misterio
Dołączył/a: lipiec 2023
Warszawa
13 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Amidamaru dobre prowo
1
@kamiVeB jeden już ma
0
Sir Carlo Ancelotti. Czy da się wejść głębiej jako komentaror...
2
@Coutinho007 ale proszę nie bić w szczepionke
0
Człowiek wiedział i się nie łudził.
1
@FCBparasiempre 0-1 z Łotwą. Mecz po którym dostaliśmy chyba drugą najbardziej ikoniczną okładkę, zatytułowaną "OBCIACH" ze zwróconą plecami między innymi "szóstką". Lubię do niej wracać, kiedy słyszę dyrdymały w studiu via Hajto lub na komentatorskim majku via Żewłakow.
2
@NeroTFP1 @Recha_0684 Te śmieszne uczucie, kiedy zgadzasz się z dwoma odmiennymi opiniami, bo na własnej skórze po pracy zdalnej z osobami z Gliwic wiem, że co oni zaczną po swojemu nawijać, to nie idzie słowa nawet zrozumieć. Z drugiej jak się nad tym zastanowić, to czy to jakaś niesamowita cecha? Wystarczy wziąć język chiński, tam dialekty mandaryński i kantoński też brzmią i mają gramatykę, jakby to były zupełnie różne języki.
3
@NeroTFP1 językoznawca, ale kiedy w matematyce wejdzie się w algebrę abstrakcyjną, czyli "grupy, pierścienie i ciała", to w zasadzie 2 razy 2 może wynosić 5...
0
@FabianekMrozek biorąc pod uwagę, że jednak w Polsce jest duże poparcie dla UE, bo ludzie widzą więcej plusów niż minusów, to nikt ich raczej nie bierze na poważnie. W mojej opinii, są gdzieś między tymiankiem leczącym raka, a planetą Nibiru.
1
@Barcasub w sumie nie zwróciłem uwagi na postującego.
0
@DLFCB Ta mapa chyba nie ma za wiele wspólnego z rzeczywistością, bo białych lubi się w Andaluzji.
2
@FCBparasiempre Tego w sumie nie wiedziałem, ale dzięki Gündo, dowiedziałem się, że piłkarzowi było tam w dni wolne ciężej wejść niż do Fortu Knox 乁( ͜。 ͡ʖ ͜。)ㄏ
1
@doc Commodore kiedyś sponsorował bayern?
0
@Ojciec5tkidzieci chudzielce i fobia przed igłami. Po 2020 brzmi znajomo.
2
@fcbarcafan19 a jak da plamy, to go zwyzywamy.
0
@DonAndrzejos pamiętam jeszcze transfery rozłożone na 50 rat xP
7
@Pawlak1992 Jude ma moim zdaniem większą szansę, bo PR klubu zadziała.
0
@maroon Cóż jest to tylko ułomność systemu. Jak dla mnie wszelkie naprawy czy modyfikacje powinny być rejestrowane elektronicznie tak jak prowadzona jest dokumentacha medyczna przy leczeniu pacjenta. Jeśli na przykład zawiedzie układ hamulcowy, a zajmowali się nim w warsztacie X, to właściciel powinien dostać solidną karę i mieć ciepło koło tyłka. Może to by coś zmieniło w podejściu.
0
@maroon jest to kompromis pomiędzy wolnością, a bezpieczeństwem. I w tym przypadku wybieram bezpieczeństwo, bo zrobienie klocków "za flaszkę" w warsztacie u Zenka, może skończyć się różnie. I gdyby reperkusje ponosiła tylko osoba, która się na to zdecydowała to spoko, ale w ruchu drogowym może tak nie być.
Generalnie sam kierunek zmian nie jest dla mnie jakimś szokiem. Kiedy kupujesz oprogramowanie też nie masz prawa do jego modyfikacji, tylko dostajesz prawo do jego użytkowania. Sądzę, że dużo rzeczy będzie szło w tym kierunku i w sumie jest to wszechobecne już teraz.
11
@dominox1998 wbrew powszechnie panującej opinii przeziębienie nie wynika z różnicy temperatur, bo wszelkie osoby, które kąpią się w przeręblach czy poddają krioregeneracji byłby chore. Wynika ono z tego samego co zimą, zakażenia drogą kropelkową.
3
@maroon Zgadzam się. Jak można być tak nieodpowiedzialnym i wyłączać układ oczyszczania spalin... wali Januszem, dosłownie, i to na kilometr.
5
@Stasik91 wynik kręcony jak licznik opla z Niemiec.
3
@AlexDark00 jak na moje Izera, pakiet full premium.
5
Jaskiniowcy. Co o nich sądzicie?
1
@TR3YWAY "rzekome plotki". Ktoś mógłby się nauczyć polskiego jak chce trolować.
@Sulimo nie zdziwię się jak ktoś z "mejwenów" polskiej piłki poda to dalej.
0
@cules100pro średni.
1
@NeroTFP1 Niestety nie. Moja wyobraźnia jest zbyt mała, żeby wyobrazić sobie, że 36 letni piłkarz nie gra w kadrze.
1
@tomcias10 Nie wiem czego nie rozumiesz Xavi jako piłkarz grał na 3 frontach co trzy dni. Teraz tak nie wolno, bo zajeżdżanie Pana piłkarza ;..;
They don't make them as they used to.
1
@Jakchcesz Daj im się wyrzygać na zapas, bo potem nie będzie w kogo walić.
0
@Emhyr byuo. Jakoś po południu.