzie mają problem z kolorem skóry aktora i powoduje to u nich wewnętrzny zgrzyt. Też "bóldupiliście" w latach 90 jak Jezusa odgrywał niebieskooki blondyn, a kleopatre Monicca Bellucci?
0
@macio_944 fajny materiał, ale podejrzewam, że do osób które okopały się w swojej twierdzy przekonań to nie dotrze. Widzę taką ciekawą analogię. Obecność Polski w Unii, jest dość podobna do szczepionek. Ofiara własnego sukcesu. Już nikt nie pamięta, jakie guano było kiedyś i od dobrobytu się ludziom w tyłkach przewraca, więc tak jak powstają ruchy antyszczepionkowe, muszą siłą rzeczy powstawać ruchy antyunijne. To już chyba jest jakoś zaszyte w ludzkim sposobie bycia.
2
@Kapitan hawk to zależy, czy było siodełko czy nie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@FcPortoFan1999 właśnie się zastanawiałem o co chodziło, że taka sytuacja była możliwa.
6
@krol211 za 10 lat władzę przejmie Konfederacja i będzie kartkówka z cyrlicy.
1
Po wczoraj dochodzę do wniosku, że Twitter mógłby wprowadzić agregacje podobnej treści na timeline. Jak jakiś temat "zażre", to na timeline ląduje spam, przez który ciężko się przebić, a w większości wygląda to tak samo, jakiś krótki komentarz + ten sam obrazek.
3
@Lionel_Messi10 pozycja Messi, to w sumie ciekawy koncept w futbolu.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Ależ ten wątek się pięknie rozwinął.
https://x.com/gromotapl/status/1798398843039719695
0
@Albatros To jest ta subtelna różnica, pomiędzy robić nic, a nic nie robić.
1
@ACMaldini3 Najgorzej jak któreś się wydarzy. Impulsywne transfery z reguły się nie sprawdzały.
1
Trzeba przyznać, że w "Sporcie" mają fantazję.
0
@kuz Piękny truizm o optymalnych cenach, który nie ma nic wspólnego z rzeczywistościa. A obrazek adekwatny do głupiego posta. "Byłem wychowany w kulturze zapierdolu po 16h dziennie, to i Wy musicie". Zastanawiam się skąd u ludzi ten mindset niewolnika.
PS nie wiem skąd pomysł, że mieszkanie ma być za darmo?
0
Dylemat wagonika w ciekawym ujęciu.
0
@FrankliN7 Jeśli pytasz w kontekście najbliższych wyborów, to imho bez znaczenia. Nikt nie ma racjonalnej polityki pod tym względem w PL.
1
@FCBparasiempre Grafika prezentująca rozgrywki przepiękna. Jakby ją ktoś na Atari renderował. To były czasy.
0
@Mocher ale jakbyś chciał zmienić ten tok myślenia, skoro to nie jest ani nasz, ani zarządu tylko piłkarza z ważnym kontraktem? Przypominam, że nawet ten zachwalany Real co to umie jak nikt w transfery, Bejla i Hazarda się nie dał rady pozbyć.
4
@Fenelon O Grzegorz Braun, o Grzegorz Braun, kto flagę ściągnąć tak będzie umiał. O Grzegorz Braun, o Grzegorz Braun, komuś znów bimber w główce zaszumiał.
0
@Wojcio ale możesz, ta dyrektywa Ci nie broni. Generalnie możesz też wypowiedzieć umowy na dostawę prądu i ogrzewania i ominiesz podwyżki. Zresztą nie o tym jest główny post, ale rozumiem, że nikt nie może się merytorycznie odnieść do sedna problemu, czyli zaszczucia wyborców i zaszczepienia strachu dezinformacją, to próbujecie podgryzać z innej strony.
0
@reakwon lepiej zapłacić za kawałek papieru niż za energię, bo mieszkaniowa-seksworkerka, dla niepoznaki zwana flipperem, wcisnęła budynek z którego ciepło ucieka każdym otworem.
1
@AdiBarca87 Jaką rozpiskę? Dyrektywa tylko nakłada obowiązek tego, żeby każdy budynek miał jawnie przypisaną klasę energetyczną, tak jak masz na telewizorach czy lodówkach. Jak będziesz od kogoś kupował czy wynajmował mieszkanie, to musi Ci podać tę informację, a nie "na gębe", że szczelnie jest, ciepło nie ucieka, zaufaj Pan.
3
@JimMorrisonFCB Wszyscy skazują nas na pożarcie, bo trafiliśmy do grupy przez baraże, nie potrafiąc zdominować Mołdawii, czy Albanii w eliminacjach. Ale to nie prawda.
Ludożerstwo nie jest legalne w Europie, więc nic nam nie grozi.
0
@tristan87 Najlepsze posty o tym, że Hołownia może zapomnieć o prezydenturze. W sumie tak, jeśli jest moderatorem profilu na Twitterze, to faktycznie słabo by to wyglądało w "CV na prezydenta".
@TankerHunter komentarze do tego tweeta.
5
To jakie tłuki siedzą w tej Konfederacji, to jest niepojęte. Żaden z nich nie przeczytał dyrektywy o zmniejszeniu zużycia energii w budownictwie, ale muszą produkować te fejki, bo wiadomo, że poprzez strach najłatwiej kierować głupimi. A jeśli Twoi wyborcy wierzą w jakieś depopulacje i ciągła inwigilacje, to dorzucanie kolejnych bodźców które to potęgują staje się proste. Gardzę takimi ludźmi.
0
@tomek8756 Sądzę, że niektórym może wywalić bezpiecznik. Choć pewnie dla większości to nie-Polacy, więc staną po stronie patusów.
2
@tristan87
1. Ancelotti
2. Alonso
3. Guardiola
Za ten sezon jak dla mnie.
0
@maroon Sigma grindset.
0
@Uukasz_93 Ja tam się czuję bezpieczniej przy tych modnych lewicowych satanistycznych odpałach, niż konserwatywnych chrześcijańskich karkach, ala Arka Gdynia.
0
@PatrykBarca Właśnie. Ja jeszcze taktycznie poczekam, bo w piątek kupiłem w biedrze sałatę lodową 1+1, może w lipcu Skanska albo inny Dom Development zrobi promke na mieszkania 1+1. Niech żyje wolny rynek!
0
@PatrykBarca Acha. Czyli nie ma co rozwiązywać, bo nie ma problemu drogich mieszkań. Git. Dzięki. Teraz faktycznie jakoś tak łatwiej kupić.